Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ще дуже смачні суші в Спліті, взагалі японська кухня там чудова, як на мене. І атмосфера, і обслуговування - теж.
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    "Паньска чарка" сьогодні порадувала. Смачна кухня - гірчично-медовий соус дуже сподобався, салатики смачні, язик в грибовому соусі - нямка, запечена картопелька теж. Обслуговування - ненав*язливе і приємне, а головне швидке Висновок - підемо ще
     
  4. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Мені соподобався коктейль шоколадно-кавовий у Фресці. ммммм смакота.
     
  5. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    У "Вулику"(Брюховичі), в неділю, дуже смачно і весело справили день народження. Свіжий хлібчик, шашлик і медовуха просто нямка) Інтер"єр в українському стилі. Офіціанти дуже уважні і хороші. :girl_curtsey:
     
  6. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    ходили з дівчатами з роботи. я брала деруни класичні - порція велика - 8 штук (товстопузі такі, пухкенькі), грибна полива до них теж нівроку))
    правда, брали картоплю запечену у фользі, то чітко було видно і на смак, що спершу зварена була. а потім запечена. салатки великі, закуски бомба!

    загалом - молодці :)

    ---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:45 ----------

    Вчора з сестричкою були в ДеМанджаро на Галицькій , брали піцу Сицилійську Італійську - тісто тоненьке, сиру багато. продукти свіжі...няма"!
    правда, щодо того закладу в мене неоднозначні почуття- святкувала там ДН, то офіціант нахамив, при чому так якісно, що ми не втерпіли і залишили відгук на 3 сторінки (красивим почерком Мрочкізм :) ).
    ще знаю, що їсти там омлети - небезпечно для життя - вони абсолютно неїстівні - резинові що на смак. що на запах. :girl_cray:
     
  7. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    "Пан Тао" ... Дуууууже смачні їхні баклажани, ням-ням!!! Баранина смакота, шпинатний соус теж дуже смачний... ще щось брали, вже не пам'ятаю, але все було смачно, швидко, офіціанти ввічливі та уважні)
     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Теж цей заклад ніколи не розчаровував, все смачне, хороше обслуговування. Ще завжди задоволені «Bianco Rosso», смачно, все на рівні.
     
  9. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Запікати на мангалі у фользі дуже довго, тому і йдуть на такі хитрощі. Таку картоплю смакую тільки власного приготування
     
  10. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Дівчата, порадьте, що які страви варто скуштувати в Динамо Блюз
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2013
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Прїзжаючи повул. М. Андрея, поряд з вороніним помітила новий(?) ресторан Єреван. Хтось був там? Вартує?
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    там в принципі все смачно, тільки я б не замовляла лазанью і грильовані овочі з настанням холодів в них дуже "худнуть", десерт крем карамель чи якось так теж не раджу, і естетика там хромає і косистенція бридкувата
    мені смакує Шатобріан, але стейки всі смачні, дивлячись, що любите:) салат як правило беру або Цезар або польський мікс
    десерти мені подобаються груша в вині і фондан, чоловік замовляє зазвичай теплий американський пиріг
     
  13. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    "Гульвіса"...пиво так собі, замовляли м'ясну тацю, різні там були ковбаски, овочі, салатик, "соуси", крокети... не смачно, а "соуси" це були звичайнісінькі кетчуп, майонез, гірчиця, сухарики їхні теж не вразили, якісь не акуратні, ніби із залишків нез'їдженого хліба.
    "Варшава" Святкували там випускний у липні, зал гарний, територія також гарна,кухня не сподобалось, колись, ще як вони тільки відкрились там було смачніше, а тепер так собі, шашлик пересушений, порції десь говорили що маленькі... я б не сказала, м'ясна тарілка- звісно можна було порахувати скільки кусочків того чи іншого м'ясного, але ж де зараз нарізають цілу купу))) КВ загальному кухня не сподобалась.
     
  14. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    "Челентано" (на розі С. Бандери-Русових). Піцца, як завжди, найсмачніша, обслуговують швидко. Велике приміщення, гарний інтер"єр, зручні диванчики.
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

     
  16. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Отже, Динамо Блюз, як казала КвВітка, стейки там всі смачні, овочі гриль "худнуть"салат Цезар ( пару см лослся), салат Грецький на "любітєля"кус-кус смачний, але я того не люблю.Ну і морозиво, воно дуже смачне, але не з фруктами а з вишнею, тобто морозиво те саме але багато фруктів наприклад апельсинів
     
  17. Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    не знаю чи тут писали, але мені дуже подобається ресторанчик мексиканської кухні TEX-MEX BBQ. Їжу можна попросити негостру, мясо просто суперське, хто туди піде раджу спробувати їхні фірмові реберця, з ними можна пальці свої зїсти, а ще там дуже смачна маргарита, за рахунок якісної текіли. Персонал дуже вічливий і професійний, власник закладу переважно завжди є в ресторані, дуже весела і приємна людина.
     
  18. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    Я кілька років тому працювала на дегустації віскі в різних закладах Львова і мала змогу бувати на їх кухнях. Отже в Динамо Блюз дуже чисто на кухні. я аж здивована була що в кафе так буває., а Культі теж чисто. а от наприклад Паб Дублін здивував мене в протилежному- малюсінька бруднюсінька кухня, на якій одна єдина тітонька і салати нарізає і паралельно курить(в мене чуть очі на лоба не полізли як я то побачила) і вона ж і посуд миє. в мене після того відбило бажання туди ходити((
     
  19. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    він мексиканської кухні? шота думала шо то американська
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    вони позиціонують себе як техасько-мексиканська кухня.
     
  21. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

    так і розшифровується - техасько-мексиканське барбекю