Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Крім того всього, що ви робите - нічого більше не поробиш. Треба пережити той період, пізніше дитина підросте, стане краще справлятись з напором, та й лактація внормується з часом. Коли мала таке зі старшою, то спочатку дитина закашлювалась, плакала, потім звикла, потім напор пропав - знову нервувалась шо ше й працювати їй доводиться:) і до того потім звикла. Але то все не зразу, поступово.
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    дівчата, що це значить, після годинки 5 і так десь до 9 вечора мій малий їсть так ніби за ним 100 вовків женеться, не спить, нервується, кидає сосок, робить ображену міну і починає мене руцями і нозями лупити... Присмокчеться на пару секунд і знов ображена міна! Біля 8 то взагалі - я замучена, він замучений, чоловік стає на голову щоб його розвеселити... Весь інший час їсть дуже радо, присмоктується з 1 першої спроби як вакуумний пилососик...
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А в мене подібна ситуація, але не ввечері, а зранку. Десь між шостою і дев"ятою. Діти в нас з Лоренією одного віку.
     
  5. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В мене так робити почав десь з трьох місяців, але я пов"язую це з тим, що в цей час приходить з роботи тато і малий за ним спостерігає: "дуже цікаво, що він там робить, як перевдягається, як їсть, як сидить за компом".
     
  6. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А десь біля 9 часом не какає? Я таке замічаю, коли дитина хоче какати, але чомусь не виходить - кладу собі на живіт і так спимо або просто лежимо, можна і цицю одночасно смоктати. Потім успішно какає, чи принаймні пукає і все гуд.
     
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Не знаю, чи тут пишу, але хвилює мене одне питання. Моя дитина їсть вдень приблизно щогодини (може частіше), вночі десь до години 3-4 так само їсть багато (засинаю - він з цицькою в зубах, прокидаюся - також:)) А от з 4 ранку може не їсти до 6-7, як би я не пропонувала, а то ж найважливіші години для нормальної лактації, чи я помиляюся?
     
  8. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Мені здається, що якщо дитина аже так часто смокче весь день і пів ночі, то цього більш ніж достатньо:)Ці години важливі, коли є проблеми, коли дитина спить окремо, коли мама сама вибирає коли годувати і з яким інтервалом. Якщо дитина отримує груди завжди коли просить і спить під ранок, значить їй так добре.
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    слухайте дівчата, мій козак мене взагалі лупцювати почав... поїсть зосереджено хвилин 10, а тоді починається забава - взяв сосок, плюнув, при тому ще кулак намагається в рот запихнути - в додаток до сісі!!! при тому ще маму лупить руцями і нозями по чому попаде... Не засинає а хіба розбрикується, а потім сонний плаче! Навіть вночі таке практикує після 5 ранку, до того спить і їсть гарно. В пятій правда какає. Мушу його на руках доколисувати. Навіть не знаю що то робити...
     
  11. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Почитайте статтю
     
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Ну як ви, далі брикаєтесь? Бо ми далі... Єдине лікарство - заколихати... Перше думала що не буду його колисати, але бачу що просто не може заснути, на 5 хв колихання зіває на 7 засинає... Може то зле колисатись, але коли дитина мордується три чотири години і не може заснути то ще гірше мабуть...
    я то думала що в мене унікальний випадок, так ні - вже і стаття про нього написана! Єдине що я його не рідко годую, а він все одно їсть так ніби йому відбирають, але мабуть наїдається - носимо вже костюмчики на 3-6 місяців, хоч маєм всього 2 місяці...

    «Отвлекуша». Малыш просится к груди, и вы удобно устраиваетесь покормить карапуза, но он стал как-то странно себя вести, все время отворачивается! Некоторые мамы даже сначала думают, что малыш отказывается от груди! Но не волнуйтесь, этот новый способ сосания присущ всем деткам, которым уже есть 2,5 месяца и чуть больше. Малыш подрос и его зрительный аппарат стал более совершенным, поэтому его привлекает все-все, что есть в вашей комнате. Вам кажется, что он давно со всем знаком, ан нет! Вот он открывает для себя рисунок на ваших обоях, а вон, какая люстра оказывается красивая! Все это очень интересно, поэтому малыш немного ест, а потом смотрит, опять есть и опять смотрит.

    В этом возрасте могут начаться небольшие сложности с засыпанием, малыш никак не может расслабиться и отвлечься от разглядывания своей комнаты. В этом случае задвиньте шторы и прикачайте малыша, не забирая у него грудь – так он заснет быстрее.

    «Тянем, потянем!» - так себя ведет малыш, который не желает отпускать грудь во время изучения пространства своей комнаты. Со стороны все это выглядит очень мило – крошка так любит грудь, что не хочет ее выпускать из ротика, даже поворачивает голову с ней вместе. Но совсем скоро мама поймет, что это поведение вовсе не безобидно. Оно может привести к травме соска, а также возникновению застоев молока в груди. Поэтому важно, чтобы мама вовремя приняла меры – аккуратно, но настойчиво придерживайте голову малыша, не позволяя ему поворачивать голову с грудью во рту. Если отпустил грудь – сразу ослабьте руку и позвольте малышу двигаться по его желанию. Пара недель активного переучивания и все встанет на свои места!

    «Два в одном». А вот этот малыш, особенно мил! Приложившись к груди, начинает активно сосать и потихонечку подтягивает свою ручку к ротику и глядишь – сосет и мамину грудь, и свою ручку одновременно! Думаю, это самое безобидное поведение малыша под грудью, просто придерживайте ручку малыша, чтоб он не мешал сам себе.


    Таке враження що то я писала! дякую Galya за статтю!
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2010
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    з нічним сном проблеми нема. засинає в 22.00 і спить до 8.00. За ніч пару раз їсть, але толком не будиться ні вона ні я, бо спимо разом. А вдень по різному буває. Добре засинає на свіжому повітрі. часом хоче колисатись, часом ні. Головне щоб була циця. Деколи засинає в калясці при колисанні, деколи на руках. Я не думаю, що колисатись це зле. Ви ж для своєї дитини стараєтесь, розбалувати її увгою, ще й в такому віці... сумніваюсь.
    Одна моя родичка мала свій метод спілкування з дитиною. погодувла, положила і пішла своє робити. Казала, най кричить, їсти дала, а далі то вже не її проблеми. і таке буває...
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    я вже таке не раз чула, як то можна витримати...
    мій теж вночі спить і їсть спокійно /теж спимо разом/ правда в 5 год ми чітко встаєм какати... какаєм годину... передіваємось і далі спимо до 8.
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

     
  16. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А я не загладаю. Я нюхаю :girl_crazy: То як не помічаю і не висаджую...
    ТАКЕ не внюхати нереально...
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

     
  18. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    підкажіть зеленій мамі :)
    нам 1 день, ми у пологому, груди доня смокче добре, але після годування спить 4-5 годин поряд зі мною, пробую давати цицю у сні, нервується і не бере. чи не завеликі проміжки між годуваннями?
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Янусю, мої вітання з народженням малютки. Так, дійсно, проміжки завеликі. Для діток пологи - це теж стресова ситуація, одні висять на грудях, інші можуть довго спати, особливо, якщо під час пологів використовувались ліки, зокрема обезболення), або КС. В любому випадку так виражається стрес. Старайтесь все ж таки прикладати не рідше одного разу в 1,5 -2 години, прикладати правильно(через нет не видно як ви прикладаєте, деколи дітки хвилюються, нервуються біля грудей, бо не можуть правильно взяти груди, або мама ще не вміє цього робити). Звичайно, не знаю як в вас все пройшло, ваш стан, умови наших пологових будинків, але краще всього налагодити сумісний сон, особливо вночі, тоді ви зможете відчувати дитинку, щоб пропонувати груди у поверхневому сні (в принципі 80 відсотків сну новонароджених складає поверхневий сон), а дитина буде відчувати поруч маму, її запах, можливо не буде спати так міцно. Ще, коли маля розпеленати, щоб поміняти памперс чи пелюшки, воно точно проснеться. Зрозуміло, що кожного годування це не робиться, але це щоб ви знали. Намагайтеся прикладатися частіше в любому випадку. Молозиво, яке в вас зараз є має дуже багато цінних захисних елементів - антитіл та імуноглобулінів. Молозиво має послаблюючий ефект, завдяки якому допомагає дитині звільнится від меконія, пам"ятайте про це. По-друге, це допоможе вам уникнути занадто сильного переповнення грудей, коли почне прибувати молочко. Успіхів!
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    по ідеї завеликі. а як пройшли пологи? можливо в цьому причина і дитина "відпочиває" після цього стресу...

    в мене хоч і пологи були легкими, але малий першу добу теж спав мов сурок. Але я таки намагалась будити на годування, щоб хоч трішки але поцьмокав.
     
  21. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Теж дуже слушне зауваження, бо завтра-післязавтра не будете знати, куди те молоко подіти, якщо дитина спатиме.