Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми вчора вже вчились їздити без допоміжних коліс (спершу прикріпили, щоб навчився педалі крутити, та й не було часу за ним бігати, а хотів кататись вже). Так от, проїздив з тими колесиками тиждень і я вирішила, що досить)
    Вчора менш, ніж за годину навчання вже нормально ганяв:)
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поясніть де там на тому Мотозаводі всі купують самокати-вело? То якийсь магазинчик чи гуртівня? Є якась назва-дані?
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Там є два чи три магазини, без назв. Багато виставлено на вулиці, якщо їхати автомобілем, їх видно з дороги.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU а які там ціни, в порівнянні? чому всі туди їздять - там прийнятні ціни? де ще можна на самокати глянути?
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Порівняно з Шуваром, наприклад, ціни дешевші.
    Ще можна глянути на Південому (c
     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Де можна купити кошики або корзини для дитячого велосипеда?
     
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    На мотозаводі ми брали відразу з ровериком


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Та велосипед ми купили, але чогось вибрали модель без корзини, а тепер син питається чому інші дітки мають корзину, а я ні?! В принципі корзина зручна дитині, навіть покласти пляшечку води чи ще щось, тому шукаємо
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Та власне, що корзина не йшла в комплекті, але чоловік взяв якусь таку з квіточками, щоб малій було більш дівчачо, бо ровер брали в кольорах чорно-білих, щоб потім ще і малий катався.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Шукаємо малому велосипед, зупинилися на Puky ZL на 18дюймів, але в неті майже немає відгуків про них, можливо хтось має такий...користується, що скажете? Біговели і менші велосипеди впринципі хорошої якості)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось я ніяк не можу визначитися який велосипед краще брати дитині на 3 роки (їздити буде від 3,3, ріст 93-98см). Всі кажуть брати на 16 дюймів колеса. Але дивлюся на таких пише на вік від 5 років.... Чи все ж на 14 дюймів (від 4 років). Що скажете?
     
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А ви пробували десь з дитиною примірятися до різних ровериків? Мені здається, що так найкраще можна побачити що підходить .
    В нас здається 14 колеса, правда я не впевнена, брали малій на 4 роки якраз на дн. Правда днями мірялися , вже в неї зріст 111см в 4,5роки


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не примірялися. Їздити вона буде аж за пів року.
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Тоді й вартує купувати і обов‘язково з дитиною приміряти як їй той чи інший велосипед.
    Малому на 3,4 р. брали 16 колеса.
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    ДН в дитини в грудні. Бабусі/дідусі хочуть подарунок купити
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як варіант хай дадуть грошима, а на весну купите те, що підвйде доні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Тут ще залежить, чи плануєте їздити з допоміжними колесиками чи вчити тільки на двох.
    Якщо довго з допоміжними (знаю багатьох діток, що по року так їздять), то можна брати і 16 дюймів на виріст. А якщо хочете, щоб дитина їздила на двох колесах, то для 3,5 років я б брала 14 дюймів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv думаю будемо починати з допоміжними.
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Можливо, краще взяти біговел, а волесипед вже пізніше, після 4 років, коли дитина навчиться гарно тримати рівновагу на біговелі і зможе одразу кататись без допоміжних коліс або, якщо з ними, то зовсім не довго? То такі мої спостереження, маю хлопців майже 3 роки і майже 5 років. Часто бачу, як дітки катаються на велосипедах з допоміжними колесами, а допоміжні колеса так міцно стоять на землі, що то ніяк не двоколісний ровер, видно, що той велосипед ще завелекий, заважкий дитині, дитина то їде, але то зовсім не той розвиток їзди, коли велосипед вже по віку чи коли дитина на біговелі вчиться балансувати.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ми планували купувати велосипед ще влітку, але передумали))) Малий примірявся до 14, сідав, пробував, кілька моделей. Але якісь вони йому всі завеликі були на початку літа. І продавець, так тихенько, щоб ніхто не чув, порадив нам відкласти купівлю. Мовляв якщо взяти 14 зараз, то зараз завеликий, а наступного літа вже є великий шанс, що буде замалий йому. Краще вже наступного літа взяти 16, який буде йому на декілька років. Все ж то 3-4 тис., не є така сума, яку варто щороку викладати. От друзі купили малому, 4-річці, 14 розмір, то від сили разів 5 за літо катався. І так виглядає, що влітку новий треба буде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1