Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Dominika але як так, що 14 дюймів лише на рік вистарчило? Вони ж розраховані на кілька років... Там же ш можна підтягнути кермо і сидіння вище.
    Ого! 3-4 тис., то задуже дорого для нас і наших бабусів/дідусів. Я орієнтуюся до 2 тис.
    @Fiancee біговел ми просили на минуле ДН, але родичі цього не зрозуміли і купили самокат. І сказали, що наступного року куплять нормальний велосипед. Ну вибирати нам не дуже приходиться. Гроші теж нам не подарують.
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Вони ж купують Вашій дитині :) Сказали оце купити і по всьому :) Біговел направду значно краща річ для дитини 3 роки.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну я радію і тому, що дарують. Бо сама не маю можливості купити. Та і біговел на рік буде, а велосипед хоч на кілька.
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а ми купили малому другий біговел вже. перший він викатав . другий купили міцніший -12 дюймів. гарний такий))брали на кідстафі. то він мало з ним не спить..
    і щодо велосипедів- мої племінники мали і велосипеди і самокати в такому віці - найбільше на самокатах катались.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Біговел теж не на рік, то я про велосипед з 4х років написала, що якнайшвидше. В мене старшому взимку буде 5, то на біговелі ще гонить з радістю, можливо, весною купимо ведосипед. Але біговел дає розвиток, вчить тримати рівновагу, балансувати, ровер з додатковими колесами дитину 3х років того не навчить. Поспостерігайте, як дітки їздять на ровериках.
    Але в будь якім випадку гарних Вам подарунків :) У мене молодший, як Ваша доня :)

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    О, це як про мого))
    Купили біговел в 2,9р., то було найцінніше, «мій ловел». перші дні як спати лягав, все питав, «чи є ловел, чи ніхто не забере», мусила на балконі тримати))
    Відкатав 2 сезони, не злазив з нього) цього літа (4,9р.) купили велосипед, 16 дюймів. Вже писала, що після біговела за вечір навчила їздити.
    Може Вам вдасться донести до родичів, щоб купили те, що Ви хочете. Хоча знаю, деяке старше покоління не вважає біговели «нормальними» роверами, бо то ж без педалей!
     
  7. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    І наш з трьох років в садок на біговелі гасав і аж до першого класу, ніяк не міг з ним розпрощатися, а в 6 купили велосипед відразу 20" -сів і поїхав!

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv остання фраза - в точку))) Чесно, слово в слово мені так і сказали: «що то за ровер без педалей» і купили самокат)) Але дитина тішиться, то і я радію)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мені так невістка казала. вони купили велосипед, а я біговел. І шо ви думаєте? обоє по черзі катались на біговелі)) а велосипед ще й якийсь не конче вдалий купили, важкий. Їх малому вже 5 і то тільки почав на ньому їздити, і то з великим трудом.
    до речі. купували найменший і найлегший біговел, коли малому 2 виповнилось. ТО тепер 4, 5 і ше їздить. Він не є якийсь особливий фанат, тому нового не купуєм. Плануєм вже роверко)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Були ми сьогодні в Команчеро, купували ровер найстаршому. Там дуже кльові знижки. -25%. Нам новий ровер вийшов дешевше бв. Але тут було просто, малий знав, що хоче. Поки вони там з татом вибирали-катали, продавець дав нам поюзати велобіг Cruzee. Для доні то був перший досвід, якщо не рахувати домашній старий пластмасовий трьохколісний. Вона так стала і пішла, а потім сіла і поїхала. Їй тільки 2 пару днів тому виповнилось. Зашарила за 2 хвилини. Тепер увага, питання: що ж то їй таке купити? Той магазинний був мегалегкий. Реально 1,5 кг. Я була в шоці. Але там і ціна 3500. Навіть зі знижкою 25% трохи закруто. Які ще є такі легенькі? Може порадите фірми? Я так думаю, що вага таки важлива. Чи я помиляюсь? І чи варто брати на зиму? Чиїсь діти дома катають? А взимку катають як нема снігу? Підкажіть щось хороше).
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ми так купили в кінці вересня на 2 роки. Теж одразу поїхав, катався всю осінь, і зимою без снігу, і вдома.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ми отакий брали Беговел Milly Mally Dragon, 680 грн. Беговелы (велобеги) Milly Maiiy купить Киев - Kidstaff | №28510552 тоді ще дорожчий був, зараз взагалі дешевий. Легесенький. Теж брала в 2 роки і щоб був легкий, то була основна вимога. Він не є якийсь супер-пупер. Але нам служить вже довго і без поломок
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Отой "ровер без педалей" має величезні переваги над велосипедом 3-колісним чи з додатковими колесами.
    По перше - розвиток крупної моторики дитини (відчуття рівноваги і т.д.) і можливість дитини контролювати транспорт, а не навпаки. Спробуйте поспостерігати як їздить 3-річна дитина на велобізі і на велосипеді зі страховими колесиками. То неможливо порівняти...
    По друге - надзвичайний вплив на поставу дитини і можливість впливати фізіологічно на вади ходи.
    Мої обидві донечки сіли на велобіг з 1,5 року. Старша в 4 роки пересіла на велосипед двоколісний і за 1 годину його освоїла. Зараз (5 років майже) інколи просить повернути в режим велобігу (у нас 2 в 1), бо таки пересувати свою вагу за допомогою педалей важче :). Навесні купуватимемо більший діаметр коліс.
    При виборі велобігу дуже важливим фактором є його вага. Дотримуюся думки, що купувати на виріст не варто - можна такою економією відбити у дитини бажання до катання. Краще зайвий раз купити-продати-купити новий...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Якщо є можливість катати дома, то так, якраз за зиму наловчиться. В мене по хаті їздили і санки, і самокат, і скейт. По вазі не підкажу, вже не пам'ятаю.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тобто вибирати треба максимально легкий? Є різниця між 1,5 кг і 2,8кг? Чи між 2,8 і 5,5? Просто той найлегший дорогущий).
     
  16. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Чим легший велобіг - тим маневрніший. Легше дитині давати собі раду: наприклад - перенести через бордюр. Наш перший - пластиковий Bunzi Chillafish (2.97 кг). Далі - Puky LR M (3.3 кг).
    Якщо відверто, не думаю, що є аж така різниця для дитини 1,5 чи 2,8 кг. Яку частку складає вага велобіга від ваги вашої дитини? Добре б - менше 1/4. Далі дивіться на витривалість і можливість "росту" велобіга.
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В нас є той croozee. Ми купили в 18 міс, зараз малому 3, гонить далі на ньому. Якість суперова. Дуже легкий і зручний. На ровері 14 з допоміжними колесами теж гасає, і на триколісному важкезному теж. Йому ті ровери не є одне й те саме, по пів години на кожному вигуляється - і довольний. Щодо зими, ми їздимо взимку, але треба теплі рукавиці і шапку дуже теплу. Бо як біжить, вітром дуже обдуває. Взимку без шолому приходиться їздити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Мій син їздив з 2,2 років на біговелі Puky LR M. Він важить 3,3 кг і саме для дітей з 2 років. Теж не дешевий, але дуже якісний і продуманий. Мій малюк добре давав раду з такою вагою біговела, дуже швидко навчився гасати, маневрувати на ньому. В біговелах Puky плюсом є ще й підніжка, на яку, розігнавшись, дитина може поставити ноги і сидіти на сідлі. Дитина їздила на біговелі і взимку, він був найулюбленішою іграшкою в період з 2,5 до 3,5 років. Ми були задоволені цим біговелом, тому наступного року купили також Puky, більший.
    @Rodionochka, можу дати спробувати наш маленький біговел, він досі в нас є :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @fantazerka, дуже дякую за інформацію. І за пропозицію).
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А ніхто не має часом такого самоката? Цікавить якість. Сподобався дизайн, але не знаю чи не будуть викинуті на вітер гроші.[​IMG]

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk