плавання і гімнастика з народження: за і проти

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Гелена, 2 Грудень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    каюся :)
    я підкидала малого догори, гойдала за ручки-ніжки десь з 3-4міс, але він швидко тоді набрав вагу і я закинула те заняття
    я не знала тоді про ДГ, ми так бавилися :)
    потім і почитала за і проти ДГ і рада що я з тим не спішу


    не маю часу на цитування, вибачте:
    Лоял, дійсно нема різниці між динаміками-нединаміками, мій малий вже літає по квартирі сам, в 4-5 міс сидів (я садила) і стояв (хапався ручками з опору і сам вставав)
    рівно в 10 зробив свої перші 2 крочки боком і почав ходити, за ручки я його не водила, не тренувала, тепер не воджу, бо нема потреби

    плюс дитина дуже пластична, певно як всі в його віці :confused:
    наприклад, як чимось незадоволений, або навпаки задоволений то часом так винеться як на мостик стане і т.д.

    Левандівко, я ні в якому разі не проти плавання і літання, але я проти того з народження
    приклад з ГВ і плаванням то трохи різне імхо, ми ж теплокровні, сухопутні тваринки, ГВ з народження для нас природне, а плавання? :xaxa:
    плюс в животику дитина можна сказати плавала, але ж не дихала легенями і теде

    щодо дитячої радості - та дитина клей нюхає і тішиться, то що з того? :xaxa:
    -------------------------------------------------------
    і ще про стрибки, тут теж скажу, що і без динаміки стрибає
    мій малий стрибає на чотирьох по підлозі і по ліжку, а почалося з того що з ліжка сам стрибнув і мав синяк на носику
    в мене чуть інфаркту не було :no:

    одним словом я за те щоб не допускати того що може потенційно спричинити стрес для дитини :confused:
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2008
  2. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Насправді динамічна гімнастика - не експеримент, це комплекс вправ, сворідний різновид зарядки для малюків, просто більше динамічніший. Цей комплекс створений для гармонійного фізичного розвитку дитини і був введений в практику І. В. Чарковським, як і плавання для немовлят, і вже 13 років професори і доктори медичних наук займаються цим питанням. Тому всі вправи динам. гімнастики є цілком адаптовані для новонародженого дитяти і дають не лише чудові фізичні результати, а й проносять масу задоволення дитині. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. RUZHAJA

    RUZHAJA Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    справді , до всього треба відноситися з розумом і без фанатизму.:)
    ми спрямовано динамічною гімнастикою ніколи не займалися , воно само по собі так вийшло що в процесі гри звикли піднімати за кінцівки , перевертати і підкидати .Просто треба зрозиміти що дитина не христальна ваза, і як ви бидете відноситися до ней так з годом вона сама себе буде сприймати.
    В бассеін ми ходимо з 3 місяців кожной суботи ( ЦЕ СУПЕР!!!!) , але не пірнаємо , хоча і на курси спеціальні ходимо і літератури достатьнйо перечитали, я бачу що моій дитині поки що це не потрібно . Наш девіз : робити все так як кращє для дитини ,а не тому що так модно , або всі так роблять! :)
    Але я також як і Ксані притримуюсь думки , що одразу після народження дитині не потрібен зайвий простір , а як раз навпаки люблячі мамині обійми або маленька тісна ванна( така , як я колись викладала і за яку мене заклювали :), а німці все ж таки не дурні..., Це до нас щє тільки за багато років приде)

    А ви бачили як мавпи зі свойми дітьми поводяться? В нас , до речі є знайомі афроамериканці ( сім"я з 3 маленькими діточками), так вони з ними так само як ті мавпи роблять :) і діти таікі крепкі!!. Ми саме в них тих ігор ( за ноги , за руки ) і нахапались.:)



    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 9
  4. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Це справді дуже-дуже важливо для маленьких діточок, щоб будь-які заняття з малюком відбувалися у ході гри. :):):)

    А ще, на мою думку, динамічну гімнастику, плавання і т. д. слід практикувати з діточками лише тоді, коли батьки теж ведуть такий спортивний спосіб життя.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 5
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Ну, африканці з мавпами в більшому спорідненні, ніж ми:) (жодної дискримінації!) Ми теж дитину, як і всі, напевно, батьки, трошки підкидали, трошки крутили, але то все потрошки, аби погратися та потішити дитину, а не цілеспрямовано і методично. І от тільки недавно тато почав з синульою такі фокуси виробляти, від яких мені інколи аж дух перехоплює (бо я мама і переживаю за безпеку дитини набагато більше).
    Але ще раз наголошую: я не бачу жодної різниці між дітками-динаміками і своєю дитиною, яка тої гімнастики не знала. І до речі, я також читала про можливі психічні наслідки тої гімнастики, можливо, мені воно також дало грунт для роздумів. Якщо так подумати, то зникнення страху висоти є абсолютно закономірним результатом таких вправ. Добре, якщо то не у всіх стається...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Рижая! Гарно написали.
    Крім слова "потрібно"...
    (бракує професорського підпису) :)
    Чи дитина сама трактат писала..? ;)

    Багато більше. І методиці, і академічному інтересу до напрацювань ІБЧ.
     
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    не маю нічого проти...ми теж у формі гри і танцюємо, і бігаємо, і перевертаємося, і за ручки піднімаємо, і на плечах у татка просто літає як літачок, тримаючись за волосся, або шию...але комплексного підходу у нас ніякого нема.І добре, що є люди, які я повторюся таки ЕКСПЕРИМЕНТУЮТЬ(або ж застосовують) зі своїми чадами і мають від того хороший результат:clapping:
     
  8. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    прочитала я всі дописи і все-таки думаю, що оскільки ні плавання, ні ДГ не є для дитини необхідними, то можна і зачекати поки дитина підросте :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Абсолютно підтримую таке виховання. при умові що батьки мають спец. підготовку- курси, семінари. Коли ми робили масажи, то наша масажист деяки елементи динам. гімнастіки робила....я питаюсь, а нам так можна повторювати....не радила, можна серьезно пошкодити суглоби, на це потрібна підготовка. Тому в ранньому віці обмежились стандартини вправами. Зато тепер, як кажуть рідні, можна дитину в циркове віддавати:)
    І на плавання плануєм йти влітку- в ДЕЛЬФІН
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Як раз шукала подібну тему:)

    Ми ще до народження нашого малятка обговорювали з чоловіком можливість плавання маленького. Десь з 3 тижнів він пробує плавати в ванній, татко йому тільки голову підтримує.
    Але ж за якийсь час він по ванній зможе пішки ходити. Розкажіть ,хто знає трошки детальніше про басейни, де можна з малечею поплавати і де проводяться курси-семінари ???

    На разі не можу сказати, що він вже тримає голову чи сидить ,наприклад:xaxa: але задоволення отримує - я вважаю,що це непогана гімнастика, та і в майбутньому йому буде легше - це так само як і доросла людина яка займається фізкультурою (не спортом :xaxa:) і яка не займається.
    На рахунок динаміки - скажу відверто - не експерементуємо, бо чоловік ще про то не знає, а я відверто боюсь нашкодити :umbrage:
     
  11. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Тому й кажу, що треба бути поруч з дитиною і тоді ніякого стресу, а одне задоволення. Дитя згадує той безпечний стан в лоні мами і чує бій маминого серця...

    Тут була відповідна інформація. На семінар вже не попадете, а все решта питайте.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Поруч з дитиною - це коли мама лізе у ванну і бере дитину на руки, тоді так, це мабуть нагадує безпечний стан у лоні.
    Але коли мама (або тато) стоїть біля великої ванни, а дитина у ній плаває сама, то навіть з підтримкою за голову-плечики, лоно це зовсім не нагадує.
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    В велику ванну однозначно, що з дитиною!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    Гелено, прийдіть на одне заняття. Зробите висновки.

    Ті статті я читала ще вагітною, АЛЕ все залежить від методики занять (як і дг, так і плавання).
    Десь читала розповідь мами, про навчання плаванню - приходила до них додому жіночка, і вчила дитину пірнати, занурюючи під воду насильно... :confused:

    Тому робити висновки по цій інф не раджу, можна помилитись. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    ІМХО, некоректно не ставити вторе "мабуть" біля второго "нагадує". :xaxa:
    Взагалі, що оно кому нагадує - чергова теорія (і чергове поле для ломання списів Ксані :rolleyes:. )

    +1.
    На першому занятті караульного стресу не буде, і суглоби не одразу страшно калічаться (то вміти треба).:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    та ми будемо вчитися плавати, будемо :)
    але не раніше весни, а нам тоді буде більше року :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Шкода, стільки цікавої інформації...
    На рахунок басейнів - що то за гімназія на Симоненка? І чи в Софії є якийсь спец. басейн?

    Не підкажете , що то за гімназія на Симоненка?
     
    Останнє редагування модератором: 9 Січень 2009
  18. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    levandivka, коректніше і першого "мабуть" не вживати :xaxa:
    Ви праві, велика ванна материнського лона взагалі не нагадує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    На Симоненка є така велика церква Св.Володимира і Ольги, навпроти неї через дорогу - 2-га міська поліклініка. Якщо йти за ту поліклініку, там ще є стоматологічне відділення від них, а за тою стоматологією побачите такого кавово-коричневого кольору будову, а поруч купу школярів:) То і є гімназія, я просто її номеру не знаю. А там вже можете спитати, де в них басейн, вам покажуть. Зайдете в приміщення басейну, там можна з тренерами переговорити і подивитися, як воно там. Я ще після ремонту не була.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: плавання і гімнастика з народження: за і проти

    tslezinska, дякую, вже зрозуміла де то є!