Пошиття одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Annjutka, 12 Березень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Шукала подібну тему - не знайшла.
    Хотіла пошити собі декілька речей, а от з ательє проблема - не знаю де якісно шиють. Та ще й ціна щоб не дуже велика.
    Раніше завжди замовляла в будинку моделей Степана Тесляка на Личаківський, але давно там не була - в них дуже виросли ціни - за пошиття блузки 200 грн... Незнаю, може я відстала від життя, але щось дорого. Шкода, бо шиють вони акуратно і гарно.
    Як на мене ціна - 100 грн це ще більш-менш. Думаю тут на форумі хтось користується послугами ательє, може когось порадите?
     
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    десь тут була кравчиня - Галинка чи Галочка. може вона зголоситься...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    ..... не розумію чому осуджують людей які роблять гарно свою роботу і відповідно її цінять, це ж індивідуальний пошив, Ви прийшли як клієнт в ательє, Вам приділили час, помогли вибрати модель, виріб шиється саме на Вас, і не за одну годину як на масовці, де всі операції розкидані... одним словом, кожна праця має бути відповідно оплачена.... Це моя думка.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Покажіть хоч одне моє слово де я осуджую...

    Мені дорого. Я завжди маю право вибору йти чи ні, ось і все. А те що я можливо не зможу піти і віддати за блузку 200 грн це мій власний вибір а не те що ви сказали. Хіба торгуватись на базарі це зле?
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Мені підігнули штани в ательє за 20 грн, а з блузочкою стільки роботи...
     
  6. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Мені здається це нормально - шукати де дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Я наприклад згідна платити відповідно за хорошу роботу, але знаєте, мені особисто з кравчинями не щастить.
    От сестра моя шиється в чудової кравчині і дизайнера одночасно, речі супер, якість бездоганна, я пробувала пошити одночасно декілька речей-і зі всього тільки одна кофтинка була супер, а курточка не лежить, хоча матерія та шкіра класна, інша кофтинка підскакує, штанці мені не подобаються. І ніби говорили, і пояснювала, в кінці-кінців мене почали переконувати, що воно вноситься.
    Так от, більше шити не буду, краще поміряю готове і буду відразу знати, ну а ексклюзив-не повезло, значиться.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    В мене теж таке було, але я думаю що просто невдало вибрала для себе модель. Можливо треба було визначитись чи мені таке підійде... Може я й неправа. Помітила що коли розглядаю фото, то спочатку кидається в очі сама дівчина, а потім одяг. І якщо він на ній виглядає бездоганно, то чомусь здається що на мені буде так само...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Кожен має право вибору однозначно :) і вибирає те, що для нього найбільш прийнятне:)

    .. я щось не зрозуміла Ви теж шили в того дизайнера , що і сестра?
     
    Останнє редагування модератором: 20 Березень 2009
  10. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Продзвонила пару ательє - всюду така ціна... Довго ж я нічого не замовляла :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Власне що так, тому така розчарованість:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу


    в Тернополі ще шиють за такими цінами.
    але я не люблю замовляти у кравчинь. це довго. в мене настрій сім разів до тох речі перейде...:confused:
    хоча маю кілька модельок, що ношу давно і ставлюся з особливим трепетом, пошитих саме на замовлення:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Natalo4ka

    Natalo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    а я просто довго питалася усіх коліжанок - хто б взагалі хороше ательє порадив, навіть у деяких швачок по ательє питалася - вони казали, що зараз із цим складна ситуація.
    і зробила простіше - пішла за рекомендацією подруги до кравчині на дім. звичайно поїхати до неї було досить складно, однак воно того вартувало.
    можу сказати тільки одне - якщо ви готові самі розказати про фасон і вигляд вашої блузки (вона просто сама не є дизайнером), то її робота по шиттю блузки обійдеться вам порядку 50-60грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Дуже буду вдячна за контакт )))
     
  15. Машуня Д

    Машуня Д Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    і мені будь-ласка
     
  16. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Пошиття одягу

    Natalo4ka, киньте і мені в пп контакти, будь ласка.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пошиття одягу

    Маємо 3 дописи.
    А самостійно ПП із цим запитом трудно послати (щоб не перетворювати Посиденьки в базар)?

    Потім ви ж самі бідкаєтеся, що неможливо в тому смітті щось потрібне знайти.

    Те, що пишеться 1-особі - шліть ПП, а на Форум - форумові. Зробіть (собі) ласку.
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  18. tiki

    tiki New Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Я також шукаю швачку. Підкажіть координати, будь ласка
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    В мене є кравчиня знайома то шиє все і сумки і дублянки і помагає шкіру купити чи матерію бо знає де то дістати...шиє тільки по одній примірці, на доугий раз забераєте готову річ...але є одне але....вона колись працювала на Караванську...то і ціна їй відповідна..
    на приклад перешити зі старої куртки на нову (шкіра) звузити і тд ... то коштувало 100 у о
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2009
  20. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Пошиття одягу

    Ктось шив собі щось в ательє на Замарстинівській "Інша мода"?
     
Статус теми:
Закрита.