різниця у віці

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lulu, 15 Березень 2008.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    мені 33 - деколи дівчинкою називають:girl_crazy:
    а от
    то б замислилась над своїм виглядом:girl_spruce_up:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    я не кажу що мене не називають... але як задуматись - я вже 5 років як одружена, у мене є дитина... то що тут дивного щоб мене хтось жінкою назвав? :girl_wink:
     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    цілком логічно.. і природньо))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Тра йти купити крем від зморшков під вочима...
    До теми: інфантильність - не привілей віку. Якщо чоловік інфантильна дитина, якій потрібна нянька, то він таким лишиться і в 30, і в 40, і в 58. І тут вже справа жінки, чи вона хоче стати нянькою і берегинею для нього, тим, хто буде керувати, спрямовувати, вказувати, ніжити і леліяти. Але до чого тут вік? І 18-тирічна може бути рішучою, лідируючою, головною при 30-тирічному "незлальстві". І чи жінці то потрібно? Якщо лЯбоФ або ж інші інтереси, то стане для нього мамою, жінкою, главою у всьму. Бо інакше такий чоловік шукатиме комфорт (зовнішній чи внутрішній) під іншим крилом, швидше за все... То конфлікт не віку, а інших інтересів.
     
  5. Gorgona

    Gorgona Member

    Відповідь: різниця у віці

    Svitlandija, судячи з допису, у Вас просто говорить образа і злість. Навряд чи на обличчі тієї дівчини можна розгледіти на стільки явні зморшки. Навіть якщо вона виглядає старшою, ніж є насправді, то це швидше результат невдалої зачіски, одягу, макіяжу чи зайвої ваги. Але зморшки в 29 – в це важко повірити :girl_nea:. Більше повірю в те, що Вам дуже б хотілося, щоб так і було.
    Шукаючи недоліки в іншій – Ви намагаєтесь себе заспокоїти, що Ваш екс-коханий зробив велику помилку. Але навіть якщо знайдете у ній мільйон тих самих недоліків – це не зробить Вас щасливішою. Залиште ту дурну справу. Бо навіть якщо вона – крива, горбата, уся всіяна зморшками (то я навмисно перебільшую) – він все-одно обрав її.
    А щодо різниці у віці, то те, що вона на 7 років старша – ще не роблять з неї «мамочки». У 29 теж буває багато дурниць в голові. Я знаю про що пишу, бо маю тих самих 29 років :girl_spruce_up:. І мій чоловік постійно питає, коли ж я нарешті подорослішаю!!! Не дочекається :xaxa:.
    І до теми про "дівчат-жіночок" – я, наприклад, не спішу переходити в статус «жіночки». Неа! Не хочу і не буду :blum1:. Для оточуючих я завжди була і залишилась дівчинкою, а не жіночкою. Навіть коли іду з малюком :girl_blush2:. І це тааак приємно! Коли мене назвуть жіночкою - мабуть впаду в депресію :girl_crazy:. Сподіваюсь це буде не скоро.
    Svitlandija, не витрачайте час на образи! Не шукайте причин! Ця людина просто була «не Вашою». Справжнє кохання чекає попереду. Я щиро Вам цього бажаю!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    ну я вже писала, не буду повторюватися
    от мене те трохи якось збило з пантелику
    якась така різка розділеність-хлопчина і жінка. ЖІНКА!!! 29тирічна :D
    так-так, ще скажіть мені обов'язково-що в кого болить :girl_crazy:

    Я розумію, що форумлянка в 23 роки пише про 29тирічну так, ніби то вже капці яка зрілість. Але сама ж себе побачить за тих кілька років, що це ще таааака молодість!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    а ви дочитайте до кінця чому я вжила саме ЖІНКА:)
    я за то, щоб дівчат називати дівчатами, поки вони виглядають як дівчата... але ж якщо дівчина виглядає суттєво старшою- то що, просити паспорт, перед тим як звертатись?

    ---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 15:59 ----------

    До слова мій двоюрідний брат одружується з дівчиною на 5 років старшою. йому 23, їй 28. вона красива, фігурова і хто не знає ніколи не скаже що вона старша)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: різниця у віці

    Смішно вас читати, дівчатка. Це я вам як стара жінка кажу ))) Мені 40 але зморщок ще нема, а як намалюватись та щей зачесатись, то не один скоче як я захочу, і навіть 20-ти літній. Ми беремо їх не мамською поведінкою а жіночністю, тому і в 55 жінки знаходять собі кавалєрів.
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Сьогодні студенткою обізвали... Та приємно. Але коли ти викладач, і зі стажем, і прийшов по справах, а тебе реально футболяють...
    А я тоді представляюсь - доцент, кандидат - в них очі округляються, щелепа відвисає, і зразу чемно пояснюють...
    А на роботі навішують стііііільки роботи, і вдячності нема, тільки завжди винна, що не зробила добре - бо думки, ти ж молодий спеціаліст, тому пахай Але ж насправді вже немолодий, а хто памятає, у паспорт заглядати не будуть... Та нічого, за те ідеш і ловиш погляди хлопчаків, їм здається я одноліток, і на душі веселіше. Хоч якийсь промінчик світла в цьому сумному житті...

    ---------- Додано в 00:40 ---------- Попередній допис був написаний в 00:25 ----------

    Просто почати спілкуватись, про що не будь. Чи то ліцеїстка щось не зрозуміла, хоче щоб їй викладач щось пояснив...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Допоможіть, потрібна думка з сторони)))
    Мені уже 3 роки подобається мужчина (симпатичний, неодружений) який старший за мене 11-12 років точніше не скажу бо не знаю його точної ДН, він був моїм клієнтом по роботі. Часто приходив (всі працівники мене постійно підколювали що то через мене приходить ) спілкувався з директором, якоїсь особливої симпатії не виявляв, але завжди був ввічливий,....моя директорка постійно мені казала що він гуляка, і в нього з його роботою дівчат було ого-го, і щоб я не велась на нього, і що не хотіла б мати такого зятя як він;
    я пішла з тієї роботи, і через деякий час зустріла його коли він вигулював свою собачку, ми поговорили і більше нічого, попрощались, і я забула, і потім знову коли я почала налагоджувати своє життя - зустріла на прогулянці його
    От цього року я набралась сміливості і вирішила його привітати з Новим Роком (телефон мала по старій роботі), вибрала повідомлення хороше і відправила в 0:00год. через кілька хвилин прийшла смс-відповідь також з культурним привітанням з дописом від кого це привітання.Я вагалась що писати, чи не писати,а зранку запитала думку знайомої, мовляв така ситуація що написати,вона сказала що в моєму віці не годиться так поводитись з серйозною людиною і щоб я написала хто я і все!
    Я відписала просто ім'я, через кілька хвилин прийшло смс щоб я уточнила, я уточнила звідки,а потім відправила ще одне смс, мовляв випадково всім зробила розсилку хто був в телефонній книзі, сорі... на що прийшла відповідь - "так гарно все починалась...." (цитата), я відповіла що мовляв застіснялась...на що ще прийшла одна коротка відповідь смс і все більше після того як я відписала мені не відписували... на Різдво я привітала його символічним привітанням смс і все, відповіді не отримала... і забула(((
    І от 15/02 коли їхала в маршрутці помітила що в мене світиться непрочитане смс від нього а щей якого змісту - " Муха лапками топочет, вот зараза сильно хочет... Кошка хвост трубой задрала - видно ей сегодня мало! Еж с ежихой шуршат: все в иголках и хотят.Жаждут в мире все интима! С днем Святого Валентина!!!" (цитата), я з тих радощів чи горя, що 14/02 я провела в депресняку перед монітором компіка і не мала себе чим зайняти відписала 15/02 - мовляв кумедне привітання, вчора не помітила, дякую, і чомусь - "надіюсь ви гарно провели вечір))) " і все мовчок.... мовчить мій кавалер...а я собі ламаю голову, бо знову в ступорі: вітати його на 23/02 чи ні?! Чому я постійно його зустрічаю, коли практично вже забула? Чого в мене калатає серце коли його бачу? Чого проходячи повз його будинок (не спеціально) я хочу його побачити?
    А ще в той час коли я стикалась з ним по роботі він мав одружуватись, але чомусь відмінив весілля, і я от думаю може це доля!? а може просто фантазії мрійниці Захопилась і не можу тверезо мислити, іншим можу щось порадити, підказати, а сама як мала дитина, тай в свої 27, хожу зачарована
    може я не в цю гілку написала, так прошу мене вибачити!
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2014
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: різниця у віці

    дихайте глибше і не шукайте собі пригод там, де їх немає ( може то моє бачення ситуації, але ви собі тут більше надумали і в це повірили). Живіть собі як жили. Ваша симпатія ваш номер тел. має. Якби 40-річний чоловік мав реальну зацікавленість, він знайшов би спосіб ( та причину) з вами зв язатися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Подруга зустрічається з хлопцем, що на декілька років молодший, але компенсується це тим, що він як мінімум на голову вищий))) а виглядає вона в свої 24 десь на шістнадцять, тому претензій до них ні в кого не виникало))))
     
  13. Відповідь: різниця у віці

    слово в слово , як в мене. Тільки різниця в 7 років.
     
  14. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Ну от.. 10 місяців тому писала про свою закоханість до вчителя,який на 20 років старший. Варто було лише почекати,щоб зрозуміти,що якщо моє-то до мене і прийде. Зараз ми разом Різниця в віці моментами відчувається,але це дрібниці Хочеться кожній жінці побажати щастя!
     
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: різниця у віці

    Мій чоловік на 2 роки молодший за мене, однак ні я, ні він цього не помічаємо, ба, навіть більше, хто почує це, то дивуються, бо не сказали б, ні з вигляду, ні по поведінці!:girl_wink:
    Вважаю, що різниця у віці не грає суттєвої ролі, основне, як люди ставляться до життя, з якою серйозністю та відповідальністю.
    Моя подруга називає хлопців, які молодші за неї, "кАлакольчікі", дивиться лише на вік.А мій "кАлакольчік":kiss: покорив мене своїми серйозними поглядами на життя, відповідальністю, незважаючи на свій юний вік. З ним почуваюсь за кам"яною стіною, можу розслабитись, і не переживати про щось серйозне.

    Був у мене хлопець до одруження старший на 5 років, зустрічались ми 4 роки, але якихось серйозних планів у наших стосунках не було. Було враження, що стосунки я "тягну", і його штовхаю вперед, а у нього бажання сильного і не було!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: різниця у віці

    вибачте мені, ну але про яку відчутну різницю у віці можна говорити ( ну ще й таку, щоб це було іншим помітно), при різниці у 2 роки :) ? Та в одному класі вчаться діти часом з різницею в тих же 2 роки.
     
  17. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: різниця у віці

    Це я написала для тих, хто розглядає стосунки лише з хлопцем старшим на 4-6 років від себе (для прикладу), а на "кАлакольчіків" навіть і не дивиться (як от моя подруга).

    І якщо вже розглядати шкільні роки, а особливо рівняти дівчаток і хлопчиків у старших класах, то різниця між дівчинкою, старшою на 2 роки від хлопчика, ду-уже відчутна. Дівчатка ітак швидше розвиваються за однолітків-хлопчиків!
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Власне, що в дитячому і підлітковому віці це більш помітно, але потім все-таки в кожного складається по-різному. Хтось мужніє, хтось залишається інфантильним і до 40 років, те саме і з дівчатками. Моя мама в 22 роки мала 2 дітей, працювала і мала на голові стільки клопотів (з якими успішно давала собі раду), що мені в 21 і не снилося - я в цьому віці була дитьо дитьом з наївними очима. Та й зараз не полюбляю закерувати чи порішати - в мене до того є мудрий чоловік. Мені легко і йому приємно )) Хоча, якби життя змусило, хтозна, як кожен з нас міг би себе проявити.. Але ні, уявити себе Головою в сім"ї (не хтіла б я для себе такої долі) чи його в когось "під каблуком" - це вже понад мою фантазію ))
     
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: різниця у віці

    Мислю, що коли дама в шлюбі є старша, то на правах такої, на правах наявності більш зрілих/мудрих поглядів … вона є першою/ведучою у своєму тандемі, а не ведена. Але це швидше стосується різниці більшої ніж 2 роки. Впринципі тандем з різницею в два роки (чи то ж. старша, чи то навпаки, не суть) – ровесники, люди з одними поглядами, з одного середовища зростання.
    Ах, а взагалі, не вірю у ті суттєві різниці у віці, тобто у їх гіга роль у сімейному житті. Мухи /примхи вони як у 18–літньої, так і в 40-літньої людини є, у будь-якому союзі треба вживатись, миритись, притиратись і любитись («жить сообщя»). Тоді різниця не відчуватиметься.
     
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: різниця у віці

    От те і намагалась донести, не вік головний, а те, чи має пара спільні погляди на життя,хоча б в глобальних питаннях! А так, можна і в 40 не бути готовим до сім"ї і відповідальності, а можна в 20 бути готовим до серйозних кроків!