Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо не хочете, щоб пігмент потім був- давайте білого барвника(я довго пацькалась, поки зробила саме такий, щоб і не біле але максимально було збережено природній колір). Ясен кльове дерево саме по собі але свій колір зберегти під маслом майже неможливо. Хіба, тепер є такі супер масла.Попитайте

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Монокат плануємо брати, не Осмо
    тобто Ви кажете, що якщо навіть безколірним покрити, він буде темніший?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Найкраще взяти одну дощину і попередньо спробувати помастити.
    В нас також не Осмо і я не можу ,звичайно ,за всі масла говорити але наше давало відтінок, тому, де мені таке не хотілось- тонували).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думаю, що потемніла від постійного сонця. У кімнаті, де штори і північна сторона, колір не змінився.
    З догляду - лише вологе ппротирання, звичайна вода, така швабра з шматкою.
    Ніде не потерлпсь, є декілька вмятин, і слід від пересування дивану.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, від прямого сонця бажано мати штори, ролети.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене паркетна дошка, там де попадало пряме сонце, не те щоб потемніла, а трохи змінила колір. Лакована, польська. Мабуть пряме сонце може впливати на натуральне дерево...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Порадьте, куди податися за доброю паркетною дошкою в щоб був вибір? Дуже хочу гарну, світлу підлогу не за всі гроші)
    Щось такого плану як зразок: [​IMG]
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    На вул Любінській є магазин світ паркету, чи якось так. В дверях білорусі була світла дошка, ще в альберо був непоганий вибір біля мотозаводу. А така світла підлога була фірми барлінек світлий дуб.
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2017
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо Вам ще актуально, то безколірне Осмо таки відчутно змінює тон. Покрили мені дошку поки що одним шаром і щось я не знаю. Без масла вона була така класна, з холодним сіро-рожевим підтоном, а з маслом стала жовтувата. Майстер казав, що вона буде просто виразніша і нема потреби додавати білий барвник, але мабуть таки вартувало.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені також говорил "нащо?")). Але я упьортий і таки мастила дощини і довела ,що первинний тон втрачається, а я дуже хотіла зберегти природній тон. Майстрам, здебільшого ,не хочеться з тим бавитись(. Там трохи мороки, щоб попасти в природній тон. І, можливо,не кожній деревині саме білої фарби треба для цього. Тут або самому морочитись, або змиритись.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ми таки вирішили брати білий барвник, дали нам в шприц на пробу, чоловік покрив дві паркетини. Різниці практично не помітно, але ефекту мокроти нема і ще нам радили барвник додати, щоб потім жовтизна не проявилась з часом, бо ясень схильний жовкнути.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Meriroma а дозу фарбника вони самі визначили?
    Від білого фарбника дошка буде матова на вигляд але, якщо його не видно(а хочеться), треба більше.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    він не іде дозами, нічого не змішують, є масло різних тонів...сильніше біле, слабше. Я брала найслабше біле, воно лише структуру чуть підбілює, в бороздках. Так, матове стає, але я блиску на паркеті не хочу. Також, після цього масла ще укріплювачем покривають, проти стирання швидкого.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якась інша технологія. В нас масло окремо, фарбник окремо.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Mасло Rubio monokat oil plus 2c komponent (A+B)- white
    ось таке
     

    Вкладення:

  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @NataliaFed я відразу Вас згадала, коли побачила результат:) а якщо до другого шару додати білого, це вже ситуацію не врятує? Воно мені не те, що не подобається - гарно, але хотіло б ся трохи холоднішого відтінку.

    20171202_105147.jpg
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Haidee я роблю все методом спроб), тому можу лиш порадити спробувати десь в такому місці кусочок, де не буде видно, покрити з фарбником.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
    пи.си .каже чоловік, що не візьме тепер барвник, треба заново циклянути. Але б всерівно спробувала:)
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2017
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Короче, прийшла поплакатись...
    Забила м би тих криворуких майстрів!!!
    Чого братись як не вмієш, не знаєш технології, не працюєш з таким маслом?
    Як результат, попсутий паркет, який хіба повторно циклювати, заново покривати і подвійно оплатити, відповідно((
    Плями, не однорідне покриття, бліки...в одній кімнаті менше білого, в інших, якби помаслювали просто і залишки масла зовсім не забирали.
    Чоловік вже DSC_2304.JPG DSC_2298.JPG DSC_2296.JPG готовий сам то переробити, шкуркою стерти і заново помаслювати. Якби гарантія...
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мар'яна, а давно покрили? Може не увібрало ще?
    Шкуркою - це я Вам співчуваю((.
    Хм, важко навіть сказати, чому так вийшло. Схиляюсь до того, що таки масло якесь специфічне.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk