Поради для бісерного чайничка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Лютий 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Таки розпорю те, що зараз маю. Буду ось таке пробувати зробити: http://biser.info/files/images2node/biser.info_196262485446e3dfbc6c696_o.jpg
    Тільки думаю над тим, які кольори взяти. Чорний і червоний, чи чорний і білий?
     
  2. Daisy

    Daisy Well-Known Member

  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А як ви ті китиці робите?
     
  4. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    (чорно-білий жгут хотіла показати, а вставила цілу сторінку)
    Китиці роблять в техніці корали
    http://forum.hobbyportal.ru/viewtopic.php?t=5720
    приблизно так
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Надибала я нині в магазині (цілком випадково :girl_haha:), котрий шалено не люблю, але часто в ньому купую (не хочу, але мушу, ну бо Wal-Mart :girl_crazy:), китайський бісер. Дешевий, але якість жахлива. Все різного розміру. Однак купила пакет різнокольорового бісеру 6-го розміру, буду ся бавити. І теж досить дешево купила защіпки для прикрас. А ще спеціяльну підставку для роботи з бісером (placemat), котра коштувала більше як на 6 доларів менше ніж у Michael's. Не розумію, я чудес цього світу й того, як лиш можлива така різниця в ціні.
    Ото найближчими днями буду пробувати плести з великого бісеру. )))
     
  6. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    З таким бісером треба побавитись (посортувати):girl_smile:
    А я знайшла в себе незовсім прозорий, мікроскопічний бісер номер 15 і плету мозаїчний жгут, на кольоровій нитці (всі кольори веселки) цікаво вихидить.
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Я його просто не взяла, хоча ціна явно спокуслива, але мені чеський більше до вподоби. Кольоровий якимось чудом не такий поганий, більш-менш рівномірний.
     
  8. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

  9. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчата, була сьогодні на Краківському і бачила 450гр. бісеру за 17 грн.(китайський звичайно), але в центрі той самий китай 25грам за 4грн. Може кому згодиться - Це на продуктовому базарі, там, де печево продають в останьому ряді є кіоск з дитячими іграшками, наклейками - отам я його бачила.
     
  10. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Дівчата, а ніхто не користувався бісером Mil Hil? Можете щось про нього сказати? Наскільки він рівний? Чи велика дирочка там? Бо хочу купити, але вагаюсь між Toho і ним. По відгукам Тоhо кращий ніби, але виходить чомусь дешевше за Mil Hil. Якщо хто користувався, розкажіть. Дякі :)
     
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    А чому ви саме вибрали цей бісер? Він здається самий дорогий, приблизно по 10 грн. за 5 грам. Toho трішки дешевший. Вони якісні, не спорю, але ціна.
    Якісний і порівняно не дорогий чеський бісер Jablonex.
     
  12. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером

    Та справа в тому що мені зараз для однієї роботи потрібно дуууже рівний бісер. Я багато перепробувала, Jablonex хороший, але не настільки рівний як японський. В мене було багато відходів з нього. Для вишивки він нормальний, але для робіт з бісеру де кожна десята міліметра грає роль - вже не то :sad:
     
  13. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Про такий бісер незнаю нічого. Користуюсь TOHO, він є "кругленький", такий як чешський, дешевший -10гр. 2.5$ і циліндричний, дорожчий, але майже ідеальний- 7гр. 3$.
    Чешський бісер теж буває різний, чим дорожчий тo якість краща.

    Зробила "ревізію" в себе, знайшла кілька пакетиків Mill Hill, купила як залишок. Металізований бісер неякісний, фарба стирається.
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2010
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Я от вишукала в неті TOHO, то там ціни якісь надто дешеві: за 25 грам - 20-50 грн, залежно від бісеру. Це той що кругленький. Циліндричний від 100 грн за 20 грам. От я вагаюсь, чи це не підробка, бо Mill Hill виходить дорожчий за TOHO, принаймні в наших інетмагазинах. Певно треба спробувати щоб знати точно.
     
  15. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Кругленький нічим не кращий від якісного чешського, так само і Mill Hill.
    Може вигідніше знайти якісний чешський?
    А що ви з бісеру плетете? (якщо не таємниця)
     
  16. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Та я вже шукала якісний чеський - з ним ще більша проблема ніж з японським: по-перше в наших інет магазинах хорошого нема, хіба замовляти з чехії напряму, але там де я знайшла таку можливість, то кольори якісь не такі гарнющі як в японця. TOHO можна купити або замовити циліндричний, але на циліндричний я ще не розжилась. Тому мабуть візьму на пробу різного і тоді вже буду думати що далі робити.
    Восновниму вишивка біжутрії, гердани і різні об"ємні штучки: кулончики і все таке. І коли бісер нерівний то це дико злить і нервує і псує вигляд роботи + від кольорів того яким користувалась не захваті. Як не дивна але та сама робота але яксним бісером виглядає в рази краще:girl_in_dreams: І купити хочуть саме її...
     
  17. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А нам щось покажете? ;)
     
  18. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Робота з якісного бісеру завжди гарно виглядає.
    www.firemountaingems.com На сайті великий вибір бісеру і багато кольорів, зверніть увагу на бісер деліка, з ним працювати саме задоволення, каталоги вони висилають в Україну безплатно і навіть доходить, там гарно видно якість бісеру і кольорів.
    Якщо потрібна допомога то звертайтесь, рада буду допомогти.
     
  19. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    вчора на ЛФ-і говорили про бісерні станки, може інфа комусь пригодиться :)-

    ось тут або тут можна скачати журнал зі схемами та порадами стосовно самостійного виговлення станка для бісерного ткацтва (формат djvu).
     
  20. antique

    antique Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчата, підкажіть, будь ласка! Хочу сплести серце, подібне до того, як в 1му дописі. Я так розумію, там йде не дротик, а нитка. Вона буде тримати форму серця(бо слабо уявляю,як то...)?