Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем levandivka, 29 Грудень 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Білий список

    нам сподобалося, сьогодні знов замовляли, вчора потратили на доставку 38 хв., нині - 42 хв. піца смачна - брали маргариту - і тепла (мабуть ви праві - від цього залежить все!). дуже жаль, що так сталося!

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:03 ----------

     
  2. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Білий список

    Частенько з чоловіком дивимося футбол в Хмільному домі Роберта Домса. Сервіс там залишає бажати кращого, проте пиво в рази смачніше, аніж в закладах "Фесту".
    Ще божнюю "Світ кави" на Катедральній площі. Мокко в них просто фантастичне! А вся випічка-лише з натуральних (наскільки це зараз можливо) продуктів та домашніх яєць. Персонал і атмосфера також на висоті!
    В "Золотому вепрі" на пл. Ринок сподобалася кухня і вершки з чорносливом. Марю ними постійно. :girl_in_dreams: Але поки малеча на ГВ, не сильно розженешся...
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Білий список

    ооооооооо їхні вершки то пісня:girl_yes:
     
  4. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Білий список

    *Світ кави* однозначно в моїх фаворитах))) вчора небуло годину світла на роботі- сходила туди на шоколад по-віденськи))) ммммм, така смакота, а ці міні столики, така атмосфера приємна) улюблене місце моїх друзів з інших міст- то вже є традиція сходити на мокко або шоколад по-віденськи відразу по приїзду)))
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    таке запитання, може хтось щось чув про кафе-желатерію Піноккіо? сестра туди на вихідних запрошує, а я навіть не чула про нього. що воно за звір?
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Купилися ми на рекламу і вирішили повечеряти в Кінг Кросі в новому стейк-хаусі на 2 поверсі. І більше туди не підемо.. М'ясо пережувати було дуже тяжко.. Добрі стейки в Динамо Блюз, але там дуже голосно і накурено.
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Була там вчора. Так, смачно, а от обслуговування мені дуже не сподобалось.
     
  8. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а де він знаходиться ?
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    за Кінопалацом, біля Преображенки. вул. Театральна, 22
     
  10. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    дякую , а які там ціни ?
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    а хтось був у ресторанчику Пастерія (ніби так зветься)....як відгуки? хочеться чогось такого італійського різотто чи якусь смачнющу пасту .....:girl_in_dreams:
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    на їхньому[/URL] сайті є ціни
     
    Останнє редагування модератором: 28 Квітень 2011
  13. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    А це підрозділ того самого "The Grill", нашого найулюбленішого закладу. Я вже мала з ними індицент...описувала то на "My relax", власник обіцяв їх повиховувати як слід. Але тоді йшлось про байдужість до відвідувачів, власне, через це ми не захотіли там пообідати.
    У "Гріл" дууууже смачно, ми з чоловіком вже жартуємо, що розбещені їхніми стейками і салатами, тому у всіх інших місцях нам не подобається. Скажімо, у понеділок їздили в "Колибу в Брюховичах...гарне місце, паршива кухня! Порція смаженої на мангалі картоплі - 100 г! Навіть дитина не наїлась би...:girl_sad: Шашлик був із м’яса, що відгонило старим холодильником, тобто було враження, що переморожене і старе. Непросолене, непромариноване.
    Стосовно "Амігос" (так заклад у "Кінг-Кросі") називається....знову дивуюсь, як у одного власника можуть бути такі різні "дітища"...?:girl_crazy:
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    - Це кафе-морозиво :) кілька разів була там "на морозиві" - вибір цікавий, пробувала видів зо 6 різних, але так щоб дуже сподобалось хоч одне - то ні. Молочні коктейлі роблять з того ж морозива, тобто яке морозиво - такий і смак у коктейлі. Атмосфера кафе звичайна. Колись коли воно лише відкрилось обіцяти що з'явиться в асортименті ще й йогурт власного виробництва, а от чи з'явився - не знаю. Кілька разів бачила навпроти оперного возика з їх морозивом.
     
  15. Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    "Соняхи", дуже сподобалось, гарна територія, чудове оформлення залу, смачна кухня, для діток є качельки :).
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    хочу написати про кафе "Брудершафт" у центрі. знаходиться воно на вул Вірменській ,16 :) Якось шукали де б то кави попити, побачили вивіску "брудершафт"-австрійсько-угорська кухня і зайшли. надзвичайний сирник там я спробувала! капучінка смачнюща. обслуговування гарне, приємні хлопці-офіціянти:girl_in_love:..а ще- дуже файний клозет- чистий, "цікавий", оригінальний. як вчив мене мій чоловік, туалет- то показник чистоти кухні і в ресторані, який туалет -такий і порядок на кухні)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Терміново потребую порад:girl_cray:
    В суботу матимем хрестини:girl_dance: чоловік на 18-20. Планували святкувати в Хуторку( шашличний двір) там є суперова альтанка, якраз на людей 20, з дверима і вікнами, в разі дощу можна позакриватись, включити уфо і спокійно сидіти.....але блін в суботу ж футбол:girl_mad::girl_mad: то весь хуторок вже давно зарезервований.
    замовили ми тоді в Делісі в стрийському парку, але дивлячись на сьогоднішню погоду мені страшно щоб ми там всіне померзли:girl_sad:
    Шо дєлать незнаю. Більше варіантів не маю.
    Можливо підкажете ще яісь заклади, щоб можна було на дворі сидіти, але щоб не гола альтанка, а можливо якась то б була тераса, щоб в разі поганої погоди заховатись.
    Брюховичі не пропонувати:girl_cool:, далекооо, мені краще пустомитівський район, а ще краще в межах Сихів- центр
     
  20. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки

    Хочу написати відгук про "Кентавр" на площі ринок. Зробили замовлення (десертне) о 17.40. Десь в 18.00 подружці принесли какао і солодке. Вона уже все випила, з'їла, 18.20, мого нещасного латте так і нема:girl_mad: Нагадали, потім офіціантка прийшла щось перепитувати. Одним словом - дуже неорганізовано, і я б не сказала що у них був аншлаг, та й працівників там достатньо.
    Принесли нарешті моє замовлення, і я скоро мала їсти, бо часу вже було обмаль. А, ще в кінці офіціантка так мило спиталась чи нам все сподобалось :girl_crazy: нічого що я на латте чекала 50 хв.?

    ---------- Додано в 10:27 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

    Каті, я чула що цілий тиждень буде така зюзя:girl_sad:
     
Статус теми:
Закрита.