Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

1. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

І мені підкажіть). Треба сину подарунок однокласнику на Різдво. У класі обмінюються. Хлопцю 14 років, щось цікаве, до 200-250 грн

2. Online

Online Well-Known Member

Один подарунок на всіх чи кожному по дрібничці?

Останнє редагування: 9 Грудень 2019
  3. Zvizda

Zvizda Well-Known Member

кожному по дрібничці.

4. Retaret

Retaret Well-Known Member

Що подарувати на рочок дівчинці, у якої є старша сестричка, і відповідно одяг/взуття/іграшки ітп є зі старшої ?
    І відразу ще щось на іменини татові дівчинки, шось трудно з чоловічими подарунками завжди. Крім алкоголю

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

5. HappyViki

HappyViki Well-Known Member

@Retaret, я дарувала хрещениці на 1 рочок хутряну жилетку, хутряну шубку на весну з сумкою, таку добротну.

6. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

@Retaret лего дупло. Моя вже 3тій рік звірятками з лего бавиться. І я б їй ще купила. Бо визодять все нові і нові набори. Але в нас і так є 1 мікро набір, 3 середніх, 1 великий і 1 я б сказала, що мега набір.

7. pulpa

pulpa Well-Known Member

Підкажіть,потрібен невеликий презент для дівчини полячки 20років(захоплень незнаю,вивчає корейську мову,мріє вийти заміж за корейця)

8. Atra

Atra Member

--- дописи об"єднано, 24 Грудень 2019 ---
    посуд гліняний крафтовий

9. kabucha

kabucha Well-Known Member

В сестри 50 років,святкувати не хоче,я хочу щось подарувати памятне,якийсь подарунок- сюрприз курєром додому ,бо я у Львові а вона в Ужгороді. В мене варіантів 0

10. Козенятко

Козенятко Well-Known Member

Перше, що спадає на думку, це квіти і пакет споживача з якогось супермаркету, де буде якась неїстівна одна річ)))

11. Online

Online Well-Known Member

Можна підвіску чи кульчики. Зараз є купа ювелірних інтернет-магазинів, а також сайти з авторськими виробами. Буде унікальний пам'ятний подарунок.

• Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

raspberry Well-Known Member

Квитки на виставу чи концерт, сертифікат на вікенд в якийсь спа-готель чи на термали.

• Подобається Подобається x 1