Порадьте хорошого ортопеда

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем kozochka, 16 Вересень 2010.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Дівчата чи хтось має контакти ортопеда Хомяк Тамари Миколаївни?
     
  2. Дівчата в малої дисплазія лівого КС, два місяці. Шукаю толкового лікаря ортопеда, також цікавить хто мав досвід лікування мануально? Були в Попика він вчепив шину Кошеля ((. Хочу порадитися у різних лікарів.
     
  3. Rihanna

    Rihanna New Member

    Доброго дня! Може хтось має контакти Рябчука Юрія Васильовича з Брюхович, буду дуже вдячна
     
  4. Rokca

    Rokca New Member

    Будь-ласочка, дайте номер Попика! Були на Орлика в лікарні(дитина впала з качелі), сказали перелом або тріщина хребця, через 3 дні зробили повторний рентген, вже нічоро нема, тільки сильний забій. Хочу в нього проконсультуватись, може він ще десь приймає крім Орлика? ДУЖЕ ПОТРІБНО ТЕЛЕФОН!!!!
     
  5. Barbariska

    Barbariska Member

    Дівчата, а скиньте ще мені телефон Попика і напишіть де ще приймає.Дуже треба.Дякую.
     
  6. Sovenatko

    Sovenatko Member

    Доброго дня. Може хтось має номер телефону щоб записатись до Щуровського або Рябчука?
     
    • Баян Баян x 1
  7. syanok

    syanok New Member

    Хто має телефон до Щуровського або Попика? Дуже потрібно.
     
  8. Luika

    Luika Member

    Сама довго шукала, тому пишу тут.
    Попик Євген Іванович – дитячий лікар-травматолог, ортопед Львівської міської дитячої лікарні.
    Тел. 097 583 03 82
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. vita

    vita New Member

    Дівчата, хто має телефон до Щуровського? Напишіть будь ласка! Завтра терміново треба до нього попасти..
     
  10. Mundi

    Mundi New Member

    Дівчата, може хто знає номери до Щуровського О., Фолюш І, Серафин Ю. Буду дууужее вдячна. Потрібна термінова консультація.

    Надіслано від мого SM-G360F, використовуючи Tapatalk
     
  11. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата , хто був недавно в Попика, дайте , будь ласка, номер телефону і де саме він приймає на Орлика? Чи існує запис , чи жива черга, а також може хтось знає графік роботи?
    дякую
     
  12. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    маю такі самі питання, буду вдячна за відповіді
    і ще може хтось має телефон Щуровського
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2016
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Він свій телефон не роздає, порада (самі колись так шукали його).Дзвоніть в реєстратуру і вам там підкажуть як реально попасти до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Babachok

    Babachok New Member

    Привіт дівчата. Сьогодні побували на консультації у Попика. Враження м'яко кажучи негативне.
    1) Немає підходу до дитини. В нас непосидюча малеча. Дратувався і просив мене, щоб я зробила так, щоб дитина поволі ходила по кабінеті (притому давши їй в руки м'яч). Не дозволив сісти у своє крісло (сказав, що сядеш туди, коли закінчиться моя зміна). Ну скажіть мені як пояснити дитині,якій неповних 2 роки, що то його "царське" крісло!!!!????Ну то таке, з професійним це мало повязано.
    2) Наш діагноз плоско-вальгусна деформація стоп і відповідно "Х" подібні ніжки. За словами "лікаря", то нічо страшного. Хай походить в ортопедичному взутті, а через пів року ми його швидше за все повністю відмінимо!!!!!КЛАС!!!!Як міг таке сказати фахівець-ортопед я взагалі не можу зрозуміти!!! Для незнаючих - таке взуття необхідно носити мінімум до 5-7 років.
    3) Не знає марок і виробників доброго ортопедичного взуття. На наше дивився із широко відкритими очима. І дуже подивувався, що в нас окрім "вуличного" доброго взуття є ще й "домашнє".
    4) Показав вправу від якої я просто в ауті. Описувати не буду, бо дуже довго писати прийдеться!
    Моє суб'єктивне враження: лікар почиває на лаврах. Дівчата ну дайте йому там відпочивати, бо користі вже мало!!!!

    І до Щуровського не йдіть. Не дає мамі навіть питання задати. Подивиться, випише "пісульку" і гайда в ортопедичний магазин. Не шукайте іменитих лікарів, шукайте совісних. Тут все поставлено на грошовий конвейєр.
    Здоров'я вам і вашій малечі!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Ооо, ви описала і наш варіант походу до цього лікаря - в нас теж так все відбулося + ще сказав мені, що не треба витрачати гроші на масажі і не потрібно пити кальціум (хоча Костишин перед тим здивувався що його нам ніхто не приписував за стільки часу).
    До Костишина ми попала на огляд перед замовленням взуття на Циганівці (надав повну з поясненнями консультацію)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. Babachok

    Babachok New Member

    Скажіть будь ласка чи Ви задоволені консультацією Костишина? Де він приймає?
     
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Сучасна ортопедія ( особливо західна) вважає плоско-вальгусну деформацію стоп варіантом норми, яка не потребує корекції і "ортопедичного" взуття і проходить до 7-8 років. Може, вам треба лікаря "старої закалки", бо ви вже знаєте і діагноз, і лікування, і альтернативна думка для вас означає " поганий лікар, який нічого не робить".
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  18. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Найбільше, що сподобалося - то детальне пояснення що, як і чому і все розписав по пунктах на листку з діагнозом. На прийомі були на Циганівці (фабрика взуття ОРТОТОП) і записувалися за кілька тижнів наперед.
     
  19. Manya ya

    Manya ya New Member

    А як ви туди записувались? Маєте контакти?
     
  20. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Я записувалася саме там на місці, бо живу відносно недалеко, а кума по телефону - на 19 жовтня
    телефон пошукаю і скину в пп