Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

  1. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    ***************************************************************************
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

    Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!


    *************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Мій чоловік дуже любить холодець, тому прийшлось йому віддавати свою порцію. Я все таки прихильник того, щоб на банкеті столи ломились від їжі і кожен візьме стільки скільки йому потрібно. Я багато фізично не зможу з*їсти, а в чоловіка ну дуже швидкий обмін, коли їхали після банкету прийшлось додому піцу замовляти).
     
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Здивував сьогодні Кумпель на Митній - не пустили нас з компанією з хелоуінським гримом біля одинадцятої ночі, бач в них ресторан і вигляд в нас не підходящий! При тому напівпустий був... Ну нічого, Старгород прийняв нас, знайшли столик і потішив чудовою атмосферою, святковим моторошним декором, дискотекою, пивом і наїдками)))
     
  4. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    о, про Атмосферу- нещодавно заходили туди сімєю на вихідних пообідати, то я була дуже і дуже розчарована-вперше бачила бульйон в якому було виключно три компоненти-вода, вермішель і кріп)))) Ні мяска, ні морквочки, ні селери, капець, ще й порція катастрофічно мала. От в Black coffee бульйончик дійсно смачний, до речі, бізнес ланчі(тут питали) як на мене то справді смачні. Мяско і салатик теж ніякі, штрудля взагалі вже й і у меню не виявилось, хоч колись для мене це був один з найкращих штрудлів в місті...ах((((
    А от сьогодні були в "Королівській пивоварні", сподобалось все-інтер'єр, обслуговування, їжа,- все чудове(принаймні наразі:)). Особливо сподобались телячі медальйони з фуа-гра і трюфельним соусом....мммм, це щось, хоча і пепер стейк і картопелька з базиліком були дуже смачненькі. Надіюсь, що рівень хоч якийсь час вдасться протримати))
     
  5. grape

    grape New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    У мене чоловік постійно в центрі на бізнес-ланчі ходить. Ось його рекомендації: "Панська чарка", "Атмосфера", "Перша кляса", "Дель Песто", "Леополіс готель", "Фешн". У "Старгороді" зіпсулися зовсім.
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Мануфактура кави - в чорний список!
    Склянка була брудна, еклери схожі на сухарі. Не всигли прожувати останній кусок торта, підійшов хлопчина і спитав, чи вже можна прибрати ((((через 10хв нашого перебування там, зайнято було тільки 2 столики). Чоловік провів йому курс молодого бійця і просвітив хлопця, що той працює не в МсD, а в кав"ярні:bazar: Оплатили рахунок, офіціант чек приніс,а картку залишив собі. На пам"ять чи шо:confused:
    А починалось все так гарно, хлопці файні, посміхались широко... Нє судьба.
    Челентано, пл.Ринок - добрий салат з телятиною і пармезаном, піцца - тонке тісто, добре запечена, все як я люблю. Антіпасті не вразило, чоловікові сподобався салат з грушею і сиром. Обслуговування приємне, швидко.
    Япона-хата - без зауважень, темпура кальмари+овочі - моя любов:girl_in_love:, дієта вдрєбєзгі))
     
  7. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    На пл.Ринок позаду Ратуші, праворуч від Кентавру.
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    теж сьогодні куштували у Бянко Россо. Направду буряк, бурякові чіпсинки, грушка, зелень, сир ..дивна суміш, але на смак нямка))) каноллі з козячою рікотою цікаві і ніжні на смак. Взагалі люблю цей заклад...там мені якось так спокійно і просто...
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Щойно з Пан Тао.
    Ну що сказати... обслуговування добре. Замовляли качку, цілу. Нас було троє. Все не з'їли, залишилось, забрали з собою. М'яско - м'яке, ніжне. Соус в рулетиках нам був засолодкий. Ціни високі, явно вище середніх. Загалом не вразило, бажання повернутись немає. Якось так. Ніяк.
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Де в центрі можна замовити їжу з собою (не фаст-фуд, не суші, не піца - а звичайні страви)? :girl_phone1:
     
  12. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    в Б'янко Россо точно можна, в Пузатій хаті також
    та й думаю, в багатьох інших закладах вам зможуть запакувати "з собою"
    чи маєте на увазі ще й доставку їхню?
     
  13. itan

    itan Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Ресторан на Дорошенка Ріалто, маленький та затишний, приємне обслуговування. Можна провести час з коханою людиною. Я з дружиною там провели чудові романтичні вечори....
     
  14. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Вчора була в Челентано на площі ринок, замовляла сезонний суп з гарбуза. Ще як тільки принесли, побачила, що колір не такий насичений, як в моєму домашньому крем-супі, але, думаю, різний сорт гарбузів може бути. Скуштувала - а там одна картопля, гарбузик хіба для кольору присутній! Так би і назвали "картопляний крем-суп", реально розчарував, хіба додатки засмакували з насінням, прошутто і фетою.

    Ще на днях відвідали Кумпель старий і Кулінарну студію Крива липа. Такий собі батл між двома найсмачнішими кухнями у Львові (імхо) з велетенськими порціями. Крива липа - стейки телячий і дохрюкалась смачні і ніжні, соус з цілими перчинками, які зовсім не злі, коли їх розкусити, єдине, що салати сиртакі і цезар були взагалі не вимішані (саму зелень маю на увазі, взагалі суха і ніяка), сирна тарілка така собі, салату накидали там багато, горіхи тільки волоські...я люблю інші додатки до сирів (тут кафе номер один - зе бест), обслуговування сподобалося, навіть не напрягали відвідувачів, хоча вже зачинялися в 23:00, єдине, що квапилися забрати тарілки ще не пустими :)

    Кумпель - немає до чого причіпитися. Метрова ковбаска, жульєн, салат грецький, суфле з карамельною сіткою величезною, пиво темне також віддає карамелькою, обслуговування - тільки зайшла в зал, запізнювалась, як мене вже провів адміністратор до моєї компанії. Я навіть не встила нічого сказати-запитати, як він знав, народу повно, виходять-заходять... Єдиний заклад, де ми завжди робимо резервацію, просто прийти і сісти там часто нереально. Туди приводили нашого гостя іноземця, от це точно той заклад, де 100% буде смачно, чудове обслуговування, а не так, як в "М'яса і справедливості", де нам принесли напівсирі овочі гриль і твердий шашлик, зате шоу з одяганням чоловічого пояса вірності, закриванням в клітці було аж забагато, той кат постійно лупить мечем по залізяках, звук такий неприємний, сидиш і підскакуєш від неочікуваних криків, ну але іноземців це тішить, наскільки я побачила :) була сім'я донька, зять, теща і тесть, то коли тещу закрили в клітці і в колодязь спустили, а потім ще й покривалом накрили, як папужку, щоб не говорила багато - зять знімав то все на телефон з таким щасливим обличчям, то треба було бачити! :)

    В Брюховичах чи на вул. Грушевського? Тут відгуків є багато, ми в Брюховичах у Вулику святкували новий рік, нашу розписку - у них все дуже смачне, особливо з вірменської пічки (забула назву) шашлик, овочі гриль, страви в лаваші. А ще квашені овочі, сало мелене і медовуха (та, що 60 градусів, здається, така густа-густа), а також фірмові настоянки з м'ятою, вишнею, цитрусовими - найсмачніші у Львові, на мою думку.
     
  16. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Дякую за відгук:) В понеділок і свою думку напишу;)
     
  17. Colomiat

    Colomiat New Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Кафе-бар "Аякси", що на Володимира Великого. Святкували там Д.Н.. Зовні зовсім не примітне, а от зал навіть дуже гарний, смачнюща кухня, середні ціни, окремий респект музикантам , бавили так гостей, що жодна людина не сиділа осторонь, всі танцювали так, що на другий день не могли ходити :). із мінусів: музика тільки до 23.00 і нема облаштованого місця відпочинку на вулиці, гості просто курили при виході... Загалом усім сподобалось, думаємо, що ми там були не останній раз!!!!!!!!!!!!!!
     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    В суботу 02.11 нас також туди запросили на Д.Н. В середині інтер"єр не поганий, навіть гарний як для кафе. Щодо їжі, то було смачно, деякі страви мені дуже сподобались, страв мені було аж забагато. А коли я дізналась що все то вийшло 150грн/ос, то взагалі шокована була. На мою думку зовсім не дорого. Фуршет офіціант обслуговувала добре, але мінус в обслуговуванні самого застільного столу. Офіціантів взагалі не було видно, за деякими дрібничками приходилось самим до них йти і просити. Хоча немає чого придиратись, бо це не ресторан, а як для кафе цілком пристойно.
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    зважаючи на якість/різноманітність їжі і ціну то краще б у Львові було більше таких кафе ніж закладів з претензією на ресторани з посередньою кухнею за не малу ціну
    я в Аяксах була давно, років 5 тому, було дуже смачно і симпатично:girl_yes2:
     
  20. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Колись в їхньому великому банкетному залі своє весілля святкувала, не пожалкувала! Кухня дуже хороша!
     
  21. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А де саме на В. Великого знаходяться Аякси?