Ревізор

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Nastylove, 5 Березень 2013.

  1. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    А мене розсмішила її фраза з останнього випуску: "- цей туалет пасує до моєї сукні" :girl_smile:
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ревізор

    Ось про що пише у статті:
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    все ж мені цікаво-о-о


    дуже вірю (і розумію...), тому що в останньому випуску, як завжди в своєму стилі, Оля кинула фразу в кафе до відвідувачів, типу, ой, пропустіть мене першою зробити замовлення без черги, бо може я скоро буду вагітна, ггг.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    та в неї "перл на перлі": "не дивіться мене по ЛЕД- телевізору, дивіться мене по такому ( звичайному), бо ЛЕД-телевізор мене повнить"; "голівка у телевізора чистесенька, тепер глянемо йому у писочок"; "що це: мішки для сміття? мій одяг- не сміття"; "пахне, як від чоловіків в неділю у церкві"( то знову про страву з часником) і т.д. А ті її "мужчинчики" та "жінчурки" чого варті...
     
  5. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Ревізор

    Мене приваблює, коли вона проходить в деякі заклади і дивується, чому нема нагороди на видному місці, поряд з іншими. Думаю, що зараз для більшості закладів та нагорода взагалі не важлива, лише вона і її команда роблять вигляд, що це нагорода міжнародного значення :)
     
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    "Скромно" вона себе у Мілані зарекомендувала:"Я відомий ресторанний критик"...
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    мені "сподобалося", як у "Пузату хату" вона міліцію викликала, бо її на кухню не впускали, а коли по спині отримала- то навіть не пікнула, окрім того, що "неподобство". Чому ж тоді не викликала міліцію, адже тут проти неї фіз. силу застосували? Натомість тепер направо і наліво у інтерв ю розповідає, що її вже 2 тижні голова болить , і вона відомстить їм у приватному порядку: уже повідомила своєму бойфренду і він пообіцяв посприяти розібратися. ТО на кухню пре, бо у неї "закон", то там, де реально можна було звертатися до закону, вона умиває руки і каже, що не вірить у наше законодавство, тому буде розбиратися своїми методами.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ревізор

    "зальопане" аааааа!
    а де чоловік дівся?

    сірозно? я думала вона старша... як мінімум років на 5.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    так давно вже з другим чоловіком розлучилася ( вірніше розійшлася, оскільки був цивільний шлюб). Як сама пояснила, він не витримав її "публічності" ( хоч сам телевізійник) та постійної зайнятості.І замучив ревнощами
    "жизнь потрепала"...:girl_smile:Як сама вона озвучувала-у неї більше 120 поїздок закордон вже було
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ревізор

    мені вона більше ніж на 22 нетягне :)
    А по вигляду чого? ніц їй не бракує, мне її розум нервує :xaxa:
    нє.. 36 то занадто, гарно вона вигляда, шо там.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ревізор

    суха. В 22 навіть худі дівчата соковиті :)
    гарно на 36.

    це я не те що сперечаюсь ... триндю просто.

    як може нервувати те чого нема гггг
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Ревізор

    Як сказав одного разу до неї Притула " Оля, ти не схудла, а всохлася")))))
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Мені Оля аж ніяк не виглядає на юну 22-річну дівчину. Ну немає в ній дівочої легкості і невимушеності. Вона завжди зібрана, зконцентрована. Видно, що вона досвідчена жінка за 30.
    Мені сказали, що вонав якомусь випуску Ревізора видала фразу, що вона "відомий ресторанний критик з України". То правда? Знову "зажигає...")))))
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ревізор

    ага, я бачила. Це вона італійцям таке набріхувала. Вона хоч знає, що ресторанний критик робить? В нас форумлянки в темі про кафе-ресторани дають в сто разів кращі (в смислі, зваженіші) відгуки.
     
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    що їй бармен в коктейль налив, що вона з жабами говорить???? ще й фігурно їх викладає.... странная женщіна, странная...
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Ревізор

    порозуму/порозуму

    Я пойняв, спроба бути доброю стосовно ОФ не пройшла )
     
  17. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ревізор

    Фреймут з Сашою так тяжко пробралися в номер готелю Лондонська в Одесі. Під дверима, з її слів, стоїть купа охорони. Так поясніть мені, звідки в номері взявся Сірьожа та ще й з камерою???
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    телепортація?
     
  19. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Ревізор

    Певно теж в "чумадан" помістився:girl_haha:
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ревізор

    Оля вже як Пугачова- "прощается, но не уходит". Уже заперечила свій "поклон" з Ревізору. Ну і шеф-редактор Ганна Жижа в інтерв ю сказала, що "перестаньте розповсюджувати чутки. Ревізор- це Фреймут. І навесні 2014 року новий сезон буде знову з нею."