Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (2)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем mrochkizm, 13 Жовтень 2013.

1. mrochkizm

mrochkizm Well-Known Member

Продовження теми Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)
    У цій гілці ділимося відгуками про обслуговування у закладах харчування.
    ДЕ Ви БУЛИ. Якщо НЕ БУЛИ - читаємо уважно попередні дописи.

Увага! Запитання новачків "Хто шо чув про ресторан "Гнилий Пень" у третьому квадраті Брюховичів?" видаляються без обговорення!

*************************************************************************************************
    Мені сподобалася "Королівська пивоварня". Обслуговування справді щиро привітне, без надміру "сиропу", як, наприклад, в закладах "Фесту". Грецький салат люкс, копчене пиво дуже сподобалося, а їхній хлібчик - це просто нямка. Інтер'єр гарний, температура всередині комфортна, чисто, охайно. Ціни високі.

Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. Monopoliya

Monopoliya Well-Known Member

Де у ЛЬвові можна відвяткувати рочок дитині, щоб було смачно, як в Гуцульському дворі, а гарно, як в ГОлодному МИколі, але щоб була жива музика або просто музика, під яку можна танцювати?

3. gladiolys

gladiolys Member

А там один великий зал? Бо плануємо хрестини на 10людей і я б хотіла що б був якийсь окремий закуток.
    А чому Рив'эру не розглядали? Бо я планувала піти подивитись як там.

І щось хтось може сказати про ресторан Тиса той що на Стрийській?

4. Inglor

Inglor Well-Known Member

Так, один. Принаймі як ми були, то був один.

5. Ellelia

Ellelia Вереснева

Хто що може сказати про ресторан Писанка на Лінкольна? як там кухня, територія, зал? дякую!

6. Ravlyk

Ravlyk Well-Known Member

Неодноразово були там на забавах, що можу сказати: кухня- досить смачна, територія - є де припаркуати авто, позаду є декілька альтанок, але загалом як такої території самого ресторану немає, бо з одного боку будинок з іншого - дорога, зал один великий, тобто окрім Вас там можуть святкувати й інші компанії, але є ще другий поверх, якщо його замовляти, тоді можна бути самим. Один великий мінус- це коли починає грати музика, то практично нічого не чути, що говорить твій сусід.:girl_smile:

• Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Marmulyadka

Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

скажіть, будь ласка, яка вам вийшла ціна за 1 особу на бенкет?