Порадьте імунолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем галичанка, 28 Жовтень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Мені потрібна консультація імунолога з приводу можливого імунологічного безпліддя. Потрібний толковий спеціаліст. Порадьте, будь ласка. На форумі багато лікарів, може зможете мені допомогти :girl_smile:
     
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Знаю, що імунологи є в діагностичному центрі. Я кілька років там була. Але була на консультації один раз і лікаря не памятаю. І питання до консультації були інші.
    Знаю, що там же десь є кафедра імунології і чогось там. Зав.кафедри на той час була Валентина Чопяк (запамятала, бо мій терапевт і направляла до неї. Але так вийшло, що я попала до чергового лікаря). Казала, що хороший спеціаліст. Але чи правда - не знаю.
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Хтось щось чув про імунолога Кокуляка Романа з діагностичного центру?
     
  4. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Нас направили в Чорнобильську лікарню ( Львівська обласна дитяча спеціалізована клінічна лікарня) до Лариси Василівни Костюченко. Вона є Керівником Західноукраїнського регіонального центру дитячої імуннології та алергології ( по простому зав відділенням) . І маю позитивні враження від курсу лікування в неї
     
  5. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Можу від себе ще добавити хороший відгук про докторку з цієї лікарні!!! забула вже її прізвище і ім"я, але знаю, що вона має вченні звання....
     
  6. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Будь ласка, підкажіть телефон Костюченко з Чорнобильської, хочу до неї попасти як до алерголога з синочком 6 міс.
     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Приймає виключно по попередньому запису. Це рятує від величезної черги бажаючих потрапити до неї на прийом. Дуже приємна, доступна і толкова жінка. Ми до неї зверталися лише для огляду перед вакцинацією, але враження дуже позитивні. Моб. номер 0506706464, роб.2702191. Виздоровлюйте!
     
  8. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Дівчата, хто що може розказати про імунолога з Діагностичного Центру Ліщук- Якимович Христину Олександрівну? Буду вдячна за відгуки:)
     
  9. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Порадьте імунолога

    Мене також цікавілять відгуки про
    та Потьомкіну Г.О. з Діагностичного Центру
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте імунолога

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Які свіжі відгуки про львівських, дорослих імунологів? Хто до кого звертався? Шукаю для себе.
     
  12. Olitchka

    Olitchka New Member

    Добрий день! Дівчата, порадьте, будь ласка, хорошого імунолога у Львові? Буду дуже вдячна!
     
  13. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Гаєвська в Параскеві. Перед тим пробувала двох в обласній, не підійшли.
     
    • Подобається Подобається x 1