Проколювання вушок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ВІРА, 20 Січень 2009.

  1. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Ми теж з кульчиками. Прокололи рівно в 3 міс. на Чорновола в косметологічній клініці (біля готелю Львів), кололи пістолетом, я би голкою не дала колоти, знаю сама що це таке.. бррр..., я думала, що голками вже і не колять. А так цок-цок пістолетиком і ні крові, ні плачу. Трішки мальота схлипнула і то я зразу цицю дала і заспокоїлась.
    Чесно, не думала, що так скоро їй проколю, а тут "созрєла", та й після 2 хлопців вже терпцю не мала . Чоловік возмущався спочатку, а потім поїхав з нами і поки я оплачувала послугу сам зайшов з малою до косметолога, випитав чи можна в такому віці колоти)))) і дав добро)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    @Rostuslavchuk , в нас ні крові ні хникання навіть не було від голки. А пістолет старша запам'ятала , вже он скоро 13 а вуха не дає перепроколоти бо зняла з малечку і не давала вдягти - заросло.
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Нам вже 8 місяців і ще не прокололи. От натрапила на темку і задумалась. Порадьте, будь ласка,де це можна зробити на Сихові. І скільки з тими сережками, до дають можна ходити часу? Дякую

    Надіслано від мого Lenovo S90-A, використовуючи Tapatalk
     
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    На Сихові в Біш (дит. поліклініка) і в Веселці.
    2 місяці, ніби, в тих медичних кульчиках
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. happy story

    happy story Well-Known Member

    Нам рік і місяць. Вушка ще не прокололи. Хотілося б проколоти. Не знаю чи варто зараз, бо чула таку думку,що восени погано заживатимуть. То перл, чи справді так? А ще боюсь,що доця просто не дасть проколоти.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ай-яй-яй, і як то ви аж до 8 місяців дотягнули:girl_impossible:
    ми прокололи в 2.6 тому, що доця дуже просила -і в старшої і в мене кульчики є, а в неї нема.
    проколювали в Біш Компані пістолетом.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2016 ---
    вони не довше будуть заживати, а просто вдягаючи шапку можете зачіпати деколи.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2016 ---
    перше вушко можливо дасть, а друге -точно ні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ми б прокололи швидше, влітку ,але часу не мали, якось так склалися обставини,що було не до того. А тепер навіть не знаю. Напевно , чекатимемо наступного літа.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lyubashka

    lyubashka Well-Known Member

    в салоні нам говорили, що після проколювання краще одягати шапочку, щоб не застудити, ми проколювали в травні,
    казали місяць-два поносити їх кульчики, ми проносили до вересня, не сподобалось мені як воно подразнювалось-заживало при найменшому неуважному зніманні кофтини, наступного разу підемо напевно таки в косметологічну, тільки не знаю до кого
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Думки "в голос")): колись люба притомна медсестра проколювала. Та тепер з усього бізнес має бути.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Нам теж ті цвяшки погано заживали. Зняла їх і вдягнула ось такі кульчики, що прокручуються - зажило моментально.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nomad

    nomad Active Member

    і я б своїм дівчатам би вже проколола але після свого досвіду з тими заживляннями-перепроколюваннями (мені коли прокололи попали на якусь точку (то не моя особиста думка а така толкова лікар потім сказала) що впав зір потім прийшлось ті проколи заживати а після наново проколювала. Тепер маю парочку шрамчиків) тому почекаю хоча б до школи.. а так хочу(((
     
  12. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    а нам ттт, супер все зажило, але ми за порадою майстра взяли в них цвяшки з манюсінькими голівками, бо, як мені пояснили за ними легше доглядати/промивати, і той капелюшок, за рахунок свого розміру, дає більше доступу повітря до ранки і менше збирає на себе всяку бяку в процесі носки
     
  13. Talya

    Talya Well-Known Member

    Нам погано загоювались вушка з тими цвяшками тільки через те, що запарювалась шкіра під закруткою ззаду вуха. А в усіх знайомих було все добре. То я поміняла на звичайні з дужкою і все.
    І ще. Старшій кололи голкою в 4,3. Заживало і сам процес проколювання - жах. Гоїлось до 6 міс. Але кололи в грудні бо хтось подарував на Миколая кліпси, а вони злітали, тому захотіла справжні. Через оті танці з загоюванням, меншій прокололи пістолетом в 6 міс навесні, через місяць вдягнули золоті і забули.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Соломійці прокололи 2, 5 , пістолетом, вушка зразу гарно загоїлись, через місяць одягнула золоті з дужками і всее гноїться ,не заживає вже другий тиждень. Промиваю хлоргекседином, може то іншим чим промивати? чи знову одягнути цвяшки?
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ми проколювали 4 роки тому, поносили медичні 2 міс і перейшли на золоті з дужками, минулої зими купили нові кульчики але з англійським замком, носили нормально десь місяць а потім зняли бо до школи страшно давати, та й трохи зачіпалися за гольфи/кофти в школі, тепер вдягнули 2 тижні тому на весілля, побула в них мала 2 дні, і почався запальний процес, 1 вушко почервоніло і почалося гноїтися, промивали 5 днів хлоргексидином, і безрезультатно, тоді почали мастити левомеколем 2-3 рази на день і вже на 5 день майже і не видно, що щось там було, почитайте в неті інструкцію до нього
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    проколювала вуха вже ого-ого коли, але в мене починають гноїтись вуха як тільки одіваю важкі кульчики (незалежно який метал - золото\срібло\дешева чи дорога біжутерія). Прикраси ношу рідко, на вухах завжди лише цвяшки, тільки одіваю на якусь оказію більші кульчики - на другий день вже дирочка чорніє, якщо не зніму починають гноїтись. Але є ще один нюянс, в мене вуха дуже швидко заростають - 12 днів без кульчиків - дирочка майже затягується і я мушу сама собі пробивати
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    мені здається, що хлоргекседин - засіб просто для дезінфекції, годиться коли є свіжа ранка без нагноєнь, щоб не допустити її інфікування, а коли вже ранка загноїлася, то інфекція вже приєднался - тут треба щось що ту інфекцію вбиватиие, ми завжди синтоміциновою маззю в таких випадках користуємся
     
    • Подобається Подобається x 1