Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    ви самі відповіли ;)
     
  3. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Десь чула.що дотик до мамусіного вуха нагадує дитині дотик до соска.
     
  4. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дорогі фахівці з ГВ і досвідчені мами!
    Дуже прошу про допомогу порадою.
    Ми народилися 1 лютого і посилено їмо маму (наразі молозиво).
    Малий має сильно виражений смоктальний рефлекс і не може ані хвильку обійтися без мами.
    Груди бере правильно, активно смокче молозиво, так засинає з цицею в роті. Але тільки-но жінка його трошечки від себе відкладає, щоб принаймні сходити до туалету чи поїсти, або ж просто виймає сосок у нього з рота, він через 3-5 хвилин виявляє ознаки незадоволення, пхинькає, крекче, вимагає, щоб усе повернули на своє місце. Інакше починає репетувати, як депутати Верховної ради:)
    Вона, звичайно, кладе його назад до грудей, він починає цмокати і висолоплювати язичка. Дає йому сосок, він трішечки посмокче і знову засинає. І так уже другу добу. Таке враження, що він хоче не їсти, а маминої компанії, і використовує груди не скільки як фабрику молозива (молока ще нема, але, думаю, буде), як "дурачок". Коротше, маленький егоїст. Ми його дуже любимо і хочемо годувати грудьми, але дружина вже дуже змучилася, бо постійно тримає його біля грудей і не може через це хоча б трошки поспати.
    Дуже прошу, порадьте, що робити: перетерпіти, чимось "задурити", починати "виховувати" і дати прокричатися? Бо поради звідусіль чуємо дуже різні, але довіряємо не всім.
    Будемо вдячні за змістовні й конкретні поради!!!
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Шановний філолог.
    у цій гілці дають відповідь лише консультанти.
    Якщо хочете подискутувати - запрошую вас сюди або в тему Поведінка дитини біля грудей. Якщо ж дійсно плануєте годувати грудьми почитайте для початку Правила успішного ГВ.

    я надіюсь це ви жартуєте так?? дитині ж 2 дні від народження. 9 місяців був з мамою, а ви тут враз захотіли щоб він вже в зяті пішов і про маму не згадував??

    за 2 дні? а як тоді далі??
    Така поведінка для дитини є нормальною!

    Запрошую до дискусії у відповідну тему ;)

    Танічка, вибач, я просто не втрималась... :shy:
     
  6. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Вітаю filolog не кожен день консультуєш батька який хоче допомогти своїй дружині :) ви молодець! це не може не тішити!
    Поведінка дитини є цілком нормальна :) і для того щоб полегшити мамине життя є такий винахід людства як слінг (є відповідна тема Слiнги, Ерго, Кенгуру...), який корисний і для мами і для дитини.
    це нормально :) рекомендую прочитати посилання в дописі #4 в цій темі. Коли жінці потрібно кудись відлучитися нехай інша особа візьме дитину на руку або у слінг.
    Ви правильно думаєте тільки з одним нюансом дурак це атрибут дитини на штучному вигодовуванні якій потрібно задовільний смоктальний рефлекс :)
     
  7. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А чи нормальна наша поведінка..? Михасик з народження смокче груди тільки коли голодний. Раз в 2-3 години. Якщо пропоную раніше то бере і дуже нервується і плаче. Марко в мене смоктав день і ніч, коли б не пропонувала ( і досі не проти). А ще заставляє мене ходити з ним на руках.. Їсть лежачи спокійно тільки через сон. І дуже починає нервувати коли прибуває молоко і починає фонтаном бити - відразу випльовує і нервує.
     
  8. filolog

    filolog Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Дорога Yaremko! Дуже дякую за корисні поради, посилання і добре слово. Обов"язково дослухаємося. Це наша перша дитина, так що ми ще самі мало що знаємо, тому й воліємо дослухатися до досвідчених мам.
    Люба Ануто! Що ж Ви така люта? (За риму перепрошую, так сі стало:)). Звісно, що Ваш досвід у ГВ незмірно більший, ніж наш (судячи з лінієчки, на 3 роки й 4 дні; бо нам сьогодні лише три доби). Бачу, Ви теж при надії, і скоро вже годуватимете другу дитинку. Тож у Вас не виникатиме таких питань, як у мене (хлопа, до речі:). Я не хотів і не хочу ні з ким дискутувати, лише просив поради. Вибачте, якщо зробив це некоректно.
    Що ж до "маленького егоїста" - це і жарт, і не жарт. Бо, за моїми спостереженнями, усі гетеросексуальні чоловіки від -9 місяців до 100 років - природні егоїсти:) Українці ж подвійно:) А жінці я просто хотів помогти, а не викликати до неї співчуття. Ми щасливі і готові до випробувань.
    Зичимо й Вам щасливенько народити здоровенького малючка! Не ображайтесь:)!!!
     
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей



    Якщо ви хочете короткі, лаконічні і дієві поради, то просто штудуйте щоденник Тані Яремко. Там неоціненна підбірка матеріалів з посиланнями на корисні ресурси. Або викличте додому консультанта ;) Вона розкаже і покаже вам все чітко, ясно і конкретно для вашого випадку.

    а форум для того і існує аби дискутувати і ділитись досвідом. Успіхів!
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    мала почала сильно стискувати сосок і мотати головою. що то за ознаки? може в неї чешуться десна?
     
  11. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Ірена, я думаю, що вам треба звернути увагу на прикладання вашої малютки. Якщо грудь знаходиться глибоко у ротику, дитина не зможе її аж ніяк стиснути сосок деснами. При ПП сосок знаходиться глибоко в роті. Навіть якщо і десь там почали давати про себе знати зубки (хоча мені здається ще трохи зарано), все одне мусите слідкувати за правильністю прикладання. Якщо бачите, що дитинка зповзає на сосок, заберіть акуратно грудь і дайте знов. Слідкуйте за прикладанням, так ви зможете уникнути більших проблем в майбутньому. Далі ж з'являться зубки. Успіхів!
     
  12. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А Ви уявіть собі, що мій малий лізе мені ось так під майку, коли я сиджу за столом, за яким сидять гості, а він безпардонно піднімає мені майку:girl_haha: А пози в нас різні і сидячі і лежачі, навіть пробували ноги задирати до верху, але улюбленою залишається лежачи на животі:girl_smile:
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    дівчата, ну подумайте самі. Це для вас комплекс, комусь відхилення щодо сексу і збочення, а для дитини ваші груди це ж їжа :) ви сидите за столом їсте і він теж їсть ))))))))))))))
     
  14. demko

    demko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Ні для мене це не комплекс:girl_smile:, просто не всі розуміють таке привселюдне годування:girl_sad:Але все ж таки в маршрутці чи в дуже людному місці я б не наважилась погодувати:shy:
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    mamaNata;635893]Якщо грудь знаходиться глибоко у ротику, дитина не зможе її аж ніяк стиснути сосоктоді в неї починається рвотний рефлекс... шукаємо золоту середину.:confused:
     
  17. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В нас виникла проблема - малий коли їсть багато хапає повітря, кидає груди. починає задихатися відкашлюватися, плакати, я ложу його до себе на живіт, повітря відходить і тоді знову продовжуємо годуватися.
    Раніше такого не було,, з чим це може бути повязане?
     
  18. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Молко тече сильним напором?закашлюється під час приливу? раніше такого не було?
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А я годувала всюди !!! І на вулиці і в супермаркеті і в парку і в музеї і на літаку і в аеропорті і на пляжі і в басейні, всюди де Марко хотів гамати :)
     
  20. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Так Олексійко закашлюється саме тоді коли молоко тече під напором і чути таке голосне "чмок, чмок".
    Якщо ранішше таке було то дуже рідко, а зараз майже під час кожного годування.
     
  21. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В нас теж таке не рідкість на початку годування і доводиться піднімати, щоб повітря відійшло. Я тому починаю годувати лежачи, тоді не так сильно молоко тече, а потім їмо вже сидячи. Повністю лежачи погодуватись не виходить, бо розслабляється і засинає, і часто молоко витікає через ніс! І взагалі лежачи смокче менш активно і не так довго.