Полювання на знижки на дитячі товари

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Gaichka, 1 Вересень 2009.

  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    В Епіцентрі акція на пральний порошок для новонароджених Альонка (на основі натуральної сировини). Акція полягає в тому, що купуєте дві пачки порошку по 450 г. за ціною одного, тобто за 12.80 грн. дві пачки.
     
  2. Anagramka

    Anagramka Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    У всіх магазинах Космо для власників "маминої картки":"З 27 серпня по 30 вересня 2012 року включно запрошуємо всіх власниць "Маминої картки" завітати до магазинів "КОСМО" по всій Україні, щоб придбати дві великі упаковки підгузків торгової марки PAMPERS Active Baby або Premium Care - та отримати в подарунок за символічною ціною 5 коп. чудову іграшку стрибунця для Вашого малюка!".

    Ми щойно принесли додому таке: іграшка надувна, з такого матеріалу як фітболи, розміром з маленького коника (типу качалки), на ній малюк може пострибатим чи погойдатися).
     
  3. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    Була на днях в Карапузі, то там акція на вологі серветки Памперс Сенситів (в білій упаковці), ціна 18 гривень.
     
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    В Антошці чергові знижки на одяг та взуття:
    при купівлі двох одиниць - 5%
    при купівлі трьох одиниць - 10%
    чотирьох - 15%
    дисконт теж додається
     
  5. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    Я сьогодні в Антошці за дуже привабливою ціною купила ось такі утеплені джинсики!!!
    [​IMG]
    Дуже гарні і зручні!!!
     
  6. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    в антошці при покупці від 500 грн. дають тягнути додаткові одноразові знижки до дисконтноі картки. я то я - витягла додаткові 5 %, а переді мною жінка витягла цілих 20%. поширюється на весь асортимент, включаючи гігієну і харчування
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    Дуже файні знижки зараз в бебізоні. До 6 січня на візки 20%, на деякий одяг аж до 40%. На комбези/куртки ленне 25%.
     
  8. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    В Антошці знижки до 50% на одяг -верхній одяг не набагато дешевше, а от светрики-гольфики-тунічки за досить привабливими цінами, купили гольфик і светрик за 114 грн, були за 229, якщо звичайно перед акцією ціни не підняли.
     
  9. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    В Mothercare до 15 січня на 10 одиниць одягу - 70%, на 5 одиниць -50%. На іграшки ще завтра -25%.
     
  10. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    В Антошці комбінезони Lenne по 500грн. з копійками.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    була в антошці. - 40% на зимовий одяг. Комплекти по 520-590 грн, але з розмірами туго-до 86. 92,98 взагалі нема. Я взяла окремо штани ленне-239 грн.Для старших діток ьеж нічого(більше 128 розм). також знижки на шапочки
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    Були сьогодні в Плато. Купили малявці чобітки-дутіки з помпонами за 99 грн. На зимове взуття в них знижки 50%.
     
  13. opel

    opel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата,мені прийшло повідомлення від babyzone з 19 по 24 березня знижка на весь товар 20%!!!Може комусь згодиться.
     
  14. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    В Антошці 22-23 березня додаткова знижка -20% на нову колекцію одягу весна-літо 2013
     
  15. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    в Ашані велииикі знижки на дитячі книжки (книжки, які коштують 40-50-60грн розпродуютб по 10-15грн...), в основному в-ва Махаон.
     
  16. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    З 4 по 10 листопада в Chicco знижки -20% на посуд, кухонні комбайни та на стільці для годування.
     
  17. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    Вже трохи пізнувато, але може комусь згодиться ще))

    Сьогодні в магнусі ніч шопінгу. До 50% знижки.
    В Chicco -20%.
    Поки стояли в черзі, при нас купили 6 стокке візочків!
    До 00:00
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    І я додамся))), в Мазекеа в КК до завтра до -60% на зимовий одяг та аксесуари. Минулого року в такий час і з такою знижкою купила малому шапку реймівську за пів ціни (дуже класна шапка є) та пуховичок (яким не дуже задоволена).
     
  19. SpringL

    SpringL New Member

    Відповідь: Полювання на знижки на дитячі товари

    Привіт. Я недавно купляла в "Крихітці" на Кавалерідзе підгузники Libero Mega упаковку за 129.49 + отримала новорічну книжечку в подарунок. На інші підгузники там також доволі привабливі ціни.