Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @podolyanochka якби був підігрів, тотламінат можна терпіти. Модринова підлога досить добре витримує казуси.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В ламінаті "пластиковий" лише верхній шар . Для босих ніг, звичайно, відчувається різниця з деревом, але якщо ходите взуті і є вимога зносостійкості, то хороший дорогий ламінат є доброю альтернативою. Є варіанти дуже схожі на дерево, навіть на дотик. І якщо це не перший поверх і будинок утеплений, не буде аж така холодна та підлога. В мене кухня-коридор-санвузли все суцільна однакова плитка, "клаптиковий " підігрів, але будинок нрвий утеплений, котел включається рідко і ненадовго (крім сильних морозів), то теплі ділянки підлоги відчуваються дуже рідко :girl_wink:. Але в нас 7 поверх, і в будь-яку пору року та плитка не є аж такою холодною. Правда-правда, я маю з чим порівняти - на старій квартирі в польському будинку сусіди знизу майже не опалювали взимку ( хіба калорифер трохи:girl_devil:), то там підлога була капець яка холодна взимку, підігрів коридору і ванни то був порятунок, а в кухні не передбачалось, то босим було ніяк. І ламінат в кімнаті був не дуже комфортним зимою для босих ніг. А на теперішній і ламінат був би не холодний, я так думаю...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Підігрів не планували. Поверх 5-й. Будинок - хрущівка, не утеплений поки...Чоловік вже на плитці взутий ходить. Мене то не дуже турбує. Просто тактильно не хочеться ходити по пластику :)
     
  4. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    У нас дома реставрованій паркет, якому вже більше 20 років. Після реставрації , як новий.
     
  5. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради. З нашим ремонтом прийшла черга підлоги-будемо брати паркетну дошку іітут дилема. Мені на дотик сподобалася брашована, консультант каже на такій менше видно подряпини і пошкодження. Але мене мучить питання як буде її мити? Вибір між сербський Tarkett Salsa дуб преміум і фінський Focus floor дуб levante.
    --- дописи об"єднано, 6 Листопад 2018 ---
    В нас син 2 роки з купою металевих машинок :girl_smile:
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @Funny girl, того взяла ламінат з збільшеною міцністю, але в одному місці він таки залізного бейблейда не витримав, і то в мене дівчинка. А так хотіла паркетну дошку
     
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Я все життя з паркетом або паркетною дошкою. Загалом, подряпин не уникнути чи з металевими іграшками, чи без. Але якщо не їздити по хаті на роликах і заздалегідь наклеїти на ніжки всіх меблів такі спеціальні наліпки, то візуально все буде виглядати цілком ок до наступного ремонту.
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Паркетна дошка, на відміну від штучного паркету, завдяки технології виготовлення не боїться вологого прибирання (не заливати, звичайно). Мені здається дописувачка хотіла запитати, чи буде зручна в догляді брашована паркетна дошка, чи бруд не буде застрягати в шпарках... Тут я не пораджу, бо маю гладку, і так, за 3 роки вже в місцях інтенсивного користування ( переважно дитяча кімната) є подряпини, де більше, де менше, але то життя. Брашована мені подобається візуально,певно половини на ній менш помітні були би, і на картинках гарно, і по телевізору бачила в багатьох проектах... та мені не підходило по стилю. Але не думаю, щоб аж так важко було її мити, все одно спочатку пилососиться чи замітається. Та й напевно в ґумаках з городу ніхто не буде по тій підлозі ходити? Ще ж бувають і гладкі дошки(і ламінат), але з фаскою. Якось миються. Люди купують, що кому підходить. Якщо дуже подобається, то краще зробити, ніж потім шкодувати. Але, звичайно, добре було би таки мати відгук реального користувача.
    Всім бажаю робити правильний вибір :kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    саме це мене цікавить найбільше. Чи не прийдеться ту всю текстуру пуцувати. На дотик дуже подобається, я і малий любимо ходити босі, тому це важливо. Ламінат категорично не хочу, його два роки тому батьки поклали, на масивну дошку грошей не вистачить. Зразу від входу в квартиру буде плитка, там по ідеї, має затримуватися основний бруд.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Funny girl я б вже ніколи не хотіла текстурної підлоги, маю таку плитку. Воно дуже привабливо на вигляд але в догляді- кошмар в порівнянні з гладкою. З дошкою, думаю десь аналогічно.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    В мене на підлозі кухні текстурна плитка "під дошку", але особливих труднощів з відмиванням не маю. Може тому що коричневий-рябий і просто не видно недоліків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    За останніх 7 місяців зробили в тата 3 кімнати, усі з підігрівом
    1к. середня ціна ламінату, австрія, 350грн/м.кв, тверда 5
    2к. Паркетна доска, Словенія, куплега на знижці в епіцентрі. Гімно з гімна. Криве, делікатне. Спочатку ледве постелили, кожен удар видно, царапається. Реально 3. А ціна 800грнкв.м.
    3к. Дорогий ламінат з Леокераміки. Франція. 35 клас 12мл. Ціна 530грн кв.м. Вигляд та якіссть 5+. Постелився ідеально
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Привіт, хто недавно купував масивну дошку на підлогу, порадьте, куди варто поїхати за нею.
     
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ми купували в кінці літа в Файні Підлоги на вул. Липинського
    Ніц ще сказати не можу про експлуатацію, тому що зараз якраз стелять, мали б до кінця дня закінчити
    Ми взяли дуб класу рустек, типу є заболоні, якість мені дуже подобається. Лише врахуйте, що ціна так якби ділиться на 3 частини. Зразу платите за саме дерево, потім перед тим як класти платите за фанеру, скоби, клей - це так відсотків 35 від ціни дерева, і після покладки ще за роботу майстра. Дороге задоволення.
    На фото кусок з фанерою, а кусок з масивом вже
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мої майстри вже чорнову підлогу з фанерою зробили. Зараз треба замовити дерево, класти будуть теж вони.
    Скільки платили за сам масив? Мені на будинок. Місцями будуть інші типи підлоги, а самого масиву треба 80 квадратів:wacko:
     
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    87 248 грн 82 кв², ми купували
    Але ми першого разу робили в них підрахунок в березні, але замовили влітку, то за той час ціна виросла на 10%
    То лише сам масив, без плінтуса, без фанери, клеїв, і роботи майстра. То ще все додатково. 40 тис. Фанера +матеріали, 15 тис робота майстра
    Ще одне. Вони дають гарантію на 1 рік, але при умові, що їхній майстер буде класти цей масив
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. vilna

    vilna Member

    Підкажіть, будь ласка, виробника ламінату 35 клас.
     
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Франція
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Будемо робити підлогу в дитячих. Є варіанти- килимове покриття, ламінат, паркетна дошка. Я наразі схиляюся до кращого ламінату. Напишіть, чи є хтось ним задоволений. І що думаєте про килимове покриття?
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо ви маєте на увазі суцільне покриття, то особисто я не раджу. Мали свекри на другому поверсі, давніше ще. При тому, що свекруха чистюля, пилососить часто і собака їхній на другий поверх не ходив - пилюки і бруду воно збирало капець. Кілька років потерпіли і замінили підлогу на дошку. А коли знімали, під ним піску було як в Сахарі.
    Якщо боїтеся, що дітям холодно буде бавитися на голій підлозі, то практичніше на дерево чи ламінат просто невеликий килимок кинути. Який можна легко зняти, витріпати, завезти в мийку чи хімчистку при потребі.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1