Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

 1. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  оо,в мене майже ті ж параметри ))), тільки 8+6, а решта те саме.
  п.с. а з електролюксів я конкретну на цю модель дивилася, і якби брала електролюкс, то так само її б взяла.
   
 2. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Типу максимальна загрузка для прання - 9 кг, а для сушки 4 кг?
  Якщо я хочу тільки попрати, то можу закласти 9 кг, а якщо ще й посушити, то лише 4?
  І скиньте модель у відгук.
   
 3. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Це залежить від конкретної моделі. Наприклад в мене 9 прання й 6 сушка. Є 2 автоматичні режими сушки - тобто тобі макс, що закладається - це 6 кг, вона пере й автоматично переходить в режим сушки. Можна випрати 8 кг, й типу поставити сушити 8, але це будуть ручні налаштування, а не автоматичні. А так як я перу й сушу вночі по нічному тарифу, то мені було б лінь наводити будильник й самій переводити в режим сушки, тому використовую ті 2 автоматичні. Є ще більші пралки - то там співвідношення 10/7, більші - маю на увазі сам розмір барабану, а не габарити.
  Раджу подивитися в бік електролюксів 10/6
  хотпоінт-арістон 10/7
  вірпул 9/6
  Мені ці три фірми в 2 різних магазинах найбільше радили консультанти
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Знайома каже, зо ті речі якщо зовсім висушувати, то воно дуже зімяте. А якщо не досушувати, то таки вогкувате і варто десь ще розвішати, в шафу не покладеш.
  Поділіться ще хтось яке воно на виході? Бо я від прасування трохи вже відвикла, ту ж постіль вішаю на балконі і вона мені придатна до використання ( то я колись все-все прасувала, тепер просто збилася і нехочу час вбивати). Але я на новій квартирі не буду мати толком де вішати. Не дуже собі уявляю ту сушку столиком десь в хаті, мене то буде дратувати.
  І які ж то насправді ті сушені в машині речі?


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. marianast

  marianast Well-Known Member

  @Retaret постіль треба недосушувати. Наловчитися при наявності машинки легко. Все решта на виході м’яке, приємне і не пом’яте. Одразу складаю в шафу.
  Витягаю відразу після завершення сушки, як полежить в барабані - помнеться.
  Недавно мене питала знайома скільки я вже речей в цій машині зіпсувала. Жодної. Сушу речі різного складу, як за щось переживаю то ставлю режим при якому речі ледь вогкі. Зі звичайним віджимом порівнювати не варто, то зовсім різні процеси. Трошки вологе після сушарки - то таке м’яке, гаряче, швидкосохнуче і зовсім не пом’яте.
  Після покупки вперше закинула постіль і висушила повністю. Отримала таку гамошку, ні випрасувати, ні скласти)))))) потім дойшло.
  Я завжди вмикаю додаткове полоскання, потім вручну ставлю сушку, так мені зручніше.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  @marianast і ви одразу гаряче розкладаєте з машини? Чи даєте вистмгнути ?
  Я шось собі того зараз не уявляю... і ще думаю чи купувати ту машину 2в1 чи дві? Щоправда ставити дві то хіба одну на другу і якось ту верхню закріплювати


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 7. marianast

  marianast Well-Known Member

  Я виймаю і складаю гарячим ще в ванн. Потім розношу по шафах
   
 8. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  плюсуюся ))), особливо мені подобаються рушнички на виході - тепер завжди м"якенькі й такі пухкі, як нові, при звичайному пранні й сушінні в мене ніколи не було такого ефекту.
  @Retaret , не знаю, який агрегат у знайомої, але в мене не пожмакане. Зараз маю нову машинку, але й стара, 30-літньої давності на попередній квартирі чудово справлялася із своїми функціями й нічого не було помнутим.
   
 9. marianast

  marianast Well-Known Member

  Або яка знайома))))
   
 10. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Ніколи не мнуться речі після сушіння, хіба якщо витягнути через кілька годин, то таке можливо. А так - це однозначно маст хев в побутовій техніці, на рівні з пралкою. Речі всі м'ягенькі, як нові, достатньо подивитися в контейнер з тим зайвим пухом і волоссям, скільки ще зайвого є на одязі після прання

  Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  А як тоді ставити на нічне прання ( забула хто писав таке в сусідній темі)? Тож до прокидання воно таки буде стояти і чекати? І як воно ранок починати з розкладання лахів коли ті ранки бувають такі забігані


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 12. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  О, це моя часта проблема. Можна ставити відтермінування (принаймні на нашій пралці і сушилці), так, щоб орієнтуватися до свого прокидання. Але все одно, в мене часто з дитиною немає часу то все складати, і воно стоїть в мисці посушене чекає. Бувало таке з ще немовлям, що так і брали чисті речі з миски, і до шафи вони не доходили, а так по колу - пралка, сушилка, миска

  Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
   
 13. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  В мене проста пралка, але перу завжди вночі і посудомийку на ніч ставлю. Обидва девайси ставлю на відтермінування так, щоб посуд помився і речі попрались якраз перед тим як в мене задзвонить будильник. Встаю, йду розвішувати попрані лахи і розкладати помитий посуд. А вже після цього йду будити своїх домашніх і починаємо збиратись.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  В мене є опція "відкладений старт", так само наводжу +/- так, щоб я прокинулася й вже все випране й посушене було. Скільки там той одяг складати - 5 хвилин максимум.
   
 15. Kazkivnycja

  Kazkivnycja Well-Known Member

  Дівчата, вибираю дуже терміново прально-сушильну машину
  І в мене критерій мало не основний, щоб води багато не використовувала
  У мене зараз старенька пралка більше 10 років, але Бош А+, використовує води по інструкції 35-45 л, залежно від програми. У мене до 5 кг\ 45 см
  Дивились на просто сушарку спочатку, то вона навіть не підєднується до подачі води, лише до каналізації і то при бажанні
  А ті всі прально сушильні машини щось дуже багато споживають води. Чому так?
  Наприклад,
  Bosch WVG 30460 PL - 118 л
  ELECTROLUX EW7WR368SR - 83 л
  Electrolux EWW 1607 SWD - 55 л
  @Тетянка

  @AdFeja
  Може ви мені щось порадите з цього приводу. Які характеристики для вас були вагомими при виборі?

  --- дописи об"єднано, 18 Грудень 2018 ---
  І ще один ньюанс. В описі часто бачу, що матеріал баку - високопрочний пластик. Хоча виглядає, як нержавіюча сталь. То важливо, вас то не хвилювало?
   
 16. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Я взяла вірпул в результаті, в мене нержавійка, по воді - у Вас же була пралка до 5 кг - сим більший об"єм, тим більше споживання....
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. Kotenya

  Kotenya Well-Known Member

  Дівчата, читаючи відгуки про прально-сушильні машини прочитала, що при сушінні ззаду машини доволі сильно дує гаряче повітря (ще й із запахом прального порошку) і за дві години сушіння навіть ванна кімната серйозно нагрівається. Чи це так?
   
 18. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  В мене точно не дує, й пральним порошком зовсім не чути
   
  • Подобається Подобається x 2
 19. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  Це якщо немає теплового насосу, я колись про це писала. І такі машини дешевші, і неекономні щодо споживання електроенергії

  Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. Isokrat

  Isokrat New Member

  Обираю пральну машинку. Треба така щоб довго працювала, гарно прала, і тихенько торохтіла. Якщо чесно то сподобалось дві моделі фірми Atlant це СМА 60У1010-16 з дорожчих, і простіша СМА 60У109. Вони навіть схожі в керуванні на 6 кг. Цікаво чи варті ті дві тисячі переплачувати?