Робота в держустановах: і сміх, і гріх

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Lady_Opium, 1 Липень 2009.

  1. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Маю 10 років стажу в держустанові,але на разі звільнилася:girl_sad:мала півтора ставки тож половину забрали,тож зарплатня стала мізерна:girl_cray:
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    З чого ви взагалі взяли,що тут хтось всіх бюджетників з держустанов приплів до держслужбовців?Тема називається "Робота в держустановах: і сміх, і гріх",а держустанови-це все те,що не є приватне.:girl_smile:
    А от щодо прав на соц. допомогу на відпочинок, соц. допомогу на покращення життя один раз на рік (у розмірі однієї зарплати)-то її мають майже всі ті,хто працює в державних установах(можливо не всі ці блага,але по одному точно).
     
  3. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    ні ви мене не здивували, ви не той підтекст побачили, хотіли мене на незнанні підловити, а я добре знаю що в законі кажуть (кожень день пачками перечитую), а я говорю що я отримала своїх чотири зарплати і повірте нулів там вистачало, а вона так як працювала на мінімалку а все інше в конверті, отримала тільки 1,5 тисячі а на конверт їй кукіш з маслом показали

    знову таки, я написала те що мала на своїй роботі, тут кожен тим і займається, що розказує що в них було, в когось негатив, в мене наприклад позитив

    а хоч з першої сторінки

     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2010
  4. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Дівчата, я самий справжнісінький державний службовець. Добре в держ. службі тим хто може і хоче брати хабарі та іншій групі людей-які не прагнуть до розвитку і не люблять напрягатися щоб щось досягнути. Відсидів 8 годин і тебе нічо сильно не колише (якщо не береш хабарі). Зарплатня середня (залежно ще й від служби), але тої середньої зарплати на мало що стає. Держ. служба ідеально підходить жіночкам чи донечкам заможних людей, де сума зароблених грошей не є важливою.
    Особисто я дуже шкодую що пішла колись туди працювати, з декрету повертатись на те ж місце праці не планую (багато хто вважає мене ненормальною через це).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    В мене теж вже 10 років стажу в держустанові, останніх два з половиною роки ледве допрацьовувала (відношення і атмосфера в колективі бажали кращого), просто хотіла в декрет піти таки звідти, не впевнена, що з декрету повернусь на стару роботу, хіба вже зовсім нічого не знайду.
     
  6. orki

    orki New Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    У мене стаж 2 роки на державній службі після університету. Плюси державної служби:
    - можливість легко (легше, ніж людям -недержслужбовцям) вирішувати питання в інших державних установах;
    - пенсія державного службовця ( 10- річний стаж раджу набирати в декреті, а виходити на пенсію з посади держслужбовця за 2 місяці до пенсії :girl_haha:);
    - стабільна, але маленька зарплата
    Мінусів, як на мене, було значно більше:
    - час роботи мягко кажучи ненормований:
    - ні відпустки, ні лікарняних (тільки на "папері");
    - кар'єрне просування тільки для наглих і з ногами від вух;
    - постійні п'янки (хочеш не хочеш - мусиш, інакше ти не свій);
    - нездорова атмосфера в колективі;
    - постійні "підводні" течії і камені;
    - постійне писання доповідних, відписок, візування рішень, які не мають жодного змісту.
    Ентузіазм на державній службі в людини, яка хоче щось зробити, пропадає десь на день 5-ий після прийняття на роботу і складення присяги.
    Втікла з радістю до приватника, спочатку було незвично - прийшлося більше думати, проявляти ініціативу, але до сьогоднішнього дня не шкодую за втраченими "категоріями" і "рангами"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Єдиний плюс - оплата лікарняних (хоча тепер дякуючи новому кодексу мають право оплачувати до 6-ти місяців після закінчення лікарняних).
    А до всіх перелічених мінусів можна додати повний авторитаризм начальства, яке каже що і як робити, що не чіпати ...і навіть певні газети заставляє купляти!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    в мене з тим без проблем (хоч я теж держслужбовець, але не високого рангу): і лікарняні, і відпустка 30 календарних днів, і додаткова відпустка після 10 років стажу держслужби.
    ніколи такого не було - ніхто нікого не заставляє
    Зі всім решта погодитись.

    а це взагалі для мене найнеприйнятніше.
     
  9. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Дуже розумно, після декрету треба розвиватися далі,!

    ---------- Додано в 21:36 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

    це стільки, бо Ви в декрет ішли будучи держслужбовцем 5-ї категорії?
    і 4-ри зарплати - то як- щомісяця?

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    як то нє? декрет належить до стажу держслужбовця точно. Хіба відрізняється стаж від стажу держслужбовця? в чому тут різниця?
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Ну от працюєш ти ніби сам на себе, "підприємствуєш", раз на квартал приходиш в податкову по якусь бумажку, а тьотка у віконці каже тобі: "Прийом громадян до 15 год, ви опіздали". Але тут же пропонує тобі вирішення цієї проблемки - передплатіть "Вісник податкової служби". Йдеш прямо тут же в поштове відділення, передплачуєш ту макулатуру, причому десь там вказується прізвище того, хто тобі "порадив" передплату, вертаєшся до того ж віконечка, показуєш передплату і тітонька тобі видає документ по який ти приїхав :) Тобі той вісник нахрін не здався, але розумієш, шо краще зараз його передплатити за 40 чи кіко там гривень, ніж вертатися на Стрийську завтра знову... Отак. Від держслужби не втечеш :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Цей журнал передплачують і всі працівники податкової. Примусово. А деякі відділи мусять забезпечити план передплати. Тому нав'язують вам не з доброго життя.
     
  12. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Ми з чоловіком також працюємо в державних установах, правда я зараз у дикреті, погоджуюсь з усіма що зарплата там ну ніяка, а мого чловіка добровільно - примусово заставили виписати газету,яка приходить і я чемно складаю на мукулатуру!
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    можливо, вже писали тут, тоді повторюсь з вашого дозволу.

    Что должен делать госслужащий за одну зарплату в месяц - НИЧЕГО, и даже немножечко вредить :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх


    Ви не на залізниці часом? Всі знайомі залізничники складають свої газетки. Читали ви би ці газети - такі ідейні, від них тхне совдепівщиною.
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

     
  16. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Так, але не я,а чоловік, та ті газети щей російською мовою!
     
  17. osvita

    osvita New Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Звичайно, що у приватника краще--більша зарплата...Але знаю таку будівельну приватну фірму, який з 2008-2012 рік підняв зарплату на 200 грн.що вже навіть мінімалка підросла, а тут ніяк..сама працююв державній установі, хотіла піти на приватну, але подумала , що як не як коли піду в декрет, то хоч місце залишиться, а так як вийду прийдеться бомжувати, щось шукати, тому...зараз не жалкую, душа бажає кращого, але і то добре...моя колежанка закінчила універ ще в липні, а роботи так і не знайшла досі..тож треба дякувати Богу за те що маємо, і будемо мати більше))))))))))))))
     
  18. Njavko

    Njavko New Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

     
  19. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Робота в держустановах: і сміх, і гріх

    Не бачила жодної газети російською мовою. Все приходить українською. Хоча для мене це не принципово. Подобається що в газеті пишуть вакансії на Залізниці - виручало.

    Читаю - не тхне.... Газета, як газета...
     
  20. TetyanaBidna

    TetyanaBidna New Member

    працювала в держслужбі - все б нічого, тільки ото: "передплатіть мені газетку", "принесіть мені паперу для друку" харило страшно, - не держслужба, а бомж під церквою
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1