Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Мала записатись на УЗД до Слободи, то по телефону сказав що можливо буде приймати після 12.06. Так і не зрозуміла, чи то він у відпустці, чи змінив місце роботи. Якось розмито відповів, чи то я неправильно зрозуміла :girl_mad:
     
  2. rose

    rose Member

    Дівчатка, хто лікував дисплазію, порадьте, будь-ласка, гінеколога!
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Порадьте хорошого гінеколога для звичайного, але якісного, уважного медичного огляду. Бажано не дуже дорогого, бо приватні люблять шукати те, чого нема, щоб побільше грошей здерти і не хамовитого, який любить капати на мозок. Дуже розкручених теж не радьте, бо не люблю отой конвеєр, коли лікар навіть не вникає уважно в ситуацію, а робить огляд як небудь і призначає якісь непотрібні ліки без жодних аналізів, та ще й давати контакти медпредставників в яких треба то купити, бо у нього довга черга з конвертами і треба встигнути у всіх гроші взяти. Колись ходила до Філіпюка, він звісно дуже ввічливий, але конвеєр у нього страшний, він став неуважний і через це в ньому розчарувалася.
    Коротше кажучи нормального хорошого лікаря порадьте) Пишіть будь ласка прізвище та контакти, можна в пп. Буду вдячна за поради)
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  4. shemely

    shemely Member

    Гармадій Зоряна, приймає в Параскеви.Дуже норм,як для мене. Ще ніби раніше на Медової Печери працювала, але я туди до неї не ходила
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дякую
    Наразі збираю контакти, а там буду думати)
    Ще читала тут про с.Іринею з шпиталю Шептицького, чи хтось ще в неї був? Чула про цей шпиталь хороші відгуки, але про інших спеціалістів. За гінеколога не чула. І як до речі там з оплатою? Десь читала, що це як благодійний внесок іде, а як і де його платити? Підкажіть ще це, хто знає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. jorikborik

    jorikborik New Member

    Чи хтось був в Медведєвої ? мало відгуків . Порадьте щось
     
  7. Terezochka

    Terezochka New Member

    Хто знає коли приймає Бех Світлана(які дні)?Дякую!
     
  8. OksyTh

    OksyTh Member

    В сестри Іринеї я була кілька разів. Мені здалась хорошим спеціалістом і дуже приємно, уважна людина. Тоді треба було з своїм набором для огляду приходити + благодійний внесок треба оплатити в реєстраторі, вони, правда, самі кажуть кільки це має бути - чи 100 чи 150 грн. було.
     
    • мімімі мімімі x 1
  9. RozaM

    RozaM Member

    Порадьте, до кого б звернутися, може хтось мав подібні проблеми. Бо перечитала трохи тему і гублюся...
    За чуть більше ніж 4 роки незахищеного, але і нерегулярного статевого життя - один викидень на ранньому терміні три роки тому. Більше вагітність не наступала. Місячні колись були 5 днів, тепер скоротились до 2х (два останні рази). Рік тому на УЗД в Клініці матері і дитини сказали, що дуже малий фолікулярний запас. Вік 35 років.
    Дуже хочу потрапити до толкового, уважного лікаря. Якщо можна - відразу контакти.
    Наперед дякую.
     
  10. Oliaol

    Oliaol New Member

    Добрий день.
    Порадьте, будь ласка, адекватну гінекологиню (не чоловіка) у держ закладах, котра спеціалізується на проблемах із місячними та питаннями запобігання вагітності.
    Чи приймає Павлів Наталія на Руслових?
    Дякую за допомогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Stella

    Stella New Member

    Підскажіть чи хтось був у Леодермі на огляді в гінеколога? Чи варто туди йти?
     
  12. chereshnia

    chereshnia New Member

    Розкажіть чи звернулися ви до когось з порекомендованих лікарів? До кого саме? Допомогли вони вирішити проблему? Дякую.
     
  13. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Дуже раджу Слободу О.В це лікар від Бога, допоміг завагітніти ( до того не виходило 2 роки десь) і взагалі то сама краща людина яку я зустрічала. Всю нелегку вагітність він мене спостерігав і лікував, чого не можу сказати про свою участкову лікарку з сихівської поліклініки
     
  14. Vendy

    Vendy Active Member

    порадьте хорошого гінеколога, який сьогодні приймає
     
  15. nomad

    nomad Active Member

    може хтось ходив до гінеколога в клініку Родовід на Лемківській, як відгуки? А Джерело на Джерельній ще є, хто там зараз з гінекологів приймає?
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2019
  16. Sink

    Sink New Member

    Привіт, шукаю хорошого лікаря-гінеколога
    2 роки лікувала кисти, пила гормональні, і довготривалого результату нема. Поки п’ю протизаплідні - все ок, перестаю - знову з’являються. 2 роки ходила до лікаря в франківську. Потім вже просто набридло приймати таблетки, а результату не отримувати. Тепер більше року не була в лікаря. Хочу знайти толкового, щоб вирішити проблему. Порадьте когось хто знається добре на гормональних проблемах. Дякую
     
  17. New look

    New look Well-Known Member

    Допоможіть будь ласка зрозуміти: якщо я хочу піти до іншого гінеколога, а не до того куди мене направляла моя сімейна лікарка, то потрібно все-рівно брати направлення у сімейного, чи просто напряму телефонувати до лікаря до якого хочу на прийом і там вже як скажуть оплачувати консультацію?
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо ви будете звертатися в приватному порядку (приватний кабінет/клініка), скерування сімейного лікаря не потрібне. Звертаєтеся до кого хочете. Якщо це лікарня і ви йдете до незнайомого лікаря, добре мати скерування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. toria

    toria Active Member

    Привіт. Хто ходив на прийом до Павлів Наталі на Русових, потрібна порада. Ви десь записувались наперед? Чи просто приходити і чекали у живій черзі? Направлення потрібне?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. toria

    toria Active Member

    Сама запитала, сама і відповім), може комусь знадобиться. Дзвонила в реєстратуру, там мені дали телефон для запису. Але, по факту, все одно приймають в порядку живої черги. Там було людей двадцять, тому я не стала чекати і записалась до тієї ж лікарки приватно в клініку на Погулянці.
     
    • Подобається Подобається x 1