Популяризація ГВ серед населення

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 9 Серпень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    ну але наприклад зимою?чи коли холодно весна\осінь?добре коли в слінгу гуляєш:) а якщо без, то наприклад наявність такої кімнати була б дуже доречною, особливо для ГВ на вимогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Зайти на каву куди небудь :) я так часто роблю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    добре мати час і гроші
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2015 ---
    відвідувачам, які прийшли туди з дітьми і теж хочуть сісти
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та йой - заходите в магазин, бібліотеку... :) (я колись працювала продавцем-консультантом в мажорному київському магазині одягу, то нам наголошували що якщо мама з маленькою дитиною попросить зайти в примірочну - ніколи не відмовляти). А кімнати, якщо вони і будуть, то все одно не на кожному кроці - до них теж добратися ще треба буде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    ага, треба краще бігти до найближчої бібліотеки(!) :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2015 ---
    ви в курсі про які саме кімнати і в якому контексті я пишу?
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В курсі, я читала і попередні сторінки :) Я розумію для чого кімнати, просто знову про те що і без кімнат є життя. Бо на попередній сторінці висловлювалися і думки що інакше - ніяк не вийде погодувати комфортно. Як на мене популяризація ГВ - то серед іншого і зробити так, щоб різні працівники сфери обслуговування не робили квадратні очі коли до них приходить жінка з грудною дитиною, щоб для них це було не вийняткове, а абсолютно нормальне і звичне явище - запропонувати стілець в куточку чи примірочну.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    розслабтесь, кому треба, той ідею зрозумів.
    Я морально можу годувати і годую будь-де. Але є місця де б я не відмовилась від кімнати для годування і перебирання дитини. Особливо взимку. Я за багато місць. І так, хто встидається хай йде краще в кімнату, ніж по суміш.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2