Поведінка дитини біля грудей

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем zara, 21 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. zara

    zara Well-Known Member

    Модератор:
    Дитина засинає біля грудей.
    Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей.
    Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь.
    Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю.
    Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями:
    ******************************************************************
    Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити?
    І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? :sad: може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? :sad: дякую всім хто відізветься.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2015
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Я думаю, діти просто переростають ці періоди. Я не плакала...я казилася, бо забула про одну просту істину: всі діти різні!!! Я собі постійно торочила, що вже маю досвід, досвід успішний...а тут таке: дитина відвертається від грудей, наче я їй якусь бяку пропоную...Дякувати Богу, ми то переросли.
     
  3. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Трошки сміху: "Поведінка дитини біля грудей". :)

    [​IMG]
     
  4. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    а в нас переміни.. незнаю як реагувати.
    раніш з роддому, годувала лежачі, довго ми їли бувало годину півтора,
    з часом стала шукати пози сидячі, знайшла. мені зручно, бачу малому теж, бо животиком до живота - пропукувався добре. але їсти почав менше, десь півгодинки.
    списала то на те що лактація налажена, і він став сильнішим тобто скорше наїдається.
    потім вночі почали капризувати хочемо їсти сидячи. Мусила вставати.
    а тепер.. ще почали зригувати сильно. Мало їмо, ще й зригуємо, вночі теж став мало їсти. і не сидячі і не лежачі ніяк.. от сьогодні поїли десь пів друга ночі трошки..
    і аж у 8 ранку. теж трошки. щось зригнули добре так зригнули, то що ж він отримав з того молока...
    починаю хвилюватись.. раніш тіки підсунь під ніс. засинав з цицькою.
     
  5. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Те що він скоротив часові рамки находження біля грудей це ще не означає що він меньше отримує молоко.Мій також вночі їсть не так довго як вдень і зригує іноді, але я по дитині бачу що він поправляється значить і їжі йому вдосталь.
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    от я рідко чую, що груди наповнені... то нормально?
    якщо просипаємо обидв інічне годування, то не страшно?
    може матиму потребу зціджувати молоко і відлучатися. як це робити?
    дякую:girl_curtsey:
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    не зовсім
    дуже не бажано
    Сонна дитина або синдром "гарного малюка".
    Ночные кормления грудью – так ли необходимы?
    Є тема Зціджування молока. коли? як?
     
  8. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація

    ми нормально годуємося від народження. дурака немаєм, пляшки ніколи не пробували... харчуюся добре, годую на вимогу (приблизно через 1,5-2 години основні харчування) і ще коли неможе заснути, болить животик та ін. то які причини?

    прочитала посилання: дитині вже 2 місяці, добре набирає вагу, від грудей не відмовляється, але іноді міцно спить вночі... я теж, як нормальна людина - просипаю. наставляти будильник?
     
  9. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Ото нарешті добралась до тої темки...
    Признаюсь чесно - продовжувала дотримуватись 2-х годинного інтервалу, бо відчувала шо молока в грудях огого... А оте його капризування було зумовлене тим, що йому заваджало повітрячко в животику... то ми носимось стовпчиком, а тоді догодовуємось...

    Але маю ще питання - як вже писала годуємось на вимогу, доволі часто, але кожного разу дитина накидається на груди, ніби я її цілий день голодом морила... як наслідок - троха травмує мені соски, і дуже заковтує повітря... На то є якась рада?
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Ірено, в мене з Марком півторарічний досвід сціджень (працювала майже з народження) при цьому всьму до 2х років він в мене не пробував ні суміші ні коров"ячого молока. І з пляшки не їв.. Я гонила годувати з роботи, мама мучилася, молока в наморожено було стільки що я добрих 3 літри просто викинула і до 2х років всі каші ми на маминому молочці їли. В мене молоковідсмоктувач Medela електричний. Молочко заморожне можна тримати 3-6 місяців (залежно в морозилці чи в морозильній камері), в холодильнику 2 дні. Розморожене зберігати вже не можна. Зараз, правда, я молоковідсмоктувач вживала тільки раз чи два, як їхала і не могла Михайлика взяти з собою. Та й цідити нема що, два козаки висмоктують все на ніц.
     
  11. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    От таке в мене питання - не знаю куди втулити.
    Буває що після прогулянки ми можемо проспати на балконі більш ніж 2 години (від попереднього годування) і я сина буджу жеби погудувати. Знаю що не можна робити більших перерв ніж 1,5-2 годни, але чи можна раз на день робити вийняток? (кожен раз почуваюся мачухою, бо дитина так солодко спить на свіжому повітрі...)

    Додам, що проблем ані з вагою ані з кількістю молока покишо (ттт) нема...
     
  12. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Звичайно вашу дитину не назвеш сонною але можливо вам вартує просто для інформації прочитати Сонна дитина або синдром "гарного малюка"
    Дуже часто нема потреби будити дитину бо вона сонною їсть груди тут тільки потрібно правильно оприділити фазу сну, щоб дитина була в поверховому сні.
     
  13. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Статтю читала вже раніше - сонною дитину точно не можна назвати...
    Ото може буду пробувати годувати не роздягаючи і одразу назад на балкон спати...
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    в мене малий вночі 2-3 рази їсть, я так розумію то мало? в 12 год вечеря тоді десь в 2, в 5 і в 7 /або в 3 і в 6/ то приблизно, пробувала вночі його сонного погодувати - поусміхався, полизав сосок і далі спав... поки вночі передіваю його молоко як з краників тече... але зовсім нема відчуття що молока забагато, ніякого дискомфорту /ну крім мокрих плям/ малому 3 тижні. вдень їсть дуже часто і довго.
     
  15. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    а в мене ще до того що писала в ГВ - ще один дар природи. як бере сосок трошки посмокче а потім гуляє, в доброму настрої, ніби щось розказує мені, прошу синочка ну поїж... а він "агу". і все, і бавитись.. але думаю тут нема нічого страшного.. тіки б молока було.

    а ми теж так їли.. думала що то добре. Тепер намагаюсь будити
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В мене ситуаціяя аналогічна як в Лоренії. Тільки мала почала просипати годування в 2. От так багато їсть в 12 ночі, а потім аж в 5. я намагаюсь погодувати, але вона собі далі мирно спить і будитись не хоче. і що з тим робити?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    А от мій синуля, не може поїсти, не поцарапавши мені лице, і не поковирявшись в мому носі. Віш щіпається, засовує руки до рота...і взагалі робить купу усього що мені не дуже приємно. А якщо не дозволяти - їсти відмовляється. Пробувала відволікати іграшкою, так він з такою злістб її відкидує, і далі лізе до маминого обличчя. Так до кінця ГВ він мені рот розтягне )))
     
  18. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Для чого будити?Коли дитина голодна вона вам спати не дасть.Радійте,що відпочиває і вам дає-молока більше буде,як ви будете сили мати.Дитина сама регулює,коли їй їсти і коли спати.В мене двоє дітей і двоє вночі спали.З часом дитинка буде робити все більші проміжки між годуванням.:girl_tender:

    ---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:41 ----------

    Дівчата,в мене мала коли ссала груди мусила ще й за вухо моє триматися і його м яти.Груди вже не ссе,має 3.5 роки але далі вухо мені мне?Що то за" хвороба",:confused:хто знає?
     
  19. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    знаю таку хворобу :)
    моя тримала в руці моє волосся і тягнула його
    перейшло аж біля 4-х років, а був навіть період, коли тягала своє волосся і то досить сильно
    я вже навіть підстригтися хотіла коротко через це
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    читайте тут



    ---------- Додано в 18:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:09 ----------

    дівчата, намагайтесь відучувати дітей від смикання вас за вуха, волосся тощо. Потім може на додаток почати кусатись і будете далі терпіти? дитина повинна знати що МАМІ БОЛЯЧЕ! За один раз ясно результату не буде, але наполегливо і спокійно пояснюйте. Будете мати результат :)

    ---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

    з часом - так, але в 19 днів то трошки не той во..... ;)
     
  21. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    Чому ж дитина так робить? Це через нерви? Чи просто вона так вивчає світ?