Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для маляток

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Fleshka, 11 Січень 2014.

 1. Marigold

  Marigold Мама дівчинки-перлинки

  Нам килимок суто в ролі забавки зовсім не пішов. Були якісь моменти мінімального зацікавлення, але рідко. А от як непромокайка - пішов на ура! Я зацінила його непромокаючі можливості, ще й немаленькі габарити, тому грались на ліжку/коврах голі без мого страху все перемочити
   
 2. IrynkaMandarynka

  IrynkaMandarynka Well-Known Member

  Може комусь буде актуально, в Єврошопі на сихівській бачила розвиваючий килимок з дугами. Деталей не знаю, бо побачила через вікно
   
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 3. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Я вже відстала від немовлячого періоду, тому прошу поради. Справді є крісла для годування з функцією шезлонга? Тобто воно гойдається, а потім якось фіксується? Киньте хтось лінком на таке крісло, бо я щось сама не можу знайти.
   
 4. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Трохи я тут почитала, і вже й сама не знаю, що краще купити). Отже, хочу щось типу шезлонга, щоб можна було малу мати з собою на кухні. Зараз катаю іі у візочку в люльці. але мені здається, що ій то не дуже цікаво, бо нічого і нікого не видно. Може зараз це не критично, бо маленька дуже, але з часом цікавіше щось таки бачити, а не лиш саму стелю. Є варіанти просто шезлонгів, є шезлонг+гойдалка, а є ось ті кріселка для годування від народження. Свого часу меншому малому в 4 місяці купили гойдалку, то він там буквально разів 10 гойдався, йому то не пішло. Тому вважала іі абсолютно не потрібною річчю. А може ми ту гойдалку вже запізно купили.
  Коліжанка взагалі хвалить найпростіший шезлонг, каже, що ногою підгойдувала поки щось робила.
  Відносно того кріселка навіть не знаю, хочеться,,щоб була можливість таки підколисати.
  І що ж то вибрати???
   
 5. jylanda

  jylanda занууууда

  В нас був шезлонг гойдалка babybjorn, але малюк потім навчився сам гойдатися. Було зручно, він собі там бавився, все бачив. Єдиний недoлік - низький дуже, але це у більшості шезлонгів так.
  Від версій з музикою і тих, що самі гойдають (на батарейках) акушерка наша відмовляла, педіатр теж не радила
   
 6. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  Візьміть в прокаті і попробуйте що вам підійде
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 7. irysuk kykysuk

  irysuk kykysuk Well-Known Member

  Наша Христя на килимку лежить із задоволенням. Час від часу міняю іграшки. IMG_20170928_102104.jpg IMG_20170930_114313.jpg
   
  • мімімі мімімі x 2
  • Подобається Подобається x 1
 8. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Я така нетерпляча), хочу вже))). Але ідея добра, може й дійсно).
   
 9. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  То знайдіть вже :) наскільки я знаю, можна вибрати на сайті і вони додому привозять
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  в нас було крісло для годування з нуля.. і найпростіший шезлонг) з шезлонга Рома в 4 місяці почав злазити) а в кріслі було дуже зручно.. плюс те що воно вище.. мінус що дуже громіздке.. шезлонг в кімнаті був. крісло в кухні..
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 11. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  залежить від дитини. мій був (і є) страшний колисун. То шезлонг дуже любив і ми його використовували до останнього (вкінці, то вже на присипляння був). А в кріслі, навпаки, майже не сидів.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Моі старші не були колисані, не було де іх колисати). А ця яка - ще не знаю. Засинає біля циці, легенько перекладаю у візок і на балкон, там трохи підкатаю і спить. Прокинулась, знову підкатала. То і є колисання? Ну і в авто ніби поки нормально їздить, напевно через нерівні дороги.
  Цікаво а на скільки по часу мінімально можна взяти на прокат? Бо хочу таки своє купити. Бо як показує практика, так мені більше подобається).
   
 13. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  в нас з того і починалось. плюс на руках тре було поносити. потім вже фітбол купили і понєслась)) а в машині то само собою, але то багато дітей люблть спати під час їзди. Ну але ше є думка, шо до того можна привчити, може в нас воно і сталось)
  шезлонг можна і бу. у нас був позичений, після одної дитини, ми його во всю використовували, а потім ще одного малюка вибавив)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 14. Samhayne

  Samhayne Well-Known Member

  беріть шезлонг Фішер Прайс (або такого ж типу), в нас отакий:
  38997.jpg
  Іграшки міняю, і загойдувати добре, і спати зручно, і вагу велику витримує, він до 18 кг. Старшому зараз 4 і то, тільки 17 кг.
  Ми купували Б/У, то знайшовся в нашому ж місті, в гарному стані, він ще не одну дитину витримає.
  Минулого разу Брали Тайні Лав, то ми його й зносили на ніц, в кінці вже тримайся в одному положенні і на стяжках будівельних :).
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 15. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  а я якраз вище про такий пишу, що трьох дітей витримав. хоч з вигляду він не виглядає міцним. отакий Шезлонг-качалка Tiny Love Маленькая принцесса в магазине Мамин Дом (shop.mamindom.ua)
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Samhayne

  Samhayne Well-Known Member

  може то наш таке гоцало, що скрутив, але і на зломку (спинка в одному положені була і зафіксована на амінь) ще племінниця вигойдалася. А іграшки і крабик досі служать.
   
 17. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  і в нас такий був) після 3 племінників. і ще після нас двох бавив))
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Arapeta

  Arapeta Well-Known Member

  У Манюні є на 2 тижні прокат. То не дешеві речі. Я б спершу спробувала. Мої ніде не сиділи і не колисалися. Шезлонгом місяць промучилася і продала за півціни. Тільки стільчик для годування в нас працює.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 19. Oleksandrochka

  Oleksandrochka Well-Known Member

  @Rodionochka всі дітки різні і не вгадаєш, що подобається дитині. Треба пробувати, може є в кого позичити різні. В нас фішер прайс гойдалка не пішла, малому не подобалося і мені теж, бо її бамбулу не перенесеш однією рукою. А шезлонг фішер прайс нам був і навіть досі є дуже корисним. Малий його любить, сам сідає погойдатись. Я його і годувала в ньому раніше, чоловік спати вкладав. Він без режимів, але малий навчився десь в 4 місяці гойдатись ногами, і це була його улюблена справа. Зручно, що можна переносити за собою по хаті. І ми як кудись їхали на пару днів, то брали той шезлонг з собою, зручно.
   

  Вкладення:

  Останнє редагування: 27 Жовтень 2017
  • Подобається Подобається x 2
 20. marianast

  marianast Well-Known Member

  В мене з обома шезлонг був так собі затребуваним. Не хотіли там лежати, якщо вдавалось прикоськати то на 5-10 хв. Зато менша з автокрісла вилізати не хотіла. І старший))) А потім обоє ) дуже тішилась коли ми те крісло віддали нарешті, бо думала що вони його пополам зломлять. І по хаті носити зручно.
   
  • Подобається Подобається x 1