Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Ну вчора на футбольний матч ми завітали по традиції в Євроготель. Про футбол говорити не буду, а то можу багато написати, шкода не по темі!
    Отож, вечір був проведений дуже класно завдяки приємній атмосфері, обслуговуванням і смачнющими стравами. А саме хочу виділити Хеловінське меню, а точніше спец. пропозицію страв з гарбуза. Замовила примітивний суп-пюре з гарбуза, це була просто :nyam2:. Їхній стейк був дуже смачний, особливо в поєднанні соусом з грибів . Решта страв також були на вищому рівні, описувати не буду, а згадаю ще про сирники. Принесли мені сирники на десерт, я до них, а вони в середині сирі. Дуже сподобалось що відразу кухня їх переробила, вибачились і принесли не два сирника які складають порцію, а три. . Євроготель, як завжди нас порадував:girl_yes2:!
     
  3. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Сьогодні неприємно здивувала La Piazza. На вихідні додому періодично замовляємо пицу, салат, пасту, бо все з їх меню смакує. Підготувала грошики за замовлення і, раптом, зясовується, що треба заплатити більше 4,50 грн. за кожну коробку для піци, бо вони тепер не білі,а кольорові...
    Що тепер за коробку треба платити оператор не попередила. А мені аж ніяк не заважав білий колір коробки, які через півгодини після доставки піци в смітнику.
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Плюсуюся, ми завжди вишуковуємо кафешки з живою музикою, приємно здивували "двері в", бо ще колись давно там були до ремонту, то дуже сиро і холодно було, запах плісняви. Були на виступі грузинської співачки Софії Віллі, дуже сподобався голос і пісні, приємно послухати десь в дорозі :)
    А ще сподобався заклад на вірменській "la vie", там також 4 дні на тиждень відбуваються концерти різні(чт, пт, суб, нед). По кухні не скажу, ми зараз ходимо тільки послухати музику + пиво/кава/чай.
     
  5. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    дівчата напишіть в пп або карму, яка ціна за місце на бенкеті в Рафаель?
     
  6. Altera

    Altera зачарована птуха

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    а мені напишіть, пліз, як знайти тоті "Двері в"??? - бо вже тричі шукаю їх у Львові - і ніяк!:)
    Ну але так..досконально..
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Раджу для святкування і просто для проведення вільного часу "Gas Station" на Джерельній. Ми попали на розважальну вечірку і рок-концерт, було дуже весело, враження найпозитивніші. Кухня смачна, порції досить великі - замовляли кілька видів м"ясного асорті, салати і різну картоплю. Тільки не раджу свині вушка - тверде-е-езні.
    Якщо приходиш з 6 друзями - 3 л пива в подарунок.
    На другому поверсі дискотека, при наявності квитка з вечірки вхід туди безкоштовний. Цікава деталь - танцпол там у вигляді справжнього боксерського рингу з тросами, тому трохи накладно було перелазити через них у шпильках. :mocking:
     
  9. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Дуже люблю Mons Pius. Сиділа б там і день, і ніч. Направду приємна атмосфера, можна спокійно провести час. Особливо люблю посидіти надворі. Часто ходили з чоловіком, коли була вагітна. Зважаючи на те, що там курить і завжди багато дітей, все одно приємно і спокійно. Поважаю іх за те, що можна спокійно прийти з малечею і погодувати природним способ -ніхто не персоналу не дивиться на тебе косо чи з огидою:d25: ще люблю The Гриль на Театральній. Навіть люблю не так гриль, як піцу. Доступні ціни+смачно!:) приємно була здивована, що у ГАлці є жива музика. Правда заходили давненько, тому не знаю як зараз. Є кафешко ззаді Мапи. Здається, Перше кафе називається (чи якось так). Приємні хлопці і була жива музика. У Грушевському не сподобалося, бо було багато людей, крутили мультик і музикант грав на піаніно. Створювався ефект шуму. Любила ще з дитинства Синю пляшку з гарячий шоколад і апельсиновий сік до нього:girl_in_dreams: Люблю ходити у Кумпель. Мені там затишніше, ніж у Старгороді. Рекомендую набір з ковбасок для 2 батярів або для 4 панянок (нагадаю як правильно називається, то напишу). У Паньсікій чарці ціна не відповідає якості. Класна піца на площі Франка. Здається, Пепероні. Правда там давненько не робили ремонт, а шкода... Знаходжу інколи у Купол. Після ремонту хоч ціни збільшили, але воно того варте. Можна спокійно посидіти з малечею. Справляли там хрестини. Всім дуже сподобалося:girl_flirt: Класно зробили у Копальні кави. Тепер крім гарних офіціантів там є ще й найменше авто. І смачна кава:) Навідую інколи безсмертну Корівку на Коперника. Ще мій тато там обідав, коли був студентом. Правда після ремонту втратився той дух столовки:) Про пиріжкову навпроти головної пошти, певно, всі знають. Вічне місце студентів:) а взагалі багато є гарних місць. Треба знайти своє:) шкодую, що закрили кафе навпроти Матері Божої. Зробили там Монарх, а тепер магазин ювелірних виробів. Ех... Скільки спогадів з ним пов'язано... До речі, може хтось порадить кафе/ресторан де є гарна жива музика???
     
  10. Linna

    Linna Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Святкували день народження синочка у ресторані готелю Станіславський, що на вул. Толстого. Зал в класичному стилі, розрахований на 12-14 дорослих, чистенько, добре працюють витяжки. Багато страв з дичини, правда ми смакували лише баранину, телятину і свинину, все дуже смачне. Єдине, що не сподобалося- салат Цезар, занадто сухий і кухня працювала з затримкою. А так, взагальному, враження хороші.
     
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    М'ясний дворик. Потрапив у мій чорний список. Сьогодні зайшла туди пообідати,офіціант приніс два меню-комплексний обід та звичайне. У першому були вказані всі ціни окремо-салат 6 гривень,перша страва теж 6,друга страва 17,здається+узвар і хліб. Замовила салат,другу страву та чай. Офіціант не попередив,що за суп,який я не замовляла мені теж прийдеться заплатити. І ще вони собі порахували,що раз я замовила чай,то узвар мені вже не потрібний,хоча порахувати суп вони не забули. Я в багатьох закладах їла комплексні обіди і добре знаю,що вказується загальна ціна,а тут ці окремі ціни мене заплутали. Ще й сказали,що навіть як би я замовила один салат,то б платила за всі решту. Вважаю,що про таке треба попереджати і писати загальну ціну.
     
  12. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Захотілось смачної піци після басейну і гарно спокійно відпочити. Зайшли с подругою в піцерію "Фелічіта", що знаходиться в приміщенні готелю Жорж. Гарна атмосфера, ненавязливе приємне і дуже швидке обслуговування. Піца надзвичайно смачна, не дуже тонка і не товста, а справді класна, ще й якщо посипають пармезаном, то пальчики оближеш. Вибирали дві, бо були голодні, так не зїли всього навіть, ніколи я так не наїдалась піцою. Якась вона дуже ситна, мені надзвичайно сподобалась! Крем-супи у них чудові, не чути борошна, а справді смак легкий і приємний, гарних вибір хороших вин, смачне італ.шампанське, холодне-холодне і гарно подають. Медальйони с картопелькою смачнющі і мяско мягеньке. Соус - олійка до піци дуже смакує, але тільки для тих, хто любить гостре, бо припікає добренько)) Карпаччо таке смачне, тонко-тонко нарізані шматки телятини, чудово закуска. На десерт шоколадне фондетте спробували, ніжне-ніжне.
    Атмосфера гарна, музика лаунж, місця не багато, один великий зал, все чистенько, гарне приміщення. Сподобалось, обовязково ще підемо і не раз, дуже дуже хороші ціни.
     
  13. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Хто замовляв доставку їжі Занзібар\Кавказ\Багратіоні? Як враження? Варто?
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Ходили з племінницею в Місько Пструг (виявилося найближче від Лиса Микити), замовили борщ, набір намазанок, чай, десерт (маково-горіховий торт). Борщ принесли майже холодний, ріденький і бідний такий, що там можна було з лупою шукати овочі, одна вода ледь рожева (невже буряк такий дорогий? А борщ там 28 грн коштує!), набір намазанок - колись пам'ятаю, там були дійсно цікаво поєднані сири/риба/фрукти (наприклад, сир козиний з грушею), а тепер - паштет з печінки з яйцем, паштет з огірком, паштет просто паштет, і паштет з помідором... Торт і чай - думала, що вже хоч це буде нормальне. В зелений чай дали стільки заварки, що поки ми їли борщ, він став гірким, як чифір. Торт - знайшла там чотири шматочки від горіхової шкаралупи, добре, хоч дитині не попалися, то ж зуби тільки так можна пошкодити. Ух, все висказала офіціанту, він обіцяв передати на кухню. Не дивно, що там тепер взагалі людей немає, пусті зали, хіба туристи зайшли, так і хотілося їх попередити, щоб не витрачали дарма грошей в такому закладі. Ще влітку там були, і вже було трохи зауважень, але цей раз підтвердив те, що більше ми туди ні ногою!


    Має бути скоро відкриття нового закладу на проспекті Шевченка, називається Мафія. І побачила там на банері, що буде окрема дитяча кімната. Якраз мені актуально, бо часто зараз забираю племінницю до себе. Як хто буде мати перші відгуки, буду вдячна, часто не можемо в челентано потрапити, бо там заброньовано в дитячому відділі.
     
  15. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    вчора "підвечеряли" в Коста Піці на Володимира Великого. Сиділи за столиком в такому собі еркері (не зовсім еркер, просто невелика кімнатка з одним столиком)
    Піца смачна, з тоненьким хрустким тістом. Ризикнула взяти на пробу суші, теж засмакували. Єдине, імбир мені на смак був трохи недобрий, але це міг бути наслідок спотвореного смаку після м'ятного лікера)
    Оскільки доня "втоптала" половину піци, чоловік замовив собі стейк. М'ясо смачне, ніжне; чоловіку дуже сподобався картопляний гарнір.
    А ще сподобались десерти: і вигляд, і смак. Назв зараз не згадаю, брали один ягідний, один шоколадний.
    З мінусів, схоже, що там лише одна офіціантка (більше не бачили). Хоч вона і добре орієнтується в меню і вміє щось порадити, її однієї трошки не вистачає на всіх. Але в загальному тепер знаємо ще одне місце, де можна смачно поїсти :)
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    порадьте терміново хороший ресторан з живою музикою і з доступними цінами!

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

    можна подробиці в ПП(вартість на особу) і чи є там жива музика?
     
  17. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Це на куті з Стрийською? Вчора їхали і побачили там величезний новий заклад, і тільки назву не встигла прочитати.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Ні, це В.Великого, 34. Біля "Океану", в тому довгому будинку, де "Єврошоп".
    Я працюю в тому ж будинку, але ще жодного разу не заходила туди. Вони постійно то повара шукають, то офіціантку.
     
  19. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Відвідала суші - бар на вул. Шолом-Алейхема ( біля ц. Анни, на куті біля маг. Geox, колишній бар "Ромашка"). Це просто жах! Несподобалося взагалі, враження негативні. За порадами офіціанта замовили 3 порції суші, рис з овочами і креветками, латте, салати. Суші несмачні, майже у всіх присутня цибуля ( яку я недопускаю у сушах взагалі). Васабі непекуче!, воно повинно бути гострим, а там ніяке. Імбиру дають так мало, що буквально хватає на 2-і сушки, суші з копченою рибою жахливі, вона тверда, зі шкіркою, сиру філадельфії у сушах не видно буквально, а от листя салату напхали досить! Рис з овочами був твердим, креветки без смаку, пару подріблених шматочків. Латте, як латте, нічого особливо... а як нам радили спробувати! У салатах були специфічні спеції і знову ж таки листя салату було найбільше, інших овочів маловато. Ну несмачно, настрій зіпсований. А яка там музика... Джеккі Чан співав напротязі години часу!!! Могли включити лаунж, а не таку... не кожен до неї звикнув. На наше прохання її взагалі виключили. І ще дуже холодно в приміщенні, я сиділа в куртці, таке враження, що на вулиці були... як таке можливо? в нижньому залі не тягне телефон. Стиль японський, балдахіни над столами. І ще одне здивування... немає кнопочки виклику офіціанта. Це ще пів біди, якщо сидіти в верхньому залі, а в нижньому - то треба чекати поки він сам підійде і принесе рахунок або ж самому підійматися на верх, при тому, що таке велике приміщення на 2 поверхи. Людей нуль! Це й не дивно...
    Не раджу туди йти.
     
  20. Arletta

    Arletta Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Хочу висловити велике "фе" ресторану "Рудий кіт". Зайшла туди кілька тижнів тому, бо терміново треба було в центрі знайти місце з вайфаєм і розеткою для ноута, а всюди якось було людно. Там же відвідучачів не було зовсім, тим не менше що меню, що замовлення довелося чекати довгенько. Ціни невиправдано високі, їжа як на таку цінову категорію - не надто
     
  21. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Обговорювали на днях з Сешат, де у Львові найсмачніші цибулеві кільця - мені дуже подобаються в Кумпелі і Mons Pius.
    Де ще рекомендуєте спробувати ?