Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    А можна контакти того садка?
     
  2. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Дівчата, потрібний приватний садочок, бажано квартирного типу чи в особняку... але такий, щоб можна було водити не кожний день і платити тільки за ті дні, коли водиш... бо досі стикалася з тим, що треба платити за всі дні, просто менше за ті дні, коли дитини нема.. таке не влаштовує.. буду дуже вдячна за інфо...
     
  3. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Говорила недавно з коліжанкою, яка водить туди синочка вже рік.
    Сказала, що починалось все просто чудово: приємні вихователі, відмінне харчування, цікава програма раннього розвитку тощо.
    Це все задоволення коштує 3000 грн. на місяць.
    Але за цей рік садок спаскудився наніц.
    Звільнились дві виховательки, причина - з квітня їм не платили зарплату...
    Взяли нових (зі слів коліжанки - страшні і смердючі бабиська), на дітей - "ноль на масу", кожен собі займається чим хоче, одного разу коліжанка знайшла свою дитину в куточку, закакану і обпісяну...
    В туалеті залита стеля (вже майже півроку), ремонт не роблять, вже почало пліснявіти...
    Канцтоварів нема, на всіх дітей - одна пачка пластеліну...
    Ось, що запам"ятала, то написала... :girl_sad:
     
  4. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    І мене це дуууууже цікавить!!!! Є десь такий садочок????
     
  5. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Була у фаст трек кідз сьогодня. Однозначної думки нема. Ну по-перше ціна зараз 2500 за місяць. То ніби як літня акція. Є ще можливість віддавати дитину на пів дня - до 13.00. Пів дня куштують 1500. Приміщення дуже гарне. Просторі кімнати. Окремо спальні і окрема велика ігрова, де бавляться всі дітки разом (і менші і більші). 2 туалети, в одному з них дійсно стеля залита майже повністю - казала директор, що будуть робити ремонт. Всі дітки виглядали дуже задовленими (їх було не більше 10) - сиділи всі за великим круглим столом і бавилися разом із вихователькою. В садку кожен день англійська навіть для найменших і 2р. на тиждень іспанська. Крім того творчі заняття + хореографія. 4х разове харчування. Бачила меню - хороший вибір і багато страв. З очевидних мінусів - маленька територія для прогулянок, але зрештою якщо врахувати маленьку кількість дітей, то на одну дитину там місця більше ніж в державному садку в який ми записані. Майданчик фактично не облаштований - просто там все в піску і я так розумію діти бавляться по всій території тим піском і машинками, м'ячиками і т.д. Більші дітки ходять на стадіон гуляти десь там поблизу. На рахунок виховательок - на перший погляд нормальні, принаймні точно приємніші ніж у нашому районному садку. Язиками не патякали, а займалися дітьми.
     
  6. Svetylya

    Svetylya New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Дівчатка добрий день! Скажіть будь ласка, хтось чув біля Комсомольського озера (Винники) кажуть є приватний садочок??
     
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я живу майже навпроти того садка. Хотіла туди малого віддати, як прийде час. Але кожного дня бачу той "прогулянковий майданчик" без нормального обладнання, піску теж, як кіт наплакав, машини і загазовано все, бо той дворик при дорозі. Якось мені це гуляння неальо зовсім. Принаймні не на 3000 в місяць точно. І тепер в роздумах, бо хотіла малого на півдня в садок водити коли підросте, і щоб потім не гонити з язиком через плече в пршуках, то шукаю зараз. І розташування не останнє місце займає: хочу поближче. Фасттреккідс дуже мені підходив, але отак дивлюсь-читаю, капець повний:girl_nea:
     
  8. Bambook

    Bambook New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Хтось знає - той Дивосвіт, який на Сміливих, він має стосунок до Дивосвіту на Південному? І взагалі, які відгуки?
     
  9. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    На Сміливих державний садочок, на Південному - приватний. Хоча й той, що на Сміливих зовсім "звичайним" не назвеш. Щоб не повторюватись, почитайте гілку про дитсадки, тут про нього досить багато написано.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Приватний садочок

    ні. це два різних заклади. Щодо "Дивосвіту" на Південному- не скажу, а от на Сміливих, хоч він у мене майже під вікнами, не мала бажання давати дитину. Та й моя коліжанка, старша доня якої була у тому садку, молодшу віддала у зовсім інший. Хіба маєте бажання отримувати комплекс послуг звичайного садка + купу понтів і за це все платити ( спонсорським чином, причому регулярно, на протязі всього перебування дитини) чималу суму коштів ( в ін. садках ці внески не до порівняння).
     
  11. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Були ми з Ганнусею сьогодні в приватному німецькому садочку в Києві. Садочок займає другий поверх будинку, вхід через охорону, зсередини двері самі зачинаються, дитина не дотягнеться до кнопки, щоб вийти. Майданчик чистий, доглянутий, обгороджений. Усього 25 діток від 3 до 6 років, з ними бавляться дві виховательки і няня. Є ігрова кімната і спальня. Протягом дня в діток різні заняття, як от малювання, ліпка, музика, балет, карате, англійська. Все спілкування німецькою, але вихователі знають українську/російську. Словом, мені сподобалося, щоправда єдине для нас "але" коштує це все 6,5 тис. грн. на місяць.
     
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    :eek::eek::eek:
    5000 грн коштує няня+прибирання+приготування їжі в Києві моїм знайомим
    причому сім'я має 3 дитини - наймолодша 2 роки повний день з нянею вдома, середній хлопчик 5 років в садочку, дівчинка 7 років - пішла в перший клас
    цілий день няня з однією дитиною, плюс забирає зі школи дівчинку, хлопчика з садочку мама по дорозі додому
    такщо, то шось закруто такі гроші за садочок
     
  13. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Про Дивосвіт на Південному я завжди вставляю свої п"ять копійок: вихователька, яка заміняла нашу постійну виховательку - дусила за шию мого малого. Потім вибачалася, але з того садочку ми пішли.

    "Незвичність" - у тому, що той державний коштує дорожче ніж той, що приватний.
     
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Зорієнтуйте будь-ласка від якої суми починається плата за приватний садочок... Дякую!
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    який саме цікавить? в якому районі?
    не знаю чому люди хочуть платити немалі гроші за садочок, тери торія якого межує із постійним будівельним майданчиком.

    На Сміливих не державний садок, а власне
    але
    це трохи новина. Донедавна вартував 1000 грн/місяць. Щось змінилось?
     
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    За 1000грн знайшла такого плану - німецький, діти від 3 до 6 років 20 в групі (власне це і одна група і весь садок). Приводити до 10, а забирати в 16-17 год.
    Ерудит - 2000 грн, вік від 2 років з 8 до 20 год.
    От задумалась над ерудитом. Хтось водить чи водив туди діток? Задоволені?
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Приватний садочок

    в мене співробітниця водила - була задоволена. Але за пропущені через хворобу дні оплату там не зменшували, то був для неї суттєвий мінус, бо дитина була хвороблива.
     
  18. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Приватний садочок

    Дівчатка, може хтось щось знає про приватний садочок біля Іскри який знаходиться в квартирі? Моя коліжанка хоче віддавати туди малу, але не може ніде знайти ніяких відгуків:confused: Хтось, щось чув можливо про нього?
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    трошки не так;)
    але там і так нема місць, то відповідно шось писати неактуально
    неправда
    1500-1600 грн, куми племінниця ходить (хіба би щось помінялось після Нового року)
    непоганий, знаходиться на Лисенка в приміщенні садочку, в який я колись ходила в дитинстві, потім там ходила моя сестра в приватну школу Марії Чумарної. Умови там як для садочку хороші і в принципі мої знайомі задоволені. Якщо дитина хворіє, то оплачується менша сума (т.з. за збереження місця). Харчування хороше. Але в цьому садку кашляючу дитину приймають як в державному. По всіх параметрах - з сиром і приписом коли його давати, а я наприклад, розглядаю якщо вже варіант приватного садка, то вважаю, що такого не мало б бути.
    Наскільки знаю, то в садочку у пані Ганни на Патона, хворих діток не приймають. І це правильно.
     
  20. Matrechka

    Matrechka New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Всім привіт! Підкажіть, будь-ласка, де на Сихові є приватні садочки?