Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka я забирала, тримала ручку в своїй руці. Діти ( подібна звичка була в обох) нервувалися, але швидко звикли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ми не на ГВ десь з січня-лютого. Відлучалися після 3ох років, коли ГВ було лиш перед нічним сном і іноді вночі (а також якщо хворий) - просто малюк засинав з татом. Тоді ж було два етапи хвороби, коли ГВ частково повертали, а потім невимушено згортали :)
    Отже, пройшло пів року. Малюк іноді просить покласти ручку на груди - ок :) А останнім часом, користуючись теплою літньою порою і глибокими декольте у мами, засинає, зарившись носом в те саме декольте. Кілька разів питав, чи є в циці молочко і, усміхаючись, казав, що він хоче цицю. Я казала, що молочко з*являється, коли народжуються маленькі дітки.
    Маю питання: чи правильно я реагую? І що означає його інтерес? Уникнути (частково) оголених грудей зараз не вийде - очікується братик, а поки що такі моменти оголення викликають у дитини просто дикий ажіотаж. Йому бракує тілесного контакту? Чи він просто так висловлює своє ставлення?
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я от тепер боюся вечорів) Чому? Бо якщо протягом дня доця нормально їсть, ну бувають деколи істерики, але все ж заспокоюється, і прикладається. Зате, як приходить вечір, десь так після 9, то нормальне їдження циці припиняється. Плаче, кричить, носимо її, колихаємо, і як завгодно заспокоюємо. Тільки хочу прикладати, то знову починається крик. Вже пробую різні пози, але таке враження, що вона ніби як тільки бачить сосок, то починає істерити. Бо забираю, знову ношу, чи вертикально, чи на руках, то стає спокійна, але наступна спроба прикладання знову починається з крику. І то не просто, що починає смоктати, а навіть не починає. І то довго треба мучитися, щоб хоч якось вона почала їсти. Вночі потім їсть ніби нормально крізь сон. Але оті вечірні муки можуть тривати від 10 вечора до 2 ночі. Вагу набирає нормально (зараз 5 кг., при виписці була 3.1, через тиждень буде їй 2 місяці).
    Я після отих вечірньо-нічних годувань вимучена і фізично , і морально.
    То животик може турбувати? Чи справді в неї якась вже вечірня відраза до грудей з'являється ( то вже чоловік так каже).:sad:
    Пісяє, какає часто.
    Чи стикався хтось з таким? Ну, що навіть не вхопивши сосок, а тільки повернувши в напрямку до нього починається плач? Пробую годувати і лежачи, і стоячи, і сидячи, і вона в різних позиціях при цьому. Але здається, що тільки мучу і себе, і її. Пару разів на тиждень десь до 3 ночі ніяк не вдається її нагодувати і вкласти спати.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може бути перевтома. Пробуйте вкладатися на ніч швилше, не купати перед сном і т.д.
    Або ще варіант - заколисувати і годувати потім вже сонну (в моїх були такі "глюки" час від часу що не сонні не хотіли прикладатися).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    В малого було так з кольками, в вечірній період було дві години коли він плакав, вигнався, груди не брав. Може її гази турбують і найбільше в той вечірній час?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В нас таке було. Якщо на засинання на перший пік не давались груди, то вже за 5хв була істерика з вигинанням до 40 хв. Коли зрозуміла причину, то перестали гуляти ввечері пізніше 19.00 (в цій годині засинав і спав до ранку з годуваннями під час сну). Якщо десь не встигала прикласти (достатньо і 2-3хв), то навіть не пробувала закалосувати чи прикладати - сціджувала 1-2ст.л. молока і з ложечки чи шприца давала. Малий заспокоювався і далі прикладався нормально (ну, ще трішечки ображено схлипував).
    Але це в нашому випадку було так, в мене з народження дитьо емоційне - гості, незнайома хата, вчасно спати невклали і ми отримували шкандаль:girl_wink:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Було точно таке саме.
    Виробився такий алгоритм: примотати в слінг, вколихала-втанцювала спати і тоді груди.
    Якщо розумію, що дитина вже з голоду плаче (бо не їла скількись там годин): зцідитись і з піпетки трошки погодувати.
    Допомагало вийти на вулицю. Але то в нас було літо: я так і виходила без ніякого вдягання. Але треба трлхи мати сміливість (на людей не звертати увагу), бо дитя і на вулиці могло покричати.
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    І моя наніч не брала груди, плакала, плювалась, злилась.
    Ми почали присипляти в ліжечку з маятником і музикою, вона так спала хв. 40, а потім я брала до себе на груди, і так засинали обоє.
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    І в нас таке було тільки ввечері до 3 місяців. Робила схоже, як @Almariel - мотала в слінг, і гуляти. Потім одразу приходили і лягали з грудьми спати. Купали дитину вдень, коли був хороший настрій. Реально тим слінгом рятувалися, кілька вечорів колисань на руках під плач, і тільки зі слінгом я забула, що це таке.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вчора покупали таки скоріше, ніж завжди,( в 7 вечора), то вклали на нічний сон таки легше. Ну хоч теж після купання вона ще пару разів просиналася, плакала, але якось їла.
    Зате сьогодні вдень годування з істерикою . Заколисали, і пробувала крізь сон годувати, але так спала, що ніяк не можна було їй впхати сосок) Вже як почала прокидатися, то зразу ще сонну її нагодувала.
    Але вдень то вона почала істерити через сильний напір молока (скоріш за все). Бо буває, що вона аж захлинається. От відпустила сосок, а молоко просто рікою тече. І вже після того і не хоче брати. Напевно треба, щоб забула, і знов починати.
    Хоч раніше їла по пів-години, по годині, а зараз може по 5 хвилин і все.Чи якщо набір ваги є, і кількість попісів нормальна, то не пхати їй через силу?
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Вже так довго може і не їсти, бо ж росте, хоче все розглядати/досліджувати)

    Може хочете спробувати слінг? Мій лежить без діла)
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я в слінг пробую намотувати, але починає кричати, то дістаю і вже чи я, чи чоловік доколисуємо на руках, включаючи музику, чи білий шум.
     
  14. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Моя мала з самого народження їла трошки, але часто. Максимальний час 7 хв. А зараз 2, і все, наїлася)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    О, ну є свої нюанси, чому дитина плаче в слінгу. Можна пробувати мотати (присідаючи, пританцьовуючи) і одразу ж йти на вулицю, і теж йти, не зупинятися, поки не заспокоїться. Зазвичай малюки до 5 хв і вже сплять на вулиці в слінгу. В приміщенні моя не спала в такому віці в слінгу взагалі.

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    --- дописи об"єднано, 3 Вересень 2018 ---
    Підняти щоб зригнула і одразу назад прикласти? Моя коли давиться сильним напором завжди зригнути потім хоче. Ну і пробувати прикладати її животом вниз, наверх груді (тобі лежати при тому на спині чи напівсидячи)
     
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Щось той перший місяць в нас із ГВ ну ніяк не заладився( Спершу була гіперлактація така, що лиш масажами і сціджуванням 3 доби жила, потім пішли тріщини і рани, які дотепер не можу загоїти. А до того всього ще й дитині щось робиться, коли вона їсть ліву грудь. Так, груди різні - права виглядає більша, молоко там легше йде (частіше оті припливи, що вона лиш встигає сковтувати), ліва - менша візуально, якась тугіша (це ще в пологовому помітила медсестра, коли масаж робила, каже, вона у вас зерниста наче) і, мабуть, малій трішки більше зусиль треба, щоб потягти звідти молоко, але воно там є. І от коли їсть праву лежить собі гарно, інколи щось там покрутитися легко може, але як тільки починає їсти ліву, то якась акробатика із вигинаннями, биттям ногами-руками і що найгірше відтягуванням соска в різні сторони й киданням. Нагадую, що на грудях ранки ще є, проте на лівій якраз було зажило і тут вона почала так їсти й тепер поробила вже не одну рану і тріщину. Годування тією груддю для мене просто каторга, болить весь час сильно і вже кровить через нові тріщини. Нині зранку мусила через це почати її сціджувати і не давати малій бодай до вечора, може, приживе? (чи то я наївна і так швидко не заживе?) Але далі залишається відкритим питання, що робити із такою поведінкою дитини біля грудей і як то виправити?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Щодо поведінки і грудей не пораджу. Може краще консультантам написати?
    А щодо ран і тріщин до крові - тримайся! Я мала просто страшні соски після 9ти міс старшого і то тривало десь півроку, а проблеми і взагалі чи не до кінця годування (2.8). Тому знаю, як то годувати крізь страшний біль. Теж трохи не давала, щоб хоч трохи дати підгоїтися. Ще мені консультанти виписували мазі, то одна пам'ятаю дуже класно гоїла рани, але вона гормональна, то довго мастити не можна було, так підлікувати хіба якийсь час і вирішувати проблему.
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тріщини - то до консультанта, нехай гляне прикладання. Краще заплатити і не мучитися.

    Про різні груди - є таке. Якщо з лівої гірше тече молоко, а з правої краще, то малюк може злитися. Це нормально. Йому треба звикнути. Спробуйте знайти час, коли ліва йде краще: може під час сну, може навпаки, коли дитина активна. А головне - ліву давайте, коли не дуже голодна. Бо як голодна, а тут ще треба працювати над тим молоком - то може злитися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я ще думала над зміною позиції, але класика (лежачи та сидячи - колиска) їй не підходять, починає свої викрутаси. Але є світло в кінці тунелю - консультант підтвердив мої здогади і порадив потестити позиції, в яких молоко тече краще. Поки годувала в позиції нависання, але це геть незручно. Потім перейшла на годування верхньою груддю на подушці. Не скажу, що мені суперзручно, але мала в такій позиції їсть практично ідеально.
    Тріщини поки маззю етонію почала мазати, побачу чи поможе. Прикладання наче правильне, але кожного разу коли мала їсть, то рана відкривається, бо глибока(
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    теж хотіла про про пози написати. В мене теж груди різні - одна ще з початку ГВ зі старшим "дірява" (бо в 1 міс малого там замість соска була кривава дірка. Потім сосок затягнувся але якщо з лівої молоко тече нормально, то з правої "раненої" просто фонаними б"є ) . Найбільше криків через ту неправильну грудь у Влада було під час кризів, то годувала мало не вверх ногами щоб тільки її взяв. Яська теж тепер давиться молоком з неї, то вдома зазвичай кладу її животом на себе або тримаю стоячи щоб тією "дірявою" погодувати і якщо кудись ідем ненадовго то на вулиці даю їй лише "правильну" грудь.
    Тримайтеся, ще трошечки , дитина підросте і їй стане однаково з якої смоктати (в мене в старшого то щастя десь біля 6 міс настало, то я от тепер теж жду коли полегшає :girl_smile:)
     
    • Подобається Подобається x 1