Потроху звідусіль

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем mermaid, 22 Січень 2011.

1. flame

flame невгамовний експериментатор

а де це написано? Щось не знаходжу.

2. Ассоль

Ассоль Dreams come true

Читала на фейсбуці. Щойно пішла перевіряти в гуглі, ура, є нова інформація: Собор Паризької Богоматері до та після пожежі: 3D тури символом Парижа
    Я чомусь найбільше тішуся новинам про орган, що він таки вцілів.

• Подобається Подобається x 1
  3. flame

flame невгамовний експериментатор

вціліло все і орган і вітражі. Дах відремонтують, вже є понад 400мільйонів євро пожертв на реставрацію.
    Все буде добре.
    Але весь християнcький світ добряче "труснуло", подія змусила багатьох задуматись.

• Подобається Подобається x 1
  4. Ассоль

Ассоль Dreams come true

Не можу поставити вам "подобається", бо в мене чомусь не працюють кнопки. Тож дякую письмово :) Дякую за лінк, яким поділилися. Текст чудовий і сильний. Обнадійливий і актуальний не лише в контексті пожежі.

5. Orman

Orman Модератор-бомба

@Dominika я вас розумію. Нещодавно було стихійне лихо в Африці загинуло дуже багато людей. Рятувальні операції не проводилися.
    І не було ажіотажу.

Я дуже ціную пам‘ятки культури. Це дуже важливо. Головне, про людей не забувати.

• Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ассоль

Ассоль Dreams come true

Це, на жаль, стосується не лише людей, це загальна проблема. Коли гинуть пам'ятки культури чи люди в цивілізованому світі, про це говорять в усіх новинах, коли ж мова іде про країни Африки (від яких рядові європейці чи американці вже доволі втомилися, це прикрий факт) чи інші країни Третього світу, наступає прикра мовчанка, в кращому випадку кілька рядків напишуть. Впускати в свій налагоджений світ злидні чи смерть нікому не хочеться. Реально людей зачіпає лиш те, що сталося в такому ж світі, як їхній, коли загроза екстраполюється безпосередньо на них.
    п.с. Вчора подивилася в кінотеатрі "Приватну війну". Про журналістку, яка висвітлювала події в Сирії, Лівії та інших гарячих точках. Важке кіно, але дуже актуальне, особливо нам, українцям. Дуже раджу глянути усім, якби було бажання.

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Hermi

Hermi Well-Known Member

8. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

Наприклад, як в Україні "бережуть" пам'ятки. В світі тисячоліттями зберігають, цінують ті каміння, а в Україні за 200-300 років годі бачити- руїни одні.

9. lula

lula New Member

Україну скільки разів завойовували, що годі чомусь лишитися.

10. Brigitta

Brigitta Well-Known Member