Популяризація ГВ серед населення

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 9 Серпень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    ТАК, не мають. Але й на курси не поспішають... :agree:
     
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Ну... інформацію про курси теж треба поширювати. У мене он лікарка совдепісвької закалки, їй ті курси, нащо мами вчені, з ними мороки купа. Інтернет теж не у всіх є, а де ще інформацію взяти?
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Прикріпити на груди значок типу "Хочеш схуднути? Спитай мене як:)", але замість тих слів: "Я годую дитину грудьми!", або "Поділюся досвідом успішного вигодовування дитини грудьми", або "Школа для вагітних", або щось в тому роді. Особисто я такий значок носила би всюди!:)
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А можна пораду вiд мене - я б казала вiдмовитись вiд акронiмiв. Бо "ГВ" для тих хто не знає тим i залишиться "ГВ" треба все чiкто писати "Грудне Вигодовування" чи як там забажається.
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Ви тільки тапками і каменюками мене не закидуйте, добре? В мене ось така ідейка:
    Годування дітей в центрі міста це звичайно класно. Але коли в молодій мамі прийде в голову що "в неї пропало молоко" це все все рівно нічого не дасть. А якщо зібратись коштами і видрукувати буклетики? Щось дуже просте але інформативне. Не просто "Годуйте грудьми-це здорОво" а кілька слів про годування без допоювання водичкою-чайочками, коротке визначення що таке лактаційна криза і способи повернути молоко(тобто часті прикладання і не використання замінників мами). І може ще телефони центрів по ГВ якщо ті не проти звичайно. І в якийсь вихідний поприставати з тим до вагітних жінок. Їм то це запам"ятається бо вони вже найближчим часом будуть годувальницями.
    Що ви на це?
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Та книги є. Розуміння, що їх варто читати - нема...
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Книги теж різні є:sad:
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=361767&postcount=2152

    Додано через 58 секунд
    доречі, ця книга не стара, а 2006 року видання

    Додано через 3 хвилини
    Тобто якщо я куплю ту книжку звідки мені молодій зеленій мамі знати що в ній не добра інформація. Не від педіатра жиж. Якби інтернету не було то сама би напевно слухала маму і свекруху бо вони так годували і іншого не знають і ось таку літературу
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Від клубниць, про яких легко довідатися з тріскотні про цицькатих мам на проспекті.
     
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення


    Ну допустимо я форуму не читала. Інформації ніякої не знаю. В мене лактаційна криза. А на проспекті мами годують дітей. Ну але в мене молока то нема....Що мені змінить що вони годують?
    Колись чула таку дурню: лікар каже молодій мамі годувальниці, що є корова дійна а є м"ясна. Так і жінка.
    А ще одне "В нашій сім"ї ніхто довго не годував і ти не будеш"
    Ви не подумайте що я проти флешмобу. Я просто до того як донести що годувати можуть всі. А ньюанси пропадання молока це в основному тимчасово, просто треба знати додаткову інформацію
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    постійно це чути довкола, причому матусі в це вірять. я теж вважаю, що показати що ми кормимо це одне, а донести розуміння що "ти можеш також, не зважаючи на..." це інше. тут якось інакше треба. є люди які на форумі не сидять, в чатах не спілкуються і т.п. і книжки є різні, комусь і Спок авторитет. тому власне якось подати що ця книжка дасть розумну пораду, а ця дурню гонить....
    але ось ці буклети не до вагітних приставати, а може в пологових пропагувати разом із списком хороших книжок і телефонами куди можна звернутись у разі запитань, проблем... хоча до ГВ треба готуватись ще від зачаття....
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А ще краще в жіночих констультаціях роздавати, разом із координатами шкіл для молодих батьків.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    доречі, ми на курси так і не ходили. не знала де піти, тому напевно варта це популяризувати. плюс консультанти по ГВ десь поруч з тими школами завжди.
    ми готувались по книжці, але про книжки вже говорили, що є різні - кому як повезе. Добре, що коли мені Спока подарували я його подалі закинула, а якби це читала?? КАРАВУЛ!!!
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Це все гарно зпрацьовує в комплексі. Гучна акція і роздача матеріалу в поліклініці біля кабінету педіатра та в жіночій консультації. А також можна зробити пресконференцію із обласними чи міськими чиновниками бо законодавча база є, і навчання лікарі пройшли. Лишилося зовсім мало заставити лікарів дотримуватися законодавчої бази.
    Але тут потрібно зголоситися щоб допомогти рознести ці брошури бо вони є і роздаються через лікарів але до людей (навіть підозрюю чому) не доходять!
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    І я підозрюю... :)
    Треба працювати.
    Що кожен з нас напрацює - те і буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    1. оптимального місця і способу популяризації ГВ ми не зможемо визначити, бо невідомо кому і в якому місці ця інфо стане у пригоді. Може якраз по центру гуляють майбутні свідомі матері, а в ЖК сидять байдужі :)
    2. ті хто ходять в школи - отримують дуже багато інформації у виді детальних лекцій + методичку, де всі лекції передруковано і редаговано.
    3. стосовно буклетів - маємо буклет з описом правил ГВ і їх пояснення. Якщо хтось може домовитися за недорогий друк (1000 шт) то я спробую знайти гроші. Буклети можна роздавати усюди, не лише в місцях скупчення вагітних. Жінки ходять і у перукарні і по кафешках.
    4. Ще одна ідея (лише ідея): може наші фотографи допоможуть зробити фотовиставку про ГВ. Про прекрасні моменти годування :) це піар і фотографів і ГВ.
    5. Так що з флешмобом?:) 24 серпня пролітає. А 31?
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А скільки Дімі до пологів лишилося? :)
    Домовитися на Кривої Липи про ГВ форумівку - і фсьо!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Підтримую. І не тягнути кота за хвіст, бо скоро осінь на дворі, холодно стане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Не подумайте, що я, особисто, відмовляюся від участі... :)
    Діма з рекламою (ніби) працює.
    У мене профіль більш приземлений, дитяче фото.
     
  19. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    я мала цей буклет (чи може то була методичка - даруйте якщо пишу про різні речі як про одне), але чогось в ньому бракувало. Я коли з грудьми мучилася читала його по декілька разів на день, щоб знайти для себе метод боротьби з своїми тріщинами (які вже перестали бути тріщинами і перетворилися на рани) все звертало до правильного прикладання до грудей, а на мою думку тоді наше прикладання було правльним як на малюнку. Може варто додати до буклету посилання на сайти, де є відео або анімовані приклади прикладання до грудей.
    Ще вважаю варто туди вписати телефони консультантів з ГВ якщо такі(телефони) є, щоб можна було приїхати і проконсультуватися, бо все ж не всі мають інтернет
    направду ця брошура було єдине джерело інформації про грудне вигодовування, яке я мала перші два місяці вагітності, бо просто фізично не могла сісти за комп'ютер
    дякую тій жінці, яка мені її передала і я теж передала майбутній мамі, яка мала гіркий досвід годування грудьми першої дитини (лише 2 тижні), сподіваюся вона їй допоможе
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    так у брошурі є...
    я чогось не знаю, а що є на Кривої Липи?