Питання про ванночку для малят :)

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем truskaffka, 2 Лютий 2011.

  1. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Ми так багато уваги купанню не приділяємо, був менший то взагалі плакав сильно і не любив купатись, ну щоб не робили і яку бводу не робили, все одно плакав, аж в 5 місяців став спокійніше купатись. З 11 місяців, ставлю у ванну, мию під душем, зразу витираю, раз на тиждень напускаємо ваночку і він може з 2 хвилини хлюпається а тоді встає і каже "йдем", не любить моя дитина купатись))
     
  2. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    наші перші мали ванну (то так щоб була своя, дитяча), меншого купали в довгій мисці, але з двох тижнів разонравилась та балія і зокрема купання на спині. Тому тепер для моєї зручності купаю під душем, дитя тримаю на колінах спиною догори І ще один нюанс - вода градусів так певно 42 і нам подобається, іноді спимо
     
  3. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    До ванночки можна купити або пластмасову підставку, або поролонову основу, або горку з натягнутої тканини.
    Хто чим користувався? Що практичніше?
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Однозначно пластмасову підставкку! Мити легко, малюку зручно.
    Поролон не встигатиме висихати і там заводитимуться бактерії. А ще він може подразнювати ніжну шкурку немовляти.
    Гірка, вона ж металева, а малюк буде ручками ніжками махати - може і вдаритись.
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    У нас гірка з натягненої тканини. Досить нормально.
    Думаю, коли пластмасова підставка, то спинка не в воді, може...
     
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    а нам підставка не підійшла (паролоновою також не користувались, коли нам її подарували, то ми вже звикли так купати... без нічого...), малявка дуже крутиться і про все на все, на купання в маленькій ванночці в нас є максимум 5 хвилин... Обходимось без підручних засобів
     
  7. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Дівчата, а чому не купаєте в великій ванні?
     
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Чоловік часто працює по змінах і малого купаю сама - тоді використовую малу ванночку. А як він вдома - плаваємо з кругом в великій. Але, малому вже важко плавати, ноги довгі і коли пливе на пузі, то ніжки підбирає під себе і перевертається на спинку. Та і не великий любитель він митися.
     
  9. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    в великій купаємось з 3=х тижнів... з колом... навіть ниряли до 2-х місяців... та велика ванна у нас не кожного дня, частіше все таки маленька.

    ---------- Додано в 11:50 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

    до речі, моя також перевтається, то на животику пливе, то на спинці, але сама розвертатись не може. дистанцію долає дуже швидко... так велика ванна стала для нас не такою ж великою...
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Я купаю в великій ванні десь з 1,5 міс. Як треба, то я підставку ставлю в велику ванну. А ще моя мала мала любить, як я її душом поливаю.
     
  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    А нам все пригодилося- починали з поролону в дитячій ванні, через місяць перебралися у велику ванну- то було або коло в повній ванні, або горка з тканини, з 8 місяців, як сіла, купили пластмасовий стілець- ідеально, щоб помити під душем. Тепер можемо і без нічого- сидить собі сама в напівповній ванні, коли треба помити голову- використовую гірку з тканини (мала напівлягає і вода не стікає по обличчі), коли під душем - то пластмасовий стілець, а поролон вже викинули, зносився:)
     
  12. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Наш синок теж з 1,5 місяця в велій ванні з кругом купається:) Маленьку вже давно відправили на відпочинок на стрих..
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Дівчата, а чому маля не любить купатися? Плаче сестри доця лиш під час купання, що ж їй так та вода не вгодила? Може є якісь секрети , поради, як допомогти дитині звикнути до води, полюбити то? Мають якісь спеціальну ванночку для діток, ніби мало би бути легко купати.
     
  14. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    Мій плакав лише тоді, коли вода була не тої температури :) не любить моє мацьопство занадто теплоі води. Коли робила прохолоднішу, то проблем не було. Температуру не міряла жодного разу, рукою пробувала і так визначала чи добра :)
     
  15. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    а наша плакала десь до 4 місяців. аж потім почало подобатися. воду робили щоразу іншої температури (від прохолодної до гарячішої), і купали в ванній-на кухні- в кімнаті. і якісь пеленки і забавки в ваночку давали. кожного разу так плакала, що наше купання вже було просто занурюванням у воду. а потім малявка підросла і почала "кайфувати" від купання. і знову виникла проблема - не хотіла, щоб її витягували з води. але то вже зовсім інше.
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Чи є тут такі матусі, кому дитяча ванночка не знадобилась взагалі?
    Я от думаю - воно нам треба чи ні. З Романом до місяця часу всеж купали в маленькій, а цього разу не знаю як бути. Наприклад знаю точно що ліжечко, пеленальний столик і ще пару "необхідних" атребутів перших днів, нам точно цього разу не знадобляться. А от ванночка під питанням.
     
  17. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    Моя знайома не використовувала ванночки. Зразу у великій купала, налилава перший тиждень перекипячену воду, потім з крану. Правда важко було на спину, але не довго бо потім почали плавати в крузі.
     
  18. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    В свій час теж задавалась цим питанням.
    Але ванночку купили.
    Перший місяць кипятили воду.
    І в травах в великій ванні не покупаєш, бо дуже жовтіє.
    Ми нажаль, не обійшлись.
    Місце займає, але і зараз через раз нею користуємось.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Перші дні життя дитини

    нам було дорого набирати кожен раз у велику ванну води + холодна кімната, то спочатку купались у маленькій і не у ванній кімнаті. а потім по-троху рідше купали і перешли у велику.
    вона ж трохи місця займає потім та ванночка.
     
  20. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Питання про ванночку для малят :)

    продайте комусь
    ми свою подарували
    також користувались лише перший місяць, бо кип*ятили воду, а на велику не накип*ятишся
    як Бог дасть другу дитину, можливо куплю просто глибокий тазик - потім хоч користуватись буду