Приватний садочок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 23 Березень 2010.

?

Скільки ви згодні платити за приватний садок?

  1. 500-600 гривень

    116 голосів
    37,8%
  2. 600-700 гривень

    48 голосів
    15,6%
  3. 700-1000 гривень

    82 голосів
    26,7%
  4. більше 1000

    61 голосів
    19,9%
  1. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    якщо брати з того боку, що діти потрапляючив колектив в принципі завжди перебирають всі дитячі хвороби то так, але коли менше дітей, то є ж можливість глянути чи дитина не змокріла, чи не впісялась і вчасно ізолювати дитину з соплями чи хворим горлом - то тоді і хвороб менше...
     
  2. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    я готова платити до 2х тисяч, але я все одно хотіла би водити дитину в басеін і на розвиваючі гуртки поза межами садочку. то ж шукаю якісний садочок, але не на весь день.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    по-перше дітей менше то і вірусів менше,
    по-друге можна коригувати харчування, можна кварцувати кімнату, можна ввести свої правила в стилі промивання носу всій групі:girl_blum::girl_haha:
     
  4. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    та так. все це можна робити. але чи не за "тепличні " умови будуть для дітей. а що буде в школі? всеодно адаптація дитини до великої кількості вірусів, бактерій і зашмарканих носів мусить пройти.
     
  5. lomabred

    lomabred New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Пані Ганни 88грн., якщо не ходиш 22 грн. в день.У Інни( але не впевнений що це та до якої ходила моя дочка) було 1.5 роки тому 70 грн. в день , але садок в однокімнатній квартирі.Якщо дитина не ходила то все одно платив повну сумму.Трохи затісно як на вісім-десять дітей, але готують дітей до школи набагато краще ніж в Ганни.Думав перевести дитину на Південний,під"їхав подивився, що прямо під вікном стоянка на 50-70 машин зразу передумав.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Приватний садочок

    То ,мабуть не той. "Той" садок п. Інни був розташований на першому поверсі п ятиповерхового будинку у трикімнатній квартирі. 2 роки тому вартість була 50 грн, потім-60, зараз-90
     
  7. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Звичайно, що так.
    А з іншого боку є люди, які без відповідної спеціальності добре працюють з дітьми і є вихователями від Бога.
    Думаю, що мама не зможе замінити дитячий колектив.
     
  8. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Хочу теж приєднатись до створення садка домашнього типу. Я вже давно роздумую над цим питанням, бо державні садочки мене зовсім не приваблюють. Я бачу це як об"єднання мам, які хочуть для своїх діток кращого, тому про жодні заробітки тут звичайно не йдеться.
    Пропоную об"єднатись мамам, які хочуть водити дитину в такий садок район центру-привокзальна, знайти приміщення, його обладнати, запросити педагогів.
     
  9. Myroha

    Myroha New Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Дівчатка...я за садочки вцілому, і за приватні, зокрема. Але цікаво от що...для того щоб платити за дитячий садок по 2 тисячі... скільки ж то з\п має бути???
    Просто зараз із зарплатнею в 1000-1500 грн. багато хто... І допомога на дитину 130 грн. :girl_sad:
     
  10. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Дівчата, а є у Львові приватні садочки, куди діток беруть з рочку-півтора?
    Якшо неуважно читала, то звиняйте і сильно не сваріть, а тицьніть лінком...:girl_curtsey:
    Якшо район Привокзальної - я за. Тільки мене от цікавить для маленької дитини- від року і 3-4 місяці до півтора.
    Так можна? Якщо так, то я з вами :)
     
  11. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Будете брати участь в організації садка? чи готові платити біля 2-х тисяч за дитину?
     
  12. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Думаю, в районі 1000-1500 грн можна вкластись, все залежить від орендної плати за наймане приміщення і меню для діток.
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2010
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    ой..."свежо придание но верится с трудом":girl_in_dreams:...Куди ізолювати? тут мжна сподіватись лише на совість мами, яка не поведе хвору дитину в колектив....а якщо ж поведе то повірте нікуда її не ізолюють...бо мама прийде, скаже " а що мені робити, мені тре на роботу, а вам я гроші плачу.."...вчора таку ситуацію спостерігали в хелен дорон...дідо привів малого що дико кашляв...батьки пішли скаржитись директорші, а все що вна сказала, що подзвонить мамаі дитині і попросить на другий раз невести, а сьогодні вони вже приїзали то нехай будуть...
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    Я так бачу, що нас тут з форумівських діток група точно назбирається :girl_wink:
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Приватний садочок

    Зоряна, підтримую у створенні такого садочка. Сама думала над цією ідеєю, бо є де, є кому і є для кого.

    Кажіть в якому то районі і коли плануєте запустити то все, то може ми б ходили в такий садок :girl_in_dreams:
     
  18. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

     
  20. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Приватний садочок

    І певно величезна буде група:)