плавання і гімнастика з народження: за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Гелена, 2 Грудень 2008.

  1. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Одна з моїх улюблених цитат.:)
    Лаконічно, але переконливо:

    "Важно помнить,
    что неоценимую помощь оказывает плавание. Если с малышом занимаются
    плаванием продолжительное время и, главное, регулярно, то оно приносит
    ребенку радость
    , придает ему смелость, повышает его сопротивляемость
    заболеваниям
    , развивает чувство равновесия. У малыша возникает ощущение
    легкости своего тела, что делает его более подвижным. Наконец, плавание
    увеличивает объем легких (то есть снабжение организма кислородом,
    улучшающим в свою очередь работу мозга
    )
    . Обучать ребенка плавать нужно
    начинать с самого рождения "


    (Сесіль Лупан - "Повір в своє дитя")
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  2. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Гелена, мне кажется, что никто и не хочет Вас переубеждать. Лично я уважаю вашу точку зрения и еще раз, повторяю, что если мама считает, что её ребенку какие-то занятия на том или ином жизненом этапе не нужны, она абсолютно права. Если бы вы стали заниматься против своих убеждений, под влиянием доводов других людей, то вполне могли прийти к тому результату, что мамочка в статье на которую ссылался RubenRybnik. Мама явно очень сомневалась в необходимости ДГ для её детей, и для себя не определила смысл занятий, но под влиянием других стала заниматься, не наладив сперва чуственных отношений с ребенком, а потом при первых ситуациях где ей стало не понятно поведение её ребенка свалила все на ДГ. Поэтому считаете, что не нужно - не делайте.Хотя с моей точки зрения мне не понятны доводы которые Вы приводите против ДГ и раннего плавания.
    Во-первых мне не понятено почему, что ребенок до 3-х месяцев не понимает, что с ним происходит, и не может показать родителям, что ему это нравиться или нет, пример:
    [​IMG]
    Здесь на фото ребенку месяц,(могла бы показать и более раннее фото, но там мама не в удачном виде;)) по-моему по его реакции можно определить нравиться ему когда его погружают в воду или нет. Я не вижу стресса на лице ребенка;). Такая реакция была у малышки уже с 3го дня после рождения, и она была не время от времени, не чаще всего, а всегда когда я погружала её в воду, причем не важно какое настроение у неё было до этого. Опять же важно правильно погружать и знакомить ребенка сводой на фото показано как;)
    И то, что для ребенка ныряние до 3-мес стресс, с точки зрения биологии, я бы сказала так, "Для ребенка может быть стрессом если начать с ним нырять после 3-х месяцев." А до 3-х месяцев это рефлекс, а рефлекс не может быть стрессом и вызывать страх.
    Точно также с ДГ, все знают, что если новорожденному ребенку вложить свой палец в ладошку, он его схватит, это рефлекс и когда мы пользуясь врожденными рефлексами, помогаем ребенку мякго узнавать свое тело, как раз мы к миниму сводим стресс связанный с познанием окружающей среды. Ребенок ухватил ваш пальчик и на 3 сек. чуть-чуть потянули его за ручки, не отрывая его от поверхности, и так потихоньку медлено и постепенно увеличивая время и высоту. К трем месяцам, когда ребенок уже умеет хохатать (и может показать вам свою реальную реакцию), используя природные рефлексы, родители мякго без стресса его подготовили, к раскачиваниям и висам, за каждую ручу поочередно, кувыркам и т.п. И как раз если с рождения постепенно регулярно занимать динамикой с ребенком, вы дадите ему возможность узнать свое тело не переживая стресса, потому, что используете, рефлексы которые к 3-м месяцам угасают и переходят в осознанные движения если вы их поддерживали такой предварительной динамикой. Нормальные родители и специалисты изначально против воли ребенка не будет кидать и качать его, так чтоб довести до испуга.

    И еще одно заблуждение это, то что динамика и плавание влияет на, то что ребенок раньше своего положенного времени начинает ползать и ходить. То что ребенок может быть более развитый в эмоцианальном плане (он получал удовольствие спервых дней, и уже может показать маме, что ему нравиться), у них может быть лучший эмоциональный контакт с родителями, может в интелектуальном плане более развитым, (потому, что у новорожденых развитие мозга прямо связано с физическим развитием), они могу иметь более крепкие мышцы, быть более выносливыми. Но начинают ходить и ползать детки, тогда когда приходит их срок и то, что одни начинают ходить в 7 мес, а другие в 1 год 4 мес связано с темпераментом (я говорю о здоровых детях). У меня знакомая с малышом и ДГ знималась и плаванием ранним и в бассейн ходили и в год он особо и не собирался ходить. Почему? Мышцы были слабые, кости? Да флегма он 100%, чего ему куда-то идти, его и тут неплохо кормят:xaxa:. В 1 год и 2 мес пошел. И таких примеров я могу привести много, дети начинаю ходить и ползать, раньше когда у них есть мотивация. То что дети с которыми занимаються ДГ и плаванием в свои сроки садяться, начинают ползать и ходить, без дополнительных массажей это да, а то, что это гипертрофированно ускоряет процесс нет.
    А если хотите узнать, почему ребенку лучше рано начать общаться с водой и активно в ней двигаться прочитайте Фредерик Лебуаер "За рождение без насилия"
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    [​IMG]
    там в ванне нормально а тут на фото:) кто такое практикует?
     
  4. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Скажіть,будь-ласка,а ваші дітки плавають голенькі чи в аквапамперсах ?
    Якщо так,то де їх можна купити ?
     
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    та справа лише в мені, ця тема мабуть цікава іншим мамам, які не беруть участі в дискусії
    мене, крім власних висновків, ще переконує інфа такого типу: Наука материнской любви: доросла ли наука до материнской мудрости? (ч. "Прикосновение" і для Лоял "Миф о самостоятельности")
    там не про плавання чи ДГ з перших днів, але загалом моя позиція щодо ставлення до новонарожених :)

    дякую. взаємно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    підгузники для плавання є від хаггіс, але сама не пробувала
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Поштучно ліберо для плавання є в Карапузі на Вол.Великого. А для таких більших діток вже певно краще плавочки купити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Ми покищо плаваeм в аквапiдгузниках лiбeро, купую в антошцi. Але думаю що пора на плавки пeрeходити. Аквапiдгузники лiбeро протiкають :), тому важайтe. Але тут основне щоб дитя не накакало в воду, для того i вдягаeм пiдгузник
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    А в нас була фотосесія! :p Дякуєм Левандівці! :clapping:

    Це ми з Анжелікою. :)
    [​IMG][​IMG]

    А це моя племінниця - 6 місяців, другий раз плаває в басейні. :)
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 1 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 24
  10. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    guculyanka, дуже гарні фото. А де це? В Дельфіні? Можливо підкажете, коли там заняття проводяться?

    Окремо дякую за тему. Зараз якраз вирішую для себе питання ходити чи не ходити в басейн. В моєї малечі ставлення до водички дуже позитивне і купаємось в великій ванні з місяця, і все нам подобається. Ниряти, правда, не ниряємо, поки що.

    Дуже мене цікавить ще питання, чи потрібно дитині закривати вушка ваткою в басейні? В нас місяць назад був отит, а тому на вушка зараз дуже вважаємо
     
  11. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти


    Дякую! Це не Дельфін. Ми займаємось на Симоненка, в шкільному басейні, маєм свого чудового інструктора. :)

    А скільки вашій дитинці? Вушка не треба закривати ваткою, нема сенсу. Просто гарно витерти водичку, і не виходити на вулицю, хоча б 45 хв- год.

    Ми виходимо з басейну, йдемо в душ, а після душу їмо цицю, я вдягаю малу і вона собі з дітками бавиться, а я одягаюсь. Загалом біля години ми ще сидимо в приміщенні. Ще жодного разу не хворіли через басейн.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Малечі 8 місяців. А коли заняття там проходять і з якого віку?
     
  13. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Занятия проходят для деток от 3-х месяцев, по утрам. Более подробно в какую группу поподете Вы, в ПП скинула телефон, созваниваетесь, все индивидуально, инструктора интересует степень готовности вашего малыша:) в зависимости от этого скажет когда можно подойти:)
     
  14. Татусь

    Татусь Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Ще до народження сина я чув краєм вуха про те, що новонароджених навчають плавати і пірнати. Але коли з'явилося своє маленьке диво то експерементами вирішили не займатись - до двох місяців купались в маленькій ванночці, з 2 - із татом у великій. Плюхатись Кірюшка дуже любить і ми цим тішимось. А плавати і пірнати я його вчитиму, коли він сам того схоче. Можливо, вже цього літа.
    Щодо динамічної гімнастики - практично та ж сама ситуація. Можливо, хтось і переконаний, що без щоденних регулярних вправ малюк відставатиме у розвитку, але не ми:xaxa: Підкидати Кірюшку я став тоді, коли він вже міг відреагувати на це сміхом - тобто у 3 місяці. Спеціальних же якихось вправ ми не робили - і не шкодуємо. Сьогодні наш непосида і сам займається вправами - махає руками-ногами досхочу, робить потрібну кількість згинань-розгинань, нахилів і прогинів:)
    Ну і наостанок - у нашого Кирила Володимировича ТАКИЙ характер, що його навряд чи й можна було примусити робити якісь вправи, які б йому не сподобались.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    А ми теж ходимо на плавання, з чого дуже тішимось. Перший місяць адаптації був трохи проблемним, Макарчик навіть "ухітрився" в басейні заснути. Але зараз ми зразкові плавці. Я дуже тішуся з того, що є такі заняття для малечі, та ще й досвідченим інструктором:).
    Звичайно, кожен сам для своєї дитини вибирає найкраще, але, на мою думку, басейн - це чудовий метод закалювання і профілактики простудних захворювань в майбутньому. Ніхто ж не береться робити олімпійських чемпіонів з пеленок, а для власного задоволення і для того, щоб побачити щасливе личко дитини, коли хлюпається в воді.
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Скажіть,а якщо ми ГВ то нам можна в басейн.Я переживаю щоб не простудити груди.
    А малюк купається з 3 міс. зі мною в великій ванні,бо з маленької виріс!

    В Антошці я бачила Ліберо трусико-памперси для басейну :xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 27 Лютий 2009
  17. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Ми тeж на ГВ i бiльшiсть мам, що ходять в басейн в нашiй групi, тeж годують грудьми. З грудьми все ок. З нашою донeчкою тeж всe ок :). Вiтeр в басейнi не гуляe, iнакшe з малятами би не плавали. Та й тeпло там. I e дe посидìти щоб добре висохнути :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Це питання вже було запитане давно, але я скажу тепер, передостаннiй допис менi нагадав. Я вважаю що дiти в бассейнi ПОВИННI купатись ТIЛЬКИ в спецiальних памперсах. Я б не дуже хотiла плавати у водi де купа малявок (навiть нехай самих найсолодших i найгарнiший i я б їх всiх цьомала в дупцю) надули дружно у воду пiд час заняття.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Тобто щоб не пiсяли?
    З досвiду- сама бачила як хлопчик в аквапiдгузнику лiбeро обпiсяв маму. Тобто отi аквапiдгузники вiд попiсiв не врятують. Хiба вiд какашок :)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Анастасія і Гуцуляночка скиньте будь ласка в ПП координати тих басейнів,може й я свого кудась з них запишу.Наперед дякую!

    Анастасія і Гуцуляночка скиньте будь ласка в ПП координати тих басейнів,може й я свого кудась з них запишу.Наперед дякую!
    __________________
     
    Останнє редагування модератором: 1 Березень 2009