Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

 1. 500-600 гривень

  116 голосів
  37,9%
 2. 600-700 гривень

  48 голосів
  15,7%
 3. 700-1000 гривень

  82 голосів
  26,8%
 4. більше 1000

  60 голосів
  19,6%
 1. Monopoliya

  Monopoliya Well-Known Member

  на Перфецького не скажу, а на Рудницького є новий садочок (вхід з Парку) - то 6 тис/міс, 5 раз.харчування, англійська і хореографія.
  Може бути півдня, то 3800 і ті активності якраз усі зранку...
  Беруть малявок від 1.8 р.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Fantazy

  Fantazy Member

  Дякую за інформацію, може ще знаєте до якої години якщо на весь день і як з оплатою якщо хворіє дитина?
   
 3. Monopoliya

  Monopoliya Well-Known Member

  якщо хворіє - не знаю, а щодо годин роботи - вроді з 8-30 до 19.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Shatory

  Shatory New Member

  на Сихові порадьте, будь ласка, приватний садок на повний день для дитини 1.10 міс...ато я вже заплуталась в них...
   
 5. Tree

  Tree Member

  Еколенд на Скрипника
   
 6. Shatory

  Shatory New Member

  а є ще якісь варіанти, щоб було з чого обрати?

  я дзвонила у "Казку" на Кавалерідзе і в "Країна чудес" на Ч.Калини - чи варто туди йти?
   
 7. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  мамуля, пташеня, кузя
   
 8. Ubuntik

  Ubuntik Well-Known Member

  Ходимо в Казку на Міхновських, не кожного дня, час від часу, всім задоволені

  Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
   
 9. marjana lv

  marjana lv Well-Known Member

  Трохи шокована цінами в приватні садки. Відкривається новий хеппі на Стрийській з ціною 8000 / міс. Я розумію що в тому районі садків немає і це виправдано з точки зору монополії але то дорого (у Львові є вищі ціни?). в них кожен новий філіал з вищою ціною.
  Доречі, раптом хтось хоче відкрити свій садок - там поруч на Демнянській в новобуді є місце під садок з територією для прогулок. В цьому районі садків немає /як і моєї надії потрапити в державний садок :girl_sad:/ тому попит точно буде.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @marjana lv, в мене шок, чесно, від їхньої ціни і політики вцілому. Я давніше писала, про свій досвід відвідування їхнього садочка. Щодо цін, то на Новому Львові є Яскрава до школа, там щось 6 тис було у вересні. Ну і там гарні дуже відгуки. Я воджу малого в Зебру на Тернопільській, то 3200 на півдня, коло 5-ти тис на весь день. Не скажу, що там аж так айс, харчування не дуже, але мій малий собі дуже їх сподобав, тому воджу туди. Ну, а за 8 тис....ну вибачте(
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. Ubuntik

  Ubuntik Well-Known Member

  Ситуація стосовно "казки" кардинально змінилась. Зовсім не раджу

  Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. mazepynka

  mazepynka Well-Known Member

  На Довженка 10 або 12 в одному приміщенні є два приватних садочки - оплата орієнтовно 4-5 тис
   
 13. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Мамаля та Пташеня

  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Sela

  Sela New Member

  Всім привіт! Є відгуки про садок на Бойківській? І можливо хтось знає приватні садки в районі центру?
   
 15. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  а щосаме не так?
   
 16. volodiaholod

  volodiaholod New Member

  Де саме той садок UNIC знаходиться?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 17. his joker

  his joker Well-Known Member

  Цитата від @tsita:
  "Насправді є такий садок, і ми в нього ходимо. На Левандівці UNIC. Умови надзвичайно лояльні за відносно невеликі гроші. Є звичайно певні нюанси але не вважаю їх вагомими."

  І мене теж цікавить - напишіть, будь ласка, детальніше, бо якийсь такий дуже загадковий садочок - в інтернеті ні слова, ні півслова про нього.
   
 18. Danuta

  Danuta Active Member

  Усім привіт. Порекомендуйте будь ласка садочок , щоб зручно було доїхати і з Винник і з Пасічної. Цікавлять умови, ціни
   
 19. OlivKa

  OlivKa New Member

  Я не можу рекомендувати садочок що на Кульпарківській. Ходили туди з самого відкриття. Як тільки у садочку закінчилися вільні місця, то дирекція показала справжнє своє обличчя. Ви для них лише мішок з грошима, а на дітей їм байдуже. Те що вони обіцяли і говорили з самого початку виконалося відсотків на 50.

  Весною звільнилася вихователька старшої групи, вони не шукали їй заміну, бо набирали людей у свій новий садок преміум класу, перші декілька днів діти були представлені майже самі собі, потім приставили адміністратора за ними доглядати.

  Медсестра «для галочки». Останні два місяці, які ми були, взагалі не з’являлася. З минулого літа була досить рідко. В ті рідкісні моменти коли була, то робила видимість роботи.

  Питання гігієни теж відкрите. Не завжди миються руки. На початку запевняли, що миються горщики після кожної дитинки дезінфікуючим засобом, але потім, з’ясувалося що все миється вже ввечері, і то я не впевнена, що милося кожного вечора. Бо неодноразово бачила брудні горщики і не прибраний туалет.

  Харчування – на стільки дієтичне і збалансоване, що будьте готові, ваша дитина буде приходити голодна і їсти ввечері як не в себе. Фруктова тарілочка то банани і яблука цілий рік. А якщо ще ваша дитина трохи вередлива на рахунок їжі, то буде ходити цілий день голодна, ніхто особливо напружуватися не буде.

  Питання безпеки теж відкрите. Відео спостереження - ( спочатку обіцяють що без проблем можуть дати подивитися) про те можете забути, доступу до нього немає у батьків. Відео конфліктної ситуації подивитися майже не можливо, тільки якщо в дитини буде струс мозку, або ще якісь не припустимі травми, і то не факт.

  Дитячий майданчик – діти гуляють на постійному протязі, навіть у спекотну погоду там досить вітряно. Інколи з ними грають в ігри, а весь інший час діти збирають аличу, каміння, скло, кидаються тим всім, попадають один одному у голови, напихать то все у кишені.

  Конфліктні ситуації між дітьми теж замовчують. Вихователі кожен день грають з вогнем при розмові з батьками. Адміністрація ніколи не скаже правди, якщо в дитини немає явних слідів на тілі. Звісно вам скажуть що «все добре», а не те що ваша дитина декілька разів влетіла у стіну головою. Просто зайти в групу теж не вийде, адміністратор на сторожі і знайде 100500 причин чого не можна заходити. Після певної ситуації(дитина прийшла з подряпаним оком і синцем під тим же оком) все ж таки вдалося зайти у групу і подивитися що там відбувається. Але вдалося не відразу «бо дітки снідають і не треба їх відволікати» , а в той час швиденько понаводили порядки. Те що відбувається в садку і приховано від батьківського ока – то повна анархія. Вам говорять і показують лише те що ви хочете бачити і чути, цим створюють ілюзію того, що все просто казково. А на справді то зовсім не так. Дітям дозволено ображати один одного, дряпатися, кусатися, бити, штовхати, тягати за волосся. На це відповідь одна «ну це ж діти». Тому будьте готові що ваша дитина буде приходити з синцями, подряпинами на обличчі, слідами від зубів.

  На всі ці і інші питання(ще багато чого не написано), які ви захочете вирішити, вам дадуть відповідь : « міняйте садок, в нас стоїть черга». Директорки нічого не хочуть і не будуть робити. Вони краще виженуть вас і візьмуть нову дитинку, батьки якої чули хороше про садок(і мало хто знає, чому саме, багато батьків забрали з цього садка своїх діток). А якщо ви ще будете обговорювати з батьками конфліктні ситуації, то вам наполегливо запропонують піти, або знайдуть якусь причину щоб вас виключити. При чому ще почнуть обговорювати вас з іншими батьками і обливати брудом. Тому тут є два виходи, або забирати дитину, або заплющувати очі на весь цей безлад, мовчати і водити дитину далі. Вибір за вами.
  --- дописи об"єднано, 9 Липень 2018 ---
  Забула написати назву садочку(( "Маленьке королівство"
   
  • Інформативно Інформативно x 4
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 20. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  ми ходили в цей садок, і більшість вищенаведеного точно правда, бо я є свідком, а за решту сказати не можу
  трохи мені шкода тих нервів, що ми потратили.. а найбільше за те, що не одразу знала правду
  а та адміністратор... жодного уявлення як поводитись з дітьми, і тут вина тих найперше, хто її допустив до тої роботи

  і взагалі садок був організований добре, і все ніби гарно продумано, і все вдавалося з часу відкриття.. я не розумію як можна було так налажати
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1