Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Garsia

    Garsia New Member

    Я лікувалась багато де, але гініколог в Оксфорд Медiкал мені допоміг с жіночою проблемою, в мене була дісплазія шийки матки. А де інше лікувалась, в першу чергу хотіли грошей, та причому навіть за то щоб сказати мені діагноз та назначити лікування! Моєму обуренню не було меж, це притому що, ніхто навіть не попередив! Тому тепер, я дуже ретельно обираю лікарні!
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Баян Баян x 1
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ви ходили? До кого??? Бо теж намилююся на Симоненка, от не знаю до кого, бо моя у відпустці. Чи Ви у Істину ходили?
     
  3. Nargis

    Nargis New Member

    Дівчатка порадьте хорошого лікаря гінеколого з львівського обласного центру репродуктивного здоровя населення?
     
  4. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Хто має контакти Бісяріна, киньте мені в ПП, будь ласка.
     
  5. shlynyanska

    shlynyanska New Member

    Дівчата, будь ласка, скиньте контакти узд-ста Слободи Володимира!!! Дуже треба
     
  6. Pioniya

    Pioniya New Member

    Сильвестер Галина Богданівна - чудовий лікар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kikaroma

    kikaroma Member

    Я вже декілька років спостерігаюся в Склярової В.О. що на Русових 4. Вела мене всю вагітність...звонила їй в любий час...Приємно що завжди розмовляє з тобою як з давньою знайомою. Запис на конкретну годину (деколи затягується). Відразу бере мазочки які через 20хв вже готові (40грн). Ну а віддячується кожен по своїх можливостях. Мою знайому успішно оперувала і теж питання грошей стояло на останньому місці.
     
  8. Lorrina

    Lorrina New Member

    Дівчата, чи був хтось на прийомі в гінеколога Олени Молчанової? Поділіться досвідом.
     
    • Баян Баян x 1
  9. Anastasiya U

    Anastasiya U New Member

    Доброго вечора,
    хто має номер Слободи Володимира Олексійовича, кабінет на Чорновола, напишіть, будь ласка, у приват. Дякую!
     
  10. eddison

    eddison New Member

    Думанська А.Р., Хомишин А.М. досить достойні і розумні лікарі в цій поліклініці! А головне людяні і турботливі , щиро намагаються допомогти.
     
  11. Anastasiya U

    Anastasiya U New Member

    Доброго дня, якщо маєте контакти цього лікаря, поділіться, будь ласка. Дякую!
     
  12. Liandra

    Liandra New Member

    Доброго дня!Дівчатка можливо стикався хтось з такою ситуацією. Я не живу статевим життям і в мене пропали місячні, в гінекологів була ніхто нічого толком сказати не може все ніби добре, аналізів здавала купу теж все добре, остання сказала пити протизапліднюючі. Поки пю місячні є регулярно правда по 1-3 дні, як тільки перестаю місячних нема, вже от так третій місяць. Що порадите?
     
  13. Anastasiya U

    Anastasiya U New Member

    рекомендую ще послухати коментар від лікаря Олени Березовської - https://doctorberezovska.com/,можна, можна записатись на віддалену консультацію, дані є на сайті.

    можливо, на сайті вже є якась інформація по вашій проблемі, пошукайте.
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
  14. nali

    nali New Member

    Всім привіт!!! Дівчатка шукаю дуже толкового гінеколога на тему контрацепції... До попереднього лікаря довіра пошатнулася, радила спіраль, а я щось не дуже довіряю такому методу. Головне щоб дійсно був професіонал і не ставив експерименти а може це підійде, а може ось це... Троє діток і промахи вже неможливі. Буду дуже вдячна за поради і рекомендації
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2017 ---
    Ну і ще забула - щоб трошки часу приділяв, а не конвеєр був.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Oksaniuta

    Oksaniuta New Member

    Доброго дня. Порадьте, будь ласка, номер до лікаря Вереснюк Наталії з центру репродуктивного здоров'я у Львові. Якщо серед учасників форуму є її пацієнти опишіть ваші враження. Чи займається вона питаннями безпліддя?
     
  16. artariya

    artariya Member

    За дану лікарку нічого не знаю, але мені з того центру допомогла Сильвестр Г.Б. Якщо треба буде номер, звертайтесь, напишу Вам.
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Телефон залишила вам в приваті. Мені дуже подобається цей лікар перш за все як людина, ну і звісно складає враження толкової . Але я просто щороку у неї прохожу огляд, одного разу лікували запалення ,ще коли була на ГВ, то лікар взяла це до уваги і виписала свічки сумісні з ГВ.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Jarden

    Jarden New Member

    Добрий день.
    Дівчата дуже треба ваша допомога. Дуже.
    Я читала багато ваших повідомлень так і не змогла обрати лікаря до кого звернутись. Я переїхала до Львова і не знаю до кого звернутись. Шукаю лікаря кому допоміг з питань дисплазія шийки матки, кто може дійсно провірити цитологію і на віруси ну взагалі у цьому всьому направлені комплексно. В цьому сильно не розуміюсь. Дуже хочу бути здоровою і мати в майбутньому діток. В моєму місті два лікарі давали два різних діагноза, один назначив лазерь, мені страшно. Ктось це робив? А другий не бачить нічого. Будьласка кто таке пережив порадьте лікаря грамотного в приємній лікарні, не шахраїв.
    Дуже дякую.
    Будьте всі здорові!
     
  19. Zuckerwatte

    Zuckerwatte New Member

    Нікому ніколи ні за які гроші не порекомендую заклад два к на Зеленій!!! Якшо хочете ставати тут на облік будьте готові що тут вас обідруть до нитки, особливо Зоряна Зіновіївна!!! На рецепціі сидить Світлана-повна потеря, і дуже байдужа до вагітних!! При вагітності вас заставлять їздити по всьому Львову лише до тих спеціалістів з якими очевидно домовлено про відкат!! Байдужість тут зашкалює. Не ведіться на сюсі пусі Зоряни Зіновіївни спочатку, коли справа буде серйозною, вона перше що вимагає це гроші!!! Не рекомендую!!!
     
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, а до Островської Ольги, але не на Русових, а на Джерельній в центрі "Джерело"? Ніяк не можу туди додзвонитися, щоб записатися на прийом. А на Русових боюся, що не приймуть мене((