Побутова техніка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Войцек, 27 Травень 2007.

  1. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Побутова техніка

    залежить що саме цікавить, в мене посудомийка від Smeg, вже д-ка років користуюсь, зауважень ніяких не маю! холодильники їхні також довго служать, і виглядають також дуже гарно!
    придивлялась також до плиток, але в них дуже дизайн своєрідний був, не дуже мені сподобалось!
     
  2. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    при умові, що немає ворсистих килимів і власне тварин, що залишають шерсть:girl_wink: бо без пилосмока не обійтись!!
     
  3. ptashulka

    ptashulka New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Мене якраз цікавила плита і духовка. Ще там до неї є в комплекті мікрохвильова та кавоварка (вмонтовані) - от тільки дорогущі!
     
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Скажіть будь ласка, хто має бойлера, він у вас постійно увімкнений, чи вимикаєте наніч, чи коли десь їдете? Хто має типу Ariston ABS VLS PW (80 - 50). Він постійно увімкнений, чи можна вимикати наніч, чи то погано для бойлера?
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Побутова техніка

    бойлер має бути постійно ввімкнений, якщо ви ним плануєте користатись в найближчі кілька годин. Вимикати на ніч - для чого? Щоб зранку вмикати і чекати доки та вода нагріється?
    Коли кудись їдете, його можна вимикати з мережі, якщо ж їдете на дещо довший час - варто зливати воду, щоб не застоювалась
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Вибираємо морозильну камеру. Одна з вимог, має бути сіра, тобто нержавійка чи як там її називають.
    Знаю є No Frost або капельна. Що краще, бо мені сказали, що для наших мереж капельна надійніша. А чим вона відрізнаяється? Її потрібно розморожувати?
    І хто має Gorenje, бо саме таку мали б привезти.
     
  7. Inkilda

    Inkilda New Member

    Відповідь: Побутова техніка

    мені здається No Frost якісніше
     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Олюшка також вибираю морозилку, але мені щось No Frost не подобається( Поки зупинились на зануссі, хотча Gorenje також є в списку, але вона дорожча. Не знаю яка краща(
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я поки не дуже в тому розбираюся, але продавець сказав, що безпечніше капельна, як на мене це дуже важливо. Бо коли в нас якісь бурі і світло пропадає я не хочу щоб мені морозилка гавкнула. Стільки грошей на вітер.

    Якщо ви розумієтеся, поясніть мені різницю.
    Мені сказали що No Frost має менший об'єм в середині ніж капельна хоча сама морозилка однакових розмірів.
    Де Ви дивились на горенью і яку Вам ціну сказали?
     
  10. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я теж приєднуюсь:) Нофрости недовговічні в експлуатації.

    А ми довго обирали холодильник, я навіть не думала, що це така проблема.
    Міняли 3 рази, перш ніж купити той, що в нас зараз служить.
    Начиталася відгуків про тихість роботи холодильників Вірпул. Обрали цю марку, купували на Південному, там виходить порядку на 500 грн дешевше, ніж в нет-магазинах. В принципі холодильник дійсно працює тихо, але іноді видає короткі дивніі звуки (але це рідко буває).
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я всю техніку беру на Галицькому перехресті. Різниця в ціні вдвічі ніж у фокстротах, фоксмартах, у меншу сторону, принаймні так було з пралкою, духовкою і накладною газовою поверхнею.
     
  12. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Олюшка в морозильника/холодильниках з системою No Frost потрібно всі продукти пакувати герметично, інакше висохнуть. Мені це не подобається) А моделі я обираю в інтернеті, а тоді йду дивитись скільки вони коштують в магазинах) Я морозилку хотіла глибиною до 56см і висотою мінімум 145, але нажаль таких немає. Тому вирішила брати максимально містку. А де саме на Галицькому перехресті берете? Доставка їхня чи ваша? Ніяких неприємних ситуацій не було? Я пилосос замовляла через інтренет, то було набагато дешевше навіть з доставкою
     
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    То тоді виходить їхній мінус, а вони ще й дорожчі ніби.
    Чого немає, щось я не зрозуміла Вас тут.
     
  14. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Немає морозильних камер з такими параметрами( Тобто з глибиною до 56см і висотою не менше 145см
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    За глибину не буду спорити, але висота є більша і то значно.
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Я теж за капельний, правда камери не купувала, але обирали холодильник. П ригадую, коли шукали, то вичитала десь чи якусь передачу дивилася, вже і не пригадаю, що ті ноуфрости шкідливі. оскільки не знайшла ні підтвердження ціїї інформації ні спростування. то взяли таки капельний.
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Там лише один павільйон з технікою. Поки все возила сама, так як вміщалося в машину, а от за морозилку вже буду питати, але знаю, що вони мають буси. Неприємностей немає, навіть навпаки. Я почала там купувати за рекомендацією знайомих і то не одних. Це та сама техніка що в супермаркетах, лише ціна майже вдвічі менша. Ви можете поїхати чи подзвонити просто і Вам усе порадять, розкажуть і привезуть, якщо такого немає в наявності. Можна взагалі вибрати модель через нет і не їхати на базар, а відразу про доставку домовитися телефоном.


    Мені от щойно дзвонили за мою морозилку. Є горенья 1.80м висота, тільки поки не знають точної моделі і, відповідно, чи вона капельна, чи нофрост, обіцяли взнати і передзвонити. Отже, ціна її 600$, але це нержавійка, яка порядка 100$ дорожча білої. Отут така біла коштує 1048$.
    Тут 1039$
    Тут 1071$
    Ну як вам?
     
  18. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Олюшка а поділіться будь-ласка телефоном) Різниця в ціні сподобалась)
     
  19. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Дівчата,прошу Вашої допомоги!
    Які моделі вбудованої духовки та плити мжна дивитись.Хто вже має досвід користування-відгукніться.Родили мені Ханса(з чим її їдять? )Знаю,що посудомийка добре електролюкс
    Дякую
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    У мене електролюкс поверхня і духовка. Задоволена на всі 200%. Раджу.