Пластика носа (ринопластика)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Biryza, 6 Квітень 2011.

  1. lysyonok

    lysyonok New Member

    Привіт! Як пройшла ваша ринопластика? Задоволені новим носиком?
     
  2. Talola

    Talola New Member

    Дякую. Носик справді вийшов гарний! Хороший результат. Ще якісь больові відчуття є?
     
  3. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Больових відчуттів і не було)) Зараз є легке оніміння кінчика коли торкаюсь,але незручностей це не приносить)
     
  4. LiaLita

    LiaLita New Member

    Такий гарний носик) мої вітання) якщо не секрет, якою ціна була?
     
  5. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Дякую)) 65тис
     
  6. Talola

    Talola New Member

    Як це больових відчуттів не було? Це ж все таки оперативне втручання ... Якщо вам робили не лише кінчик то боліти повинно було...
     
  7. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Після ОП медсестри колять знеболююче по графіку. Я не встигала відчути ніякоі болі, лиш дискомфорт при диханні. На пятий день дома вже випила напевно один кетанов, лиш тому що якось неприємно тиснуло-давило, але не боліло. Взагалі ця операція вважається найлегшою в плані реабілітаціі. Так казав лікар і я в тому переконалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sopilka

    sopilka New Member

    нікого не лякає факт що після операції, яку проводив олашин пацієнтка померла в 2015році?
     
  9. Aleftunka

    Aleftunka New Member

    дівчата за 3 дні в мене операція дуже переживаю може хтось підкаже чи можна пити заспокійливе, зовсім не сплю ночами(((
     
  10. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Привіт) Я підкажу :girl_smile: Пила в ніч перед операцією настойку пустирника ) Гарно так розслабляє ) Лікар рекомендував ) А ще можна включити собі улюблений серіал на позитивну тематику )) В мене був "Відчайдушні домогосподарки" )) і час швидше проходить і дурні думки в голову не лізуть)
     
  11. Aleftunka

    Aleftunka New Member

    Дуже дякую за пораду. Я вже пережила свою операцію і все супер. За 3 дні знімаю гіпс. Напишіть чи відразу Вам сподобався носик після зняття гіпсу?
     
  12. AlinaLviv

    AlinaLviv Member

    Ні, звичайно) був смішний, трохи задертий, широкий) але навіть такий був ліпший за мій попередній варіант)) тому я ні за що не хвилювалась) ясно було що то просто набряк)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vinca

    Vinca New Member

    А маєте фото до і після? У мене операція через місяць, але видать пустирник треба пити вже, дуже переживаю.
     
  14. Aleftunka

    Aleftunka New Member

    в мене також смішний, але я задоволена на всі 100%. з кожним днем носик стає все привабливішим.
     
  15. konika

    konika New Member

    Всім привіт!) В мене операція в Олашина скоро і я дуже переживаю,що вона пройде невдало і ніс не буде гармонійним.В голову лізуть різні думки.Я давно мріяла по ринопластику,а зараз накручую собі(( дівчатка,як заспокоїтись і налаштувати себе?
     
  16. KatePL

    KatePL New Member

    Всім привіт, дівчатка хто робив пластику носика в Олашина. Скиньте будь ласка фото носика до і після:girl_smile: ну дуже хочу але страшено переживаю :girl_flirt:
     
  17. NataLEE

    NataLEE New Member

    Дівчата , хочу робити ринопластику у Олашина,напишіть ,будь ласка, хто робив недавно і які зараз у нього ціни, боюся страшенно!!!!
     
  18. Iulia

    Iulia New Member

    Дівчата, підкажіть будьласка хто робив ринопластику в Олашина останнім часом, яка зараз приблизна вартість? Ну дуже хочу новий носик, але аж боюсь ціну почути.)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. New look

    New look Well-Known Member

    ціна залежить від носика, для себе взнавала недавно, то в районі 70 тис...
     
  20. Dream-baby

    Dream-baby Member

    70.000 роблю 18 грудня
     
    • Подобається Подобається x 1