Проколювання вушок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем ВІРА, 20 Січень 2009.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Ми прокололи минулого тижня, промиваю хлоргексадином, салон на староміській ,1. Задоволена і мала і я .малій 6 років сама дуже просила і спокійно терпіла. Тепер всім показує і знає що як є дірочки, то можна любі сережки одіти. Робив проколювання хлопець)).
     
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    та до 7 класу то точно задовго....
    а чого питаю, бо коліжанка проколола в 3 роки, то дитинка весь час зачіпала їх руками...важко було загоїти. тому подумала робити це не у свідомому віці..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Моє тверде переконанання - якщо хочеться, щоб доця носила сережки, то колоти треба в 3-4 міс. В такому віці і припасувати-виміряти дірки можна, і ручками не лізе (хоч моя і в 6 міс. не лізла), і стресу для дитини нема. Вкололи, поплакала, назавтра вже забула. Бо хто б що не казав про свідомий вибір, але дитина, яка вже все розуміє, в будь-якому випадку боїться, ну не буває інакше. Так нахолєру воно ото здалося, зайвий стрес?
    А то, шо мальоту шкода, бо буба і все таке, то це дурниці. Що в 4 міс. буба, що в 4 роки...
     
  4. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Маленьким діткам, до 1 року, десь проколюють вуха голкою?
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    На Чорновола в космет. лікарні. Але тре принести свої золоті кульчики, щоб одягнули там візразу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Прокололи в 10 міс. Приїхали мала спала, лікар намалювала крапки. Потім будили і "стріляли". Дуже плакала, аж хлипала, може ще тому, що тільки заснула та й удар того пістолета сильно чути під вушком. Інше вухо вже мусили силою тримати дитину.
    Для мене це ще більший стрес напевно був. Всю дорогу додому ще хлипала.
    За 10 днів одягнули золоті кульчики. Мала не пхала руки до вух зовсім.
    Інколи шапкою золоті зачепить, потягне, то плаче. Але то вже давно все зажило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Мені знайома казала, що зараз в АнгліЇ заборонили пропоколювати вушка діткам молодшим 12 місяців. Самій цікаво з чим пов'язано.
    Я історію про старшу доню писала вже тут, і казала що молодшій точно рано проколювати не буду, чекатиму свідомого вибору, але таки в 19 місяців прокололи. Я ій кілька днів розповідала, і вона вже сама повторювала "вушка-вушка", практично зовсім не плакала, зовсім трохи коли кололе друге вушко і заспокоїлась відразу. Не порівняти із плачами старшої в 6 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    В косметологійчній лікарні. Я в травні малій колола. Одне переколювала в червні вже пістолетом. Тому можу порівняти. Пістолет мені сподобався більше.
     
  9. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А ми прокололи за тиждень до рочку щоб ще гарнішими бути)) все гарно зажило))
     
  10. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Ми проколювали на Чорновола в косметологічній лікарні, малій було 8 міс., зимою перед Миколаєм, бо на Миколая подарували золоті кульчики. Проколювали пістолетом, поки ставили цяточки на вушках, мала уважжно роздивлялась: шо то тьотя робить. Прокололи праве вушко, тільки скривилась, зразу ж прокололи друге - заплакала, але швидко заспокоїлась. Все гарненько зажило(промивали фурациліном), і на Н.Р. у нас вже були гарненькі золоті кульчики. Молодшій зараз 4 міс., також планую проколювати до року десь весною.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А я завжди почувалась через це оригінальною, бо мабуть чи не єдина в класі не мала проколотих вух, чи то до 9, чи 10 класу, і це мені подобалось). А потім дуже захотіла, і ото справді для мене була подія, відчувала, що сама зробила важливий вибір))), та ще й всі компліменти робили) тепер ношу із задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Дівчатонька, мені захотілось проколоти собі вухо зверху, хрящ. Скажіть, куди краще піти проколювати? яка орієнтовна ціна? як заживає?
     
  13. habika

    habika Active Member

    А я своїй дитині не буду проколювати вушка поки вона сама цього не захоче, а коли захоче то хоч вухо хоч ніс!)))для чого дитині кульчики? Мені мама десь в 4 роки проколола то я цей день до сих пір памятаю))) І доречі після школи я перестала їх носити, одіваю тільки якісь величезні по великих святах!

    Отправлено с моего LG-H422 через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. zetta

    zetta Well-Known Member

    Настав той час коли моя дитина( 5років) сама захотіла проколоти вушка, наполегливо захотіла . Що значить мотивація ), без обезболювання , тільки скривилась і все. Кололи голкою ( майстер називала іі катетером ) . Промиваємо хлогекседином , сказали вушка не рухати , не знімати кульчики якомога довше .
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я теж не хотіла дитині проколювати вушка до року. Хоч сусідки усі до однієї попроколювали і ніяк не могли зрозуміти чому я -- якій 3 пари кульчиків подарували -- все ще не проколюю. Я сказала, що в юному віці мама проколює для себе. Особливо, коли дівчинку із хлопсчиком весь час плутають))) Моїх дівчаток ще ніхто ніколи хлопчиком не назвав -- хоч і в братикових шмотках можуть бути. Вони такі баришні -- і волосся довге, і очі великі... Ну, вопшем я не про то.

    Я казала, що коли доця попросить -- тоді і проколю. Для неї, не для себе. Мені казали, що дитина в 15 років попросить... Але моя Віталюся в 3 роки сказала: хочу. Ми їй пояснили, що і кров буде, і боліти буде, і мазь треба буде мастити -- погодилась.

    Перше вушко не боялась, а друге -- то вже плакала, але не довго.

    Тож і Златі не проколюю -- нехай сама вирішить
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Milena

    Milena Member

    Ми прокололи в шість місяців:girl_dance: Радості і щастя ...у мами))) не було меж:girl_in_love:
    Мами, в яких перші хлопчики, мене зрозуміють)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Ось і ми наважились і вчора прокололи доні вушка (2.10р.).
    Доця моя така дуже дівчинка-дівчинка, платтячка, бантики і тд.....а кульчиків не було до тепер ( я не хотіла травмувати її ). Вже не раз вона приміряла перед дзеркалом мої. А тут вранці каже: "О, ти вдягнула кульчики..........хм...а я не маю((" І от на прогулянці з хресною випадково зайшли в салон запитати і за 5сек прокололи. Доця навіть не зрозуміла що й до чого, разок хникнула перед другим вушком. Хоч перед тим боялась, думала що буде дуже боляче. Тепер каже, що не боліло. Сьогодні цілий день крутиться перед дзеркалом, каже сама собі, що тепер вона справжня принцеса. :girl_spruce_up: І я так тішусь аж не віриться, що потрапили в дуже влучний момент.
    Ручками не рухає, думаю і я ніяких особливо маніпуляцій не робитиму.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А на Сихові десь проколюють вушка не пістолетом, а голкою?
    В Веселці і в Біш - лише пістолет
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Де можна проколоти дитині вушка ВВеликого, Наукова, Виговського?
     
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Чисто та акуратно, приємна медсестра в Усмішці на Виговського. Але моя доцька не дала проколоти, на жаль. Ціна 150-200 грн з кульчиками.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1