Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Думаю, що є. Я от очка примружила і бачу навіть оранжевим:girl_crazy:. І нічо так, симпатично, очі не ріже.
    Швидше оранжево-рижим бачиться...
     
  2. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Думаю, буде гарно.
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    сподобалась серія "пригоди маленької червоної машинки". думаю мені б в дитячу пасувала синя машинка ( ну і + синє паспарту), як думаєте варто спробувати? чи залишити червону, щоб була таким собі акцентом, стіни у дитячій голубі.[​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Думаю, що можна вишити і синю машинку, але синє паспарту я б не давало, воно буде забирати увагу від основного
     
  5. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Підкажіть, будь ласка, який номер ДМС можна взяти для тіла і обличчя отут (бо маю тіки картинку без номерів :sad:)

    [​IMG]
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Я би залишила червону. В тому і буде вся родзинка, буде дуже гарно. Ще пару якихось червоних акцентів в кімна можна додати(напр. подушки червоні, чи з червоим). А з синьою та ще й синім паспарту (я думаю ви маєте на увазі те нижнє, вузеньке?) буде зовсім не те.
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    дуже потребую поради. Знайома попросила зробити дівчинці 3 р. сорочечку а-ля на щодень. Мають бути розкидані ромашки ( на фото ті, що одиночні менші) [​IMG][​IMG] а я ніяк не розумію з яким інтервалом чи симетрично чи нє...як краще то зробити, бо все відкладаю, а вже нема куди... [​IMG][​IMG]
    може хтось допоможе позначити, щоб гарно було... виріз буде круглий, призбираний.
     
  8. ombre

    ombre New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    де у Львові можна знайти готову чоловічу сорочку для вишивання?
    бажано, з нормального матеріалу:girl_smile:
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    якщо виріз буде призбираний, то я б робила між ромашками однозначно інтервал, приблизний по 2 см між ромашками. Чому з відстанню, бо як збереться тканина то тоді можуть ромашки одна на одну налазити.
    Щодо вишивання. Я би симетрично напевно робила, хоча б приблизно. Для зручності намітьте серединку і вишийте там одну ромашку, так щоб серединка попадала на серединку тканини. А потім в одну сторону вишийте ромашечки з інтервалом, а другу я б склала пополам тканину і вже від тантих вишитих намітила б де на другій стороні вишивати. Навіть якщо десь змилитесь на 1-2 хрестика чи клітинки замітно не буде. Ну якось так, надіюсь зрозуміло виклала своє бачення ;)
     
  10. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Підкажіть, будь ласка, як приклеіти канву? Щось не розпитала, як купляла іі , бо гадала, що то так просто як з флізеліном. Але он скільки не припрасовую, ніяк не хоче триматись :sad:
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Не всю канву можна припрасувати.
    Якщо не пристає, тоді потрібно вручну по краях приметати до тканини і тоді вишивати.
     
  12. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    та власне продавщиця мене запевнила, що ту канву можна, бо містить крохмаль

    от шкода, що в той магазин ще не скоро потраплю, щоб вияснити як все-таки приклеїти її
     
  13. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, а можна по заготовці під бісер вишивати нитками? Кольорова клітинка під ниткою не просвічується?
     
  14. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата потребую поради. почала вишивати татові сорочку, оскільки та сорочка від якої відшивала була суцільна на льоні ( тобто окремо ті вставки не вишивалися) я чогось почала вишивати перід не подумавши як буду отой розріз спереді робити, вишила вроді не багато, але шкода пороти, але і проріз робити нема як?[​IMG]
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Потребую поради. Маю отаку схемку:
    [​IMG]

    То має бути на сукеночці. Так от питання: якщо я вишию ту полоску-окантовочку бісером на льоні (такому як чоловікова сорочка), чи він мені не провисне? Чи варто приклеїти флізелін? Чи не потрібно? Бісеру ж не буде багато....
     
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    маю питання , прошу допомогти, буду вишивати рушничок бісером , він є проклеїний, але не раз бачила як після вишивання у дівчат є ефект "гармошки " по краях вишивки, роздумую може то ще додатково проклеїти лише сам малюнок?
    А ще цікавить де купити бісер за нормальною ціною і якісний! Додам ще ,що ніколи бісером не вишивала. Дякую.
     
  17. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Тої "Гармошки" не буде якщо не затягувати дуже нитку, вишивати в один бік та рівним бісером (в нас, в основному, всюди чеський, то ним мені не морщиться).
     
  18. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    дівчатка, хелп! маю заготовку на плаття і отаку до неї інструкцію (це туніка, плаття таке саме). питання в тому, що за номера бісеру? на платті зовсім інші номера, хоча малюнок ідентичний
    [​IMG]
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Маю я крижму(саму просту білу тканину) чи можна з неї змайструвати сорочку? То треба канву купляти?
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Я пробувала, не раджу. Якщо вже дуже хоч сорочку з крижми, шукай хто вишиває на машинці
     
    • Інформативно Інформативно x 1