Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    Дано, знаючи Вашу любов до випічки то хлібопічку не треба ховати - Ви будете її щодня використовувати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фритюрниця

    Олю, мені он подарували хлібоп*єц, а я всеовно все руками і в духовці. Штарішть не радішть.:o
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    Комбайн у мене є, завдяки своїм млявкам використовую його по кілька разів на день :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    Про фритюрницю.
    У моєї мами колись була Мулінекс, але з тих перших, що фільтри треба в морозилці тримати. Користувалися дуже пре дуже рідко. Бо була велика і ті фільтри - дурдом. Віддали на село :)
    Потім чоловік приніс зі собою свою Філіпс. Вже без тих фільтрів, але чаша не витягувалася і доглядати за нею було дуже важко. Користувалися кожен вечір, поки мені не надоїло її вимивати. Чоловік дуже любить фрі, то сам чистив бульбу, нарізав (навіть купив машинку для нарізання фрі) і смажив. Дуже класно пампухи в ній робити, але олію треба міняти :sad:. Віддали на село.
    Зараз хочемо купити сучасну (базуючись на попередньому досвіді).
    Знову дилема вибору між:
    цією
    [​IMG]
    (плюси: 1 кг картоплі на 1 л олії; мінуси: забути про пончики, хворост, і т.д.т.п., ціна 140 євро). Хороша призентація її є тут.
    і цією
    [​IMG]
    (плюси: смажити можна все, ціна 90 євро (дешевша, у порівнянні з попередньою); мінуси: 2л олії, а при теперішніх цінах на неї, це суттєво)
    Але поки що маю час на роздуми, бо обидвох не має в Україні...
    Я теж про неї думаю. І все заради чоловіка :)
    Але у нас у Львові її ніде не має і по інет-магазинах наших теж :sad:
    А я вже поначитувалася форумів, яку краще купувати. Найкраще купувати ту, яка сама морозить, бо з тими, що чаші в холодильник ставити треба - сама морока. З таким успіхом можна морозиво в комбайні готувати і морозити в морозилці. Хочеться таку яка має принцип як в хлібопічці: заклав інгредієнти, отримав хліб.
    Ось таку, наприклад, http://www.frozen-zone.ru/page13.html, але ціна 330 доларів :8:
    Я вже й рецепти понаходила...
    Хлібопічка - це супер! Я у своїй навіть варення робила. Ням-ням!
    Мінус - зайві кілограми :sad:
    А грилем (електричним) не користуємося взагалі... Частіше їздимо на природу і там готуємо на грилі (решітках)...
    і в мене. Нещодавня моя покупка - раклетниця - вона мені треба була???
    А ще я хочу машинку для пончиків. Ось таку
    [​IMG]
     
  5. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Фритюрниця

    :D:D:D то просто з мене написано. Я вічно викуплю якийсь інструмент для кухні, а те що дійсно треба не можу купити - бо місця нема. Я можу роками марити за чимось, вишукувати, сидіти в інеті і порівнювати - а потім купити якесь г...мно:ninja: Я коли на амазон в розділ кулінарних витрибеньоки залізла то чуть не зомліла:suicide: - мені стілько всього треба, але доставка займе двійну ціну, тай не все доставляють з США, а там такі кулінарні мішки з насадками, а для крем-брюле паяльник, а термеметр для духовки, неговорячи про продукти:8::8::8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фритюрниця

    Робимо обмєн мнєніями... Ви мені горішницю порєдну а я вам дрібнички до кухні. Пересилка явно дешевше як в Амазоні вийде.:dance:
     
  7. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А запросто, тільки горішниця порядна то яка має бути? У мене є стара чугунна, така що на газі треба пекти з однієї і другої сторони,
    [​IMG]
    а ще знаю є електрична, вона мені так здаєть краща? ось знайшла в інеті таку[​IMG]
    -і мені таку тре:dance: там міняються елементи і можна пекти не тільки горішки а і грибочки, ялинки, мінітарталетки і.т.п:8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Побутова техніка

    Так проблєма що лєтрика в нас не та... А мені чоловік привіз самопал такий що можна на вогні пекти, але там всі різні фігурки і з ними багато мороки коли треба підправляти краї.
    А я хочу щоб всі горішки однакові.
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    ТО така як у мене, я навіть знаю де такі продаються, біля роботи маю магазинчик сьогодні гляну
     
  10. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    ... а тут чудові рецепти для вашої Морожениці :) Смачного!
    Додаю цікаве посилання на вибір і опис Морожениць та іншої техніки... тут Форум та їх обговорення...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А киньте лінк, бо по німецьки не наберу...
    Може мені кума привезе...
     
  12. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    http://versand-rodnik.de/catalog
    Маруся-мама вчора я заходила в той магазин -не було у них вже горішниць, я подивлюся в інших магазинах і на Краківському кажись були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Будемо купляти пральну машинку. Зійшлися наразі на варіанті Zanussi ZWS 1040. (опис тут) Може, хтось має таку машинку? Відгуки на сайтах непогані, але чомусь інструкції в неті знайти не можу, та й з сайтами виробника яка хв...я Не можу знайти там такої моделі
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MaK

    MaK New Member

    Відповідь: Порохотяг

    Чи може хтось знає демо можна купити змінні фільтри до порохотягів AEG?
    . Дуже треба! бо прийдеться або ТОМАС купувати або з вінником бігати :):):)
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Знайшла в інтернеті таке чудо-юдо
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Думаєте зручно? І духовка маленька і посудомийка маленька...

    У мене техніка вбудована, духовка на рівні очей, кажуть, що так зручніше :)
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я нічого не думаю ;)
    Що знайшла - то і показала.
    Не знаю, чи зручно, але думаю, для кухонь в хрущівках - саме те.
    Тільки думаю, коштує воно дорого
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    А який холодильник без зайвих пантів краще взяти? Якої фірми? Хочемо купити але не можемо вибрати:)
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я в своё время выбрал Индезит. Красивый, надёжный, большущий :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    В моїх батьків є холодильник Індезіт, хороший, наразі задоволені, собі ми теж Індезіт купили.
     
    • Подобається Подобається x 1