Ровери, самокати та інша колісна техніка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Вересень 2008.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А чи захоче??? Як такого місця де тримати не дуже то й маємо. Плануємо скоро переїждати. І віддати теж не дуже вийде, бо далеко відвозити.

    Чи взагалі хтось має досвід поєднання 3-колісного велостпеда і біговела?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    На біговелі катається з 2 років. Триколісний велосипед стоїть як предмет інтер"єру (коли я його періодично витягую). Зараз 4,5 роки - освоїв ролики і плануємо спробувати на двоколісному.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми маємо. Але діти не розуміли фішки велосипеда, якщо на біговелі можна ганяти. Іноді діставали поїздити (все стояло в сараї - що хотіли самі брали).
    Нічо ні на що не повпливало. Але ще був досвід бобікара перед біговелом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я не розумію отого триколісного велоспеда з ручкою. він тяжкий. малий погано діставав педалі, дуже незручно були в кількох моделях розміщені. тяжко вилазити, навіть якщо розщіпити пампер - на малого вічно падала та вся важка конструкція. хіба знімати бампер повністю. покупки, та і просто пакет речей не поскладаєш - має здатність перехилятися. ні тобі візок, ні тобі вилосипед. капішон маленький.
    коротше, я не купляла, так, в сусідів хіба возила малого. біговел якщо що, взяв руку і поніс, навіть з дитиною в другій руці. а та бандура..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Та скоріше б вже ганяти. Малеча щось не дуже охоче вчиться кататись. Два рази брала на двір, то просто носила біговел за нами, дитина на відріз відмовлялась. Я все не покидаю надію, що е день-два і їй сподобалось. Робить кілька кроків з якимось острахом, але коли я її катаю, а вона піднімає ноги, то дуже їй подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я знаю одного хлопчика майже 4 роки, то він теж навідріз не хоче кататися на біговелі і ні на чому. Тому буває
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть вибрати біговел для хлопчика 3-х років.
    Мені подобаються дерев'яні KinderKraft і Milly Mally. Можливо хтось такі має і може дати відгук. А можливо можете порадити конкретну фірму чи модель.
    Ще мене цікавить чи важливим є ручний тормоз у біговелі і оце місце, де дитина ставить ніжки, коли розігналась (як у puky)? А також чи важливо, щоб регулювалась і висота керма, а не лише сидіння? Бо часто бачу, що регулюється лише висота сидіння.
    І стосовно відомого всім Puky - біговел класний, але хотілося б щось дешевше.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я теж зараз вибираю біговел. Як мене проконсультували в магазині, в дерев'яному не регулюється нічого, тому треба обирати чітко до зросту дитини. Ручні гальма діти практично не використовують. Сама також не обрала, планую піти з малим і попробувати вживу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Може бути ризиковий варіант) Мій трирічка так вибрав отой дитячий біговел жукок 5в1, всівся на нього і без істерики не вийшов з магазину. І ніякі "дорослі" біговели його не зацікавили, сів, спробував, він йому "завалився" трохи, сказав "що він падає" і все, побіг до жучка. Ми так і не купили ніякого. Купили самоката і вже який тиждень стоїть без діла.


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В нас був Milly Mally Young. Добротний, якісний беговел. Вистачило до 4,5 років. Ручне гальмо не використовували зовсім, кермо, як і сидіння регулювали, сину так було зручніше.
     
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, двоколісний велосипед для майже 5-річного хлопчика (зріст 104 см). Такий, щоб не надто дешевий, але і не за всі гроші. Бо дивились - або одноразовий китай (1000+ грн.), або український (2600 грн., але на перший погляд не дуже добре зроблений), або тайвань (5800 грн., гарний, але трохи задорого як на перший ровер для дитини). Може, якісь фірми є точно хороші, на які нарікань нема?
     
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я знайшла магазин, де нема дитячих різнокольорових побрякушок, велосипеди і біговели
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та ми теж зайшли туди, де суто біговели, велосипеди і самокати. Просто, якщо іти з дитиною, треба бути готовим одразу купити і саме те, що вона вибере (і бути готовим, що її вибір може не відповідати Вашим смакам чи вимогам). Ось що я мала на увазі:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Svoybox, у дере'вяних регулюється висота сидіння, висота керма - ні, принаймні тих фірм, що я писала.
    Miss Sixty, а де у Львові є гарний вибір біговелів? Може там і ті дерев'яні були? Шувар, Південний?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Гарний вибір так і не знайшли. По магазинчиках різних стандартні китайські різні, теж хотіла kinderkraft металевий вживу глянути - не знайшла, лише в неті.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  16. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А я знайшла тут в темі, що Ви ще минулого року, по-моєму, теж запитували за дерев'яний. Передумали з якихось причин?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Якось візуально і суто по відчуттях перехотілося. Якщо знайдете десь їх в наявності, маякніть)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А Ви на Південному, Шуварі були? Може там щось цікавіше є.
    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    На Шуварі були, нічого цікавого такого.
     
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми коли вибирали біговел, дивились на кіндеркрафт (металічний), ціна-якість там хороша. Знайомі мають, то задоволені.
    Але купила все-таки puky і мегазадоволена (малюк взагалі спав би з ним), на вулиці не розлучається.
    Підніжка для ніг згодилась, ставить там ноги, коли розженеться чи зіжджає з гірки. Висота керма і сідла, на мою думку, потрібна річ, цього року малий підріс, то підняли все і стало зручніше. Ручного гальма нема і не бачу в ньому сенсу для такого віку, все одно буде гальмувати ногами)