Робота вдома

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Юкола, 27 Травень 2009.

 1. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Їх багато і серед т.зв. "оплачуваних". Новачку ніхто не дасть передоплати. А постфактум- не оплатять, і "шукай вітра в полі". Тому краще починати з бірж. Біржа із замовників наперід знімає кошти в резерв.
  --- дописи об"єднано, 4 Липень 2018 ---
  Так. Але навіть при ідеальному тестовому новачку не запропонують одразу високої оплати. Багато замовників піднімають оплату після певної к-ті написанх тис. знаків. Буває, що замовник "кидає" до 10-15 однотипних завдань із однаковими чи схожими ключевиками. Написати 10 однотипних текстів з "уніком" 98 % і вище- не завжди просто і досвідченим. Тому по одному завданню висновки не робляться.
   
 2. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Я кажу за конкретно свій досвід. У лютому-березні шукала копірайтерів. Вбила на це 2 місяці. Вже руки опускались. Бо тестові такі присилали - що то був якийсь треш. І це писали люди з кількома роками досвіду роботи з текстами. Оплата пропонувалась одразу стандартна. Новачок - не новачок - у нас нема жодної різниці. Якщо одне тестове виконано добре, без суттєвих зауважень, всі вимоги ТЗ виконані - 50 рос. рублів за 1000 знаків і вперед працювати. Ми пишемо для сайту про косметику, косметологію, догляд за собою, є теми по пластичній косметології. Тому тестове видається лише одне. Точніше, я ще півроку назад теж писала, тепер читаю те, що пишуть інші.
   
 3. Xroba4ok

  Xroba4ok Active Member

  @Sunichka
   
 4. lilochok

  lilochok Well-Known Member

  Розкажіть, будь ласка, чайнику про копірайтинг

  Теоретично, мені потрібні статті для наповнення сайту і мені потрібна допомога у цьому сторонніх
  Людина, яка візьметься за виконання роботи, я повинна надати тему чи матеріал для статті?
  як з оплатою? скільки платять за виконання? платити по факту написання кожної статті? платять однакову за будь-яку статтю? (одна стаття може бути дуже файна, а інша - що-небудь)
   
 5. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Так, ви надаєте тему , відповідно до того, що вам потрібно. Матеріал - ні. Якщо вам потрібен копірайт. Людина сама пише. Якщо вам достатньо рерайту, ви можете надати або свій матеріал, який нею переробляється до відповідного рівня унікальності, або пропонуєте самостійно знайти і зробити рерайт з кількох джерел.
  Оплата може бути різна. Залежно від того, що вам потрібно, і яке ви технічне завдання складаєте ( чи на розсуд виконавця). Залежно від того, чи це сео -стаття, чи комерційна пропозиція, чи інформаційна чи "посадкова сторінка".... Чи потрібно шукати самостійно ключевики, чи надаєте. І чи вони узагалі потрібні. Чи потрібно прописувати "тайтл-дескрипшн і т.д. ". Чи вимагається перелінковка. Тобто, дуже багато залежить від технічних умов завдання, тематики і т.д. Оплата ведеться за 1000 знаків без урахування пробілів. Дехто ставить одну ціну за всю статтю на певну к-ть знаків ( тоді вирахувати можна так само вартість за 1000 зн.). Одним словом, багато нюансів :).
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Доповню трошки те, що дуже гарно написала Сніжна. Є варіант з наданням теми - копірайтер самостійно збирає матеріал за цією темою і пише на основі зібраного статтю. А є варіант з наданням ТЗ (технічного завдання), в якому детально прописують вимоги до змісту та оформлення статті, перелік ключових слів.

  Стосовно оплати можу сказати за наші інформаційні статті (тематика - догляд за собою, косметика, пластична косметологія). У нас 1000 символів без пробілів оплачується по 50 російських рублів (20-21 грн. по курсу). ТЗ середнього рівня складності. Комерційні коштують дорожче. Гроші копірайтерам переводяться за домовленістю - раз на тиждень. Коли людина тільки починає працювати, перший тиждень оплачується кожна стаття окремо. На підтвердження, що це не лохотрон і замовник платоспроможний.

  І ще. Успіхів Вам у пошуку копірайтерів. Я два місяці активно шукала і мало не ридала з відчаю. Справді грамотних - надзвичайно мало. А ті, що більш-менш "при пам"яті", не погоджуються на таку оплату, яку пропонує замовник. 20 грн. - досить невисока оплата. Навіть за інформаційний текст.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

   
  • Подобається Подобається x 1
 8. Дівчата, я також довго шукала заробітку в інтернеті. Вибирала, відкидала лохотрони, порівнювала. На разі зупинилася на Тут можна писати статті, відгуки, коментарі. А також є багато легких завдань, як лайки, додавання у групи, голосування, і т. д. Оплата проводиться в доларах. Кого зацікавить, реєструйтеся. Допоможу, якщо потрібно.