Пральні машинки

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем poputochka, 7 Листопад 2009.

  1. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Поясніть мені, будь ласка, чи сильно краще в машинці той сучасний мотор (не памятаю, як правильно називається), на який дають гарантію 10 років? Бо треба купити пралку, є вибір між Беко і Самсунг, Беко має А+++, і той сучасний мотор, турецька збірка. А Самсунг має А++, еко бабл, вольтконтроль, 3 роки гарантії, але простий мотор має, і коротке прання лише 15 хв.
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Минулого року теж над тим думала, взяла самсунг. Еко бабл, кльово. Користуюсь тільки рідкими засобами для прання, то даю меньше половини вказаного на засобі, бо дуже взбиває піну і того вистарчає

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    у нас теж еко бабл, пере супер, хоча я даю звичайний порошок, а рідкий лише коли можуть бути розводи... полоще супер! Я задоволенна на всі 100. Найбільше мені подобається прання на 56 хв, виперає супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    А пише, що коротка програма лише 15 хв. Хіба щось встигає випрати? Добре прополоскати?
    Та модель, яку ми дивимось, Samsung WF 1600 WCW.
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    В мене як раз така модель на програму 15хв я хіба літом речі кидаю, такі, що один раз вдягнуті. І завжди можна додати додаткове полокання. Взагалом я задоволена нею

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    мені здається ,що коротка програма призначена не так прання бруду , як для того щоб освіжити річ... з полосканням у мене все ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Я і мала на увазі, чи встигне прополоскати добре речі від прального засобу всього лиш за 15 хв. Але просвітили мене за додаткове полоскання. Тоді все ок.
    Сьогодні їдемо купувати все ж Самсунг.
    Бо моя попередня пралка вчора згоріла в прямому смислі слова - палала вогнем:sad:
    Не знаю, від чого, що сталось...
    А я так часто вмикаю прання і йду з дому... а вчора була вдома. А якби мене не було... страшно уявити
     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    так є окрема функція і полоскання , і віджиму теж є...
     
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А як можна почистити всередиші шухлядку машинці, куди насипається порошок? Та вже зробився темний наліт, і просто водою то не відмивається. В мене машинка Бош "Классік 5".
     
  10. Cabrera

    Cabrera Member

    Шухлядку витягуєте і чистите, у мене теж Бош, то я трохи припіднімаю і вона легко витягується.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    У нас машинка АЕГ, 7 років. Все було добре, донедавна. Вчора приходив майстер-діагност і сказав, що потрібно ремонтувати електроніку, точніше цілий модуль. Як він нам пояснив, що у таких машинках є два модулі, але потрібно міняти відразу обидва, бо не підходять чужі (з іншого блоку модуль). Чи хтось зустрічався з такою поломкою і як вирішили проблему? У майстерню телефонували, то нам сказали що ціна може бути від 3 до 4 тис. Страшно так відразу віддати такі гроші. Можливо хтось має контакти майстра з електронних блоків (пральних машин), чи просто доброго майстра, будь ласка, дайте в пп.
     
  12. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    А моя 5-ти річна індезіт по-трохи розвалюється :sad:
    У ванні погано переносить сирість - поржавіла; зламався регулятор програм, тож включаю викруткою ; а вчора почала світись помилка F12...
    Ех, може хтось знає доброго майстра?
     
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Де можна купити пральну машинку дешевше, ніж у Фокстротах і т.д., але не інтернет- магазини, хіба підкажете перевірений? Буду дуже вдячна. На Південному раніше дівчата писали, то ще актуально думаєте.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    На Південному моя знайома місяць тому взяла пралку Вірпул, з верхнім завантаженням, навіть у кредит, бо не мала відразу 5500 грн. Про магазини: колись були такі т. з. гуртівні на вул. Сулими, ще у районі Нового Львова (навіть десь на ДП читала про них).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    В неділю купили на Південному, ціни на 400-1000 грн були нижчі ніж в Фокстроті. Але і на самому Південному в різних магазинах на одну і ту ж модель ціна різнилась а межах 500 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Є продовження. Прийшов інший майстер, відкрив машинку і виявилось, що згорів тен – в одному місці дірка, а в кількох дуже чорний. Як витягли, то просто страшно було дивитися, в якому він стані, скільки там бруду і не тільки. Майстер запропонував на вибір два тени: укр. виробництва та італійського. Вибрали італ., так як машинка має збірку італ., і, зі слів майстра, в досить доброму стані. А ще він сказав, що зараз вже такі, можливо, і не везуть. Тен з роботою коштує 800 грн.
    Подумала, а що би було, якби я послухала попереднього майстра із сертифікованого сервісу (!)?
    Ще попутньо запитаю чи хтось знає якийсь засіб для видалення каменю із пральних машин (окрім калгону)?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    а то в майстра і купити можна, в пакетиках по 35 грн. брали останньо
     
  18. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Чи то ми були під іншим враженням, чи можливо, він такого нам не запропонував... А окрім самого майстра, то де ще можна купити? Бо до майстра йти не дай вже й зручно.
     
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Мені радили ,що час від часу заливати стакан оцту , і максимальну температуру ставити... але чи дієво то не знаю..бо робила тільки раз..
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2015 ---
     
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Оцет, то не від того. Запитала у фахівця. Сказав, що має бути тільки засіб, який від’їдає накип. Таке точно продається, тільки ціни різняться.