Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. veroni4ka

  veroni4ka Well-Known Member

  Мала записатись на УЗД до Слободи, то по телефону сказав що можливо буде приймати після 12.06. Так і не зрозуміла, чи то він у відпустці, чи змінив місце роботи. Якось розмито відповів, чи то я неправильно зрозуміла :girl_mad:
   
 2. rose

  rose Member

  Дівчатка, хто лікував дисплазію, порадьте, будь-ласка, гінеколога!
   
 3. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Порадьте хорошого гінеколога для звичайного, але якісного, уважного медичного огляду. Бажано не дуже дорогого, бо приватні люблять шукати те, чого нема, щоб побільше грошей здерти і не хамовитого, який любить капати на мозок. Дуже розкручених теж не радьте, бо не люблю отой конвеєр, коли лікар навіть не вникає уважно в ситуацію, а робить огляд як небудь і призначає якісь непотрібні ліки без жодних аналізів, та ще й давати контакти медпредставників в яких треба то купити, бо у нього довга черга з конвертами і треба встигнути у всіх гроші взяти. Колись ходила до Філіпюка, він звісно дуже ввічливий, але конвеєр у нього страшний, він став неуважний і через це в ньому розчарувалася.
  Коротше кажучи нормального хорошого лікаря порадьте) Пишіть будь ласка прізвище та контакти, можна в пп. Буду вдячна за поради)
   
  Останнє редагування: 12 Червень 2019 у 17:53
 4. shemely

  shemely Member

  Гармадій Зоряна, приймає в Параскеви.Дуже норм,як для мене. Ще ніби раніше на Медової Печери працювала, але я туди до неї не ходила
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Дякую
  Наразі збираю контакти, а там буду думати)
  Ще читала тут про с.Іринею з шпиталю Шептицького, чи хтось ще в неї був? Чула про цей шпиталь хороші відгуки, але про інших спеціалістів. За гінеколога не чула. І як до речі там з оплатою? Десь читала, що це як благодійний внесок іде, а як і де його платити? Підкажіть ще це, хто знає.