Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    як їхати від автобусного, то зліва треба дивитись, останній будинок перед поворотом на Тролейбусну. займають перший поверх одного з житлових будинків
    довелося мені знімати там весіллячко на 18 людей :) Звичайно, як для весілля тісненько, але це все компенсовувалося смачними стравами, ресторанним обслуговуванням і просто приємною атмосферою :)
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    де можна відсвяткувати дитяче день народження? так щоб дітям було місце для розваг і дорослим де посидіти?
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Заходити туди недавно вперше після хороших відгуків. Дуже сподобався інтер'єр, атмосфера. Замовили суші які порадив офіціант, плов з качкою та овочами, чай. В процесі виявили в соєвому соусі велику муху, відклали ту соусницю разом з 1 роллом (який там побував, а взагалі там їх кілька побувало:girl_devil:), сказали офіціантам. На це вони лише зніяковіло вибачились, далеко не одразу поміняли саму соусницю, але їсти той шматок вже зовсім не хотілось, і в прайсі не відмінусували (але настрою сваритись у нас не було)... Плов як плов, суші самі звичайнісінькі, маленькі, взагалі особливо нічого не вразило, ціни вищі середніх. Видно заклад вже трохи халтурить, розрахований на більші компанії.
     
  5. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    недавно фотографувала дитяче день народження в Скрині, на 4-у поверсі , було багато дітей і батьків , окремо є кімната , де власне і було святкування, а на поверсі дитячі лазалки різні + були аніматори , мені сподобалось )
     
  6. lubjana

    lubjana New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Хочу також додати гарний відгук про "Аякси". Минулого року справляли там хрестини. Дуже задоволені. Співвідношення ціна і якість оптимальні.
     
  7. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    вони зараз зняли вивіску, знаходяться поблизу стоматологічного центру Рікота.
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Якщо ви про заклад "Без проблем", то тут Rodionochka писала негативний відгук.
     
  9. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Назви кафе я не знаю , святкування було в окремій кімнаті , де були тільки свої гості . Таких деталей, які описала Rodionochka я не помічала, та й в мене було інше завдання . А загалом, по хорошому настрою батьків і дітей я зрозуміла, що їм все подобається .
     
  10. shelby

    shelby New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Це взагалі ЖАХ!!!!!! Коліжанка святкувала там малому ДН, 3 рочки, ми були в ролі запрошених... Перше що мене обурило це те що в закладі були інші люди і його не закрили. Мені здається що за ті гроші що вона там залишила, заклад могли б і закрити на ті 2 години, та ні, ВОНИ не можуть бо тож їхні гроші приходять) Але мені здається що мають бути якісь норми скільки дітей може товктись на тій горці, нас було 12 дітей і 20 дорослих... Вийшло так що двері в заклад були повністю відкриті і діти вибігали за його межі, де їх ніхто навіть не спиняв з персоналу!!! ЖЕСТЬ!!! Туалет то ВООБЩЕ НОУ КОМЕНТС... Знаходиться за межами закладу поряд з піцерією, ключі від того ДИВА треба брати в адміністратора))) Ну що сказати 12 дітей, 1 туалет на ключ...були інциденти... Я пожалкувала що не взяла дітям горщик) На рахунок самої забави тоже були пріколи, коліжанка запевнила що за дітьми має спостерігати персонал, бо за то оплачено, а ми в той час собі би посиділи... Не тут то і було, ніхто за ними не дивився а точив ляси біля стійки. Та горка і інший інвентар були брудними і реально зношеними, фє! Інший прікол їхній аніматор КЛОУН, якого замовили дітей веселити... То ужас вийшла дівчина в порваних і зашитих колготах, пробувала натягнути на голови дітей якісь парити, добре шо мої діти в тому не приймали участі, зовсім було не весело... Під кінець вирішила зробити величезні булькі які не виходили і зразу тріскали... Ну і на додачу на наступний день імениник і ще 3 дитині захворіли стоматитом... Я вже мовчу про їх дибільні умови щодо того що треба в них замовляти!!! Після цього коліжанка зробила висновок що більше не буде святкувати дитині ДН((( Отак то погуляли...
    Думаю тепер їм варто поміняти назву закладу))))))))))))))))))))
     
  11. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  12. shelby

    shelby New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Якщо не помиляюсь, єдине...
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2013
  13. Mechtalka

    Mechtalka New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ні, не єдине. Ми нещодавно святкували 3 рочки своїй донечці в центрі сімейного дозвілля "Булька", що на Б.Хмельницького (фактично Грінченка) в ТЦ ВАМ. Там є оренда дитячих лабіритів, є окрема кімната де накривають стіл, а можуть накрити вам і там де бавляться діти, є аніматори. Нам сподобалось, діти бавились, розважались, дорослим ми організували боулінг, бо він там також є, ціни нормальні. Замовляли за місяць напепед, бо були вихідні. Ось так.

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    А ще знаю, що щось схоже є на Південному.
     
  14. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки



    Ну і щоб не просто офтоп був- напишу відгук
    Відвідали сьогодні вперше (завдяки хвалебним відгукам у цій темі) "Кулінарну студію Крива Липа". Дуже сподобалося! Смачно, швидко, якісно! Порції великі, офіціанти спритні, цікавий інтер"єр і оригінальне меню (потішили назви страв), словом, придертися нема до чого. Ставлю "п"ятірку" з жирним плюсом! Обов"язково завітаємо ще!
     
  15. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А ми вчора заходили у "Япону хату" в центрі, вдруге розчарувалась, нууу несмачні там суші нам, в "Сушия" в Ашані також не сподобались, проте супчики там ням-ням)
    Минулого тижня також заходили у "Королівську пивоварню", обслуговування хороше, інтер'єр цікавий, "Фрегат" (пивна таріль) смачнюща, пиво теж, гарно провели час)
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А де суші Вам смакують?
     
  17. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Вдома!!!)) Просто не одноразово чула від друзів і коханого що умене смачніші суші ніж у тому чи тому ресторані, але ж хочеться прийти і спробувати щось новеньке і смачненьке все ж таки там професійніше їх повинні гутувати, от і чекали більшого, а натомість розчарування, сир... замість філадельфії незнаю що це був за сир но точно не він, риба також несмачна, рис твердуватий(( Общем зробили висновок що спробуємо ще якось у Япі, надіюсь там будуть смачні суші.
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ну тоді все ясно. Просто дивно читати, що суші в обох суші-барах не смакують. А справа в тому, що просто Вам більше подобається домашній варіант, а не ресторанний:girl_blum:
     
  19. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    нічого дивного, мені також суші ні в Японі хаті , ні в Сушиї не смакують, а от в ЯПІ дуже навіть смакують.
     
  20. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ну так не смакуютьне не мені одній, колись там було набагато смачніше, аніж зараз.

    ---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

    Обов'язково відвідаю Япі))
     
  21. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    коли тільки появилась Япона хата було дійсно смачно, а останні 1,5 року одне розчарування.