Популяризація ГВ серед населення

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 9 Серпень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А тексти прогресивні? ;)
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Не вірю :). Можна, принаймні, буклетики роздрукувати із основними правилами ГВ і контактами консультантів.

    До речі, довелось мені побувати на Орлика в дитячій лікарні, там у кожній палаті у файлику на стіні висять правила ГВ :).
     
  3. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    От так я захопилася Paintом
    [​IMG][/URL][/IMG]
    Але підпис знову не читабельний...Шкода...Більше експериментувати не буду...В мене на компі той підпис більший...Чого програма зменшення зображення зменшує надпис на ньому?!!!!
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Дитину перекреслювати я не став...

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Складна тема... Спонсорів зацікавлених не знайдеш... таке враження, що нікому то не треба, а ті, кому треба, якраз щойно мають про то дізнатися... Дайте-но мені міністерське крісло!

    п.с. добре, що є форум, де зібралася жменька людей, які свідомо і благородно хочуть допомогти іншим "Дізнався сам - розкажи ближньому!"
    Покищо найдієвішу програму бачу тако:
    1) фотосесія клубу ГВ
    2) висвітлення того в пресі (+ може львівське ТБ)
    3) думання що робити далі :)

    Доречі, фото для плакату "ГВ — це природньо!" :)
    http://picasaweb.google.com/lh/view...d=5161715144054250465&iid=5161716230680976578
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Ггг...
    То, радше, "мінус":suicide:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Щойно прочитала у глянці, що у світі тепер мода на дітей, всі вагітніють, народжують. Ще б у тих журналах моду на ГВ розхвалювали...
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    питання риторичне...
     
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Можна буклети з основними правилами ГВ і контактами консультантів кинути на магазини для вагітних. І хай буде "кожному покупцю подарунок". :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    говорила з чоловіком.
    1. пресу зорганізує. бажано підготувати пресреліз
    2. можна подумати про "стіну" під фотовиставку
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Є таке дослідження, яке показало, що люди важко "хавають" халявну інформацію. Більшість навіть не гляне, що то за чергова рекламка потрапила їм до рук, "хтось знову хоче на мені нажитися". Підсвідома реакція — раз всунули в руки щось безкоштовно — значить ЇМ це вигідно.

    Висновок: буклети потрібно ПРОДАВАТИ! :clapping: При цьому оголосити нечувану знижку та наректи видання сенсаційним, а автора — кандидатом та депутатом всіх наук, тричі академіком, п’ятикратним доктором та двадцятикратним медбратом профффесором Шуфельбергом.
    Отоді "бестселлер" буде продаватися, розшукуватися по книгарнях, ксеритися, передаватися з рук в руки, вивчатися напам’ять, цитуватися, критикуватися в жовтій пресі і т.д. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    +1.
    Кидати - то луччє одразу на Грибовичі.
    ККД - 0,5%
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    чудово, ідей все більше :)
    коротко про значок - є кілька установлених знаків ГВ (схожих на дорожні знаки). На банері на першій сторінці я один використала. Можна обрати один з таких і зробити його "впізнаваємим"...
    Або зробити значок в стилі "дитина з нами", який використовують на машинах, тільки гасло дати "дитина на грудному вигодовуванні"...

    Стосовно спонсорів то цілком можна знайти кілька - принаймні на невеликі проекти такі як друк буклетів та значків.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Про спонсорів. Є ж препарати, котрі радять для стимулювання лактації, напої відомих марок. Чом би їм зайвий раз не пропіаритись, може хто і згодиться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А на коли ця акція планується? Якщо ще планується?
    Я повністюпідтримую.
    Популяризація потрібна і дуже. І не тільки і не стільки серед вагітних і молодих мамочок, а серед усього населення.
    Бо мої власні спроб популяризації дуже невдалі. Наприклад нещодавно була зустріч випускників. У мене у групі практично самі дівчата були і зараз усі або з малими діточками або вагітні (дехто вже і 2-ю дитинкою) Знання про ГВ у всіх нульові. Страшенно дивувалися чого то я ще годую (малій 9місяців було), а на всі мої спроби розказати про користь тільки дивилися як на дурну.
    Не хочуть молоді мамочки розуміти і чути про користь ГВ:sad: У голові у них купа несинітнець вбитих туди лікарями, бібцями і іншими родичами. Треба змінювати суспільну думку. Бо зараз відношення до ГВ як до чогось встидного і не потрібного.
    Безумовно якщо зробити таку акцію і годувати на показ на людях то будуть тикати пальцями але можливо щось трохи у голові зрушиться.
    Може то мені так не пощастило з одногрупницями, але прийшла я з тої зустрічі як мішком прибита. Як до них докричатися не знаю.
    І чи така акція щось дасть не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    +1
    Я теж не знаю. То давайте для початку просто зустрінемося і поспілкуємося? Для підтримки самих себе :) і просто для власного задоволення.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Я за.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Плюс фотосесію отримаєте ;) а зайвих фотографій не буває!
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Я з вівторка у Львові. А Ліда за літо знову стала фанатом циці :)
    Точно до школи годувати буду :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    -Всігда! :)
     
    • Подобається Подобається x 1