Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

 1. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Хтось має відгук про похилі витяжки фірми Піраміда?
   
 2. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  В мене похила витяжка Піраміда. Десь приблизно така як на фото. 1.jpg
  В мене трошки інша модель. Загалом я нею задоволена. Має 4 рівні потужності, то на 4 ніколи не користуюся, бо на 3 вже досить сильно тягне. Миється легко. Але я мию досить сильною хімією. Сіточка всередині знімається.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 3. Sofijusia

  Sofijusia Well-Known Member

  Порадьте, будь ласка. Хочу купити чоловікові Karcher для миття машини, але було б добре, якби він ще міг бруківку помити, наприклад. Можливо, хто купував такі речі, скеруйте мене на конкретні моделі, і де саме варто дивитися, щоб не переплачувати.
  Дякую.)
   
 4. marianast

  marianast Well-Known Member

  @Sofijusia в нас поламався другий кархер, ремонт в них коштує так, що вигідніше купити новий. Чоловік взяв в епіцентрі Lavor. Такий
  4941CA88-7806-4B1B-BA97-F7B4232A6E59.jpeg
  з розрахунку як зламається, то хоч грошей не шкода. Особливої різниці не бачу, єдине , в цій мийці не розібралися з щіткою до машини, але ми щіткою ніколи машини не миємо, то може й не дуже хотіли)
  Живемо в приватному будинку , влітку мили ним все, що бачили - бруківку, килими, альтанку, фасад будинку, ялинки
  Якщо ж все таки хочете кархер - на замарстнинівській є офіц. сервісний центр, там і продають і обслуговують техніку.
  Ще там на розлив продають Vinet, я його в мийки не заправляю, наношу вручну, але змиваю мийкою. Мені здається він відмиває усе- старі килими, дивани, тканинні жалюзі, римські штори, салони авто.... лиш добре змити треба
   
  • Інформативно Інформативно x 5
 5. Sofijusia

  Sofijusia Well-Known Member

  @marianast, дякую за відгук. Власне, ми теж в приватному будинку живемо, тому й хочу на господарку таку річ універсальну. Скільки часу Ви ним користуєтесь і які недоліки на вашу думку? Ага, і що таке Vinet, бо я зовсім не в курсі.?
   
 6. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Sofijusia, ми сто років тому купували свій керхер в Польщі. Досі працює, але ми ним рідко користуємось. Бруківку відмиває супер. Моделі зараз не скажу - позичили куму.
  Ще купували пароочисник цієї ж фірми, то знайшли на олх тих, хто возить з Польщі. Купили у них, було дешевше. Але купували лише у львівських перекупів.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Sofijusia

  Sofijusia Well-Known Member

  Буду вдячна, як скажете мені модель, і контакти продавців, в яких купували.
   
 8. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  @Sofijusia чоловік має Керхер такий невеликий вже три роки. З Польщі привіз. Миє нею все і мені коврики споліскує))).
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Sofijusia

  Sofijusia Well-Known Member

  @NataliaFed, тішуся, що маєте чудовий інвентар, дякую, що відгукнулися. Напишіть, будь ласка, модель Вашого помічника.
   
 10. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Не знайшла теми про чайники, то напишу тут. Вмер наш Зельмер, почав так добряче текти. Шукаю новий електрочайник. І скільки вже перечитала відгуків, про кожен є купа негативних. Порадьте хоч які фірми роблять хороші ел.чайники. З вимог: потужність 1500-2000, 1,7-2 л, щоб послужив хоч пару років.
   
 11. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  В нас бош, гріє швидко, об'єм 1.7 (насправді, чуть більший, але на тій шкалі напроти 1.7 стоїть "max". Металевий. Працює вже більше 4-х років, трошки зламалась якась пружинка чи щось таке, що піднімає кришку для того, щоб залити воду. Треба акуратно тиснути, бо "залипає". Чоловік якось то робить, а мені виходить через раз, то я просто заливаю воду в той трикутний отвір "носика".
  П.с. вода в нас з осмоса, то накипу немає жодного (переважно накип чи іржава вода є причиною псування чайників, в мене так було на старій хаті, правда, чайник на газ, і накип був завжди, хоч воду возили з джерела. То він з часом теж "потік". Думаю, що і ті "антинакипи", що використовуються для очищення чайника, та ж лимонна кислота, додають свого руйнівного впливу).
  На роботі той же Зелмер, правда, пластмасовий, теж вже точно більше 5 років, вода "Українські джерела".
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Ми маємо Філіпс пластмасовий років зо 5 вже, абсолютно все добре з ним. Свого часу то був з дорожчих чайників, але маючи перед тим вітек за 200-300 грн, який протягнув не більше трьох років, зрозуміла, що вигідніше купувати один раз дорожчу річ, якщо є можливість в конкретний момент.
  Воду маємо з фільтру зворотного осмосу


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 13. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @Happy Fiancee
  в нас Гореньє з нержавійки. Такий
  Gorenje K 17 FE II Интернет-магазин Gorenje
  Основним аргументом для нас було те, щоб чайник був не з пластику. Ну бо яким би не був той пластик якісним, але що він там виділяє щоразу за таких високих температур то питання. Ще на скляний заглядались, але обрали цей. З нюансів - нагрівається дуже, ну бо це нержавійка. З пластиком такого не було. А так - чайник як чайник. Вода теж з осмосу.
   
  Останнє редагування: 14 Січень 2020