Польські шенген візи для нащадків переселених 1944-45р.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем miafox, 6 Серпень 2014.

  1. solomka

    solomka Active Member

    Думаю можуть, але треба уточнювати.
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    а які документи потрібні і хто має бути присутнім при подачі документів?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Стандартний пакет, лише + довідка з архіву і документи, що підтверджують родинні зв'язки. Ну і дітям довідка зі школи. Діти наші можуть не бути присутні, подавати документи будемо разом з чоловіком. Подаємось 23 травня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Тільки неповнолітнім, мабуть.
     
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    чи може хтось один з батьків подавати?
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не в курсі, завжди подаємо разом.
     
  7. Megane

    Megane New Member

    Доброго дня) підкажіть, будь ласка, візова анкета для переселенської візи така ,як і для усіх шенген віз? хто мє зразок, поділіться, будь ласка
     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Анкета на шенген візу. Заповнюєте так само. Тільки мету поїздки вказуєте інше/переселення/репатріація.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата щось мене заклинуло. Якщо в чоловіка бабця переселенка, і він подається по її документах, довідка видана на його ім'я. То мені довідки не потрібно, я подаюсь разом з ним, додаю тільки довідку про одруження?
    І ще тепер побачила на сацті консульства що в довідці з роботи треба вказати коли в мене відпустка?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  10. Mirej

    Mirej New Member

    Доброго дня! Чи можна працювати в Польщі за переселенською візою? Може, хтось стикався з таким? Спілкувалася з дівчиною в Польщі, яка так працює. Може ще хтось тут має такий досвід? Поділіться, будь ласка.
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Офіційно/легально ні. Хіба як тут кажуть на чорно можете, але мабуть не кожен працедавець так захоче вас затруднити.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  12. Mirej

    Mirej New Member

    Спілкувалася з дівчиною з Польщі. Каже, що її працедавець ходив в ужонд і дізнавався - і вона по такій візі працює. Вже навіть подалася на побит. От і питаю, може, ще хтось чув/знає...
     
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ну якщо на побут подалась, то можливо їй роботодавець зробив зезволенє від воєводи. Репатріаційна віза, то як туристична, дає право перебування, але працювати не можна. Хіба кожен робить це на свій страх і ризик. Роботодавець може заплатити доволі великий штраф за неофіційного працівника. Багато взагалі працюють без віз. Але ви питала "чи можна".

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  14. Megane

    Megane New Member

    доброго дня,допоможіть будь ласка заповнити ці 4 пункти, щось не можу розібратись, це всюди потрібно писати про адресу готелю?
     

    Вкладення:

    • FbJq9S4Yvwo.jpg
      FbJq9S4Yvwo.jpg
      Розмір файлу:
      146 КБ
      Переглядів:
      28
  15. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    так, слово "бронювання" там зайве.
    Загалом, як в чомусь сумніваєтеся чи не знаєте, то у ВЦ вам підкажуть і допоможуть. Лишаєте порожні клітинки, там заповнюєте.
     
  16. Megane

    Megane New Member

    ясно, дуже дякую))))))
     
  17. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Дівчата підкажіть чи хтось отримував довідку з архіву по пошті. Я Дзвонила в архів сказали мою довідку вислали 27.04 в пустомитівський район, а на пошті її ще немає. на візу подаємся 24.05 щось починаю переживати
     
  18. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А чи потрібно в довідці з роботи вказувати дату відпускти, бо виходить відпустка в серпні, а візу хочемо відкривати в червні. Чи просто написати на період відпустки зберігається робоче місце та уклад

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  19. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    чому просите на 2 роки? Просіть відразу на 5!
     
  20. ultra

    ultra Well-Known Member

    я отримувала

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk