Перші кроки з ходунцями?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Бурулька, 20 Січень 2009.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Смислу в ходунках, особисто я, взагалі не бачу. Помити голову і зробити домашні справи можна і без них. До пів року то звичайно трошки проблематично, але потім все гуд. Якщо не вмієте користуватись слінгом є ще ерго. Коштує не дорого і в користуванні легке. Ми з пів року в ерго і готували і прибирали. Голову можна помити посадивши дитину в вану.
     
  2. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Я впевнена!Родичка мого кума працює масажистом в реабілітаційному центрі Козявкіна, то дууже багато батьків звертаються за допомогою, бо у діток проблеми з хребтом, з ніжками( після ходунків вони не вміють правильно ступати)і всі як один запевняють, що дітки були максимум 15 хв вдень в них.
    До слова, ми живемо самі, чоловік на роботі був з 8 до 10 і я навчилась так організувути час, щоб і прибрати, і зготувати їсти, і приділити час малому, і помити голову і т.д. При чому, що я завждив обідній сон сплю з дитиною. Все є можливим і без ходунків головне бажання!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Знаю і від досвідчених мамусь і від спеціалістів, що ходунки є протипоказані дітям і від них є більше бід, ніж користі.
    А от як з ходунками-штовхачами? Шкідливі вони для постави дитини чи ні?
    Щось можете порадити?
    Дякую.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  5. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  6. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    Віддали нам ходунці. Начиталась в неті, що не є корисними ті ходунці. Чи використовуєте ходунці, чи дійсно шкідливо?
     
  7. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    Якщо заблокуєте\заховаєте\відкрутете колеса, то можете використовувати, наприклад, посадити туда побавитися, коли треба звільнити руки. Але так щоб дитяко в них себе тягало, то краще не використовуйте, то не є щось таке життєво необхідне, без них можна обійтися
     
  8. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    В них є така опція, що колеса підгинаються, і робиться типу гойдалка. Але ж на промежину тиск є, а той тиск хіба не шкідливий?
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    в ходунках немає тиску на промежину, бо дитина там не висить. А функція гойдалки там беззмістовна, бо як гойдалка-ніяка і дитина там в гойдалці мало захоче бути. А як в ходунцях тиску на промежину не буде. Суть шкідливості ходунців у іншому- в них формується неправильна функція пересування дитини. Одні малюки просто на пальчиках відштовхуються, не ставлячи ніжку на цілу стопу, і потім точно так само починають без ходунців робити- пересуватися з пальчиків на стопу. По-друге, в ходунцях дитина рухається, штовхаючи корпусом . Потім так само в реалі без ходунців повторює- летить животиком і грудьми вперед. Ну і в третє- якщо посадити в ходунці дитину занадто рано для неї- то йде велике навантаження на хребет. Тобто в ходунці можна садити тоді, коли дитина вже сама може с підтримкою пересуватися, а не тоді, коли вона лиш сидіти вміє. А коли дитина вже з підтримкою вміє пересуватися, то немає сенсу особливо ходунці використовувати.

    п.с. у нас були ходунці- ітакі "круті" навіть і на сьогодняшній день ( а на ой час- тим більше). Малий їх любив власне як ходунці ( як гойдалку-ні) і мене то виручало тоді, як треба було мати вільні руки.. Але з усіма нюансами їх використання стикнулася особисто. Тому вдруге би не використовувала
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    а як щодо такої "пострибайки": типу ходунці, які стоять на місці, але сидіння на резинках і можна відштовхуватися від підлоги і стрибати?
    на мій хлопський розум то виходить ніби кенгурушка - тиск на промежину, бо там власне не сидіння, а ніби трусики.
     
  11. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    имммм....я, впринципі, один раз бачила ходунки зблизька, то там було сидіння на всю дупку, навіть не знаю, що Вам на рахунок того написати, бо я знаю про шкоду на хребет, суглоби, м'язи, і аж так детально не вивчала ходунки...
     
  12. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    От і в нас такі ходунці. Думала, то всі ходунки ідуть такими трусиками. Я теж такий висновок зробила - фасон як кенгурушка, тому і ходунці, як і кенгуру, шкідливі на промежину.
     
  13. skai

    skai Well-Known Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    От і я так думаю. В мене у двох сестер малятка по 7 місяців. От вони мені вже місяць назад казали, що їхні дітки по всьому будинку на ходулях ганяють. А моя доця старша, однак в ходулі я й не думаю ставити. Вона ще не міцно не ніжках стоїть. Це ж і на хребет і на промежину може зашкодити.
    Сестра каже, що має купу вільного часу, а дитя півдня в ходулях літає. Я вже їй казала, що то не дуже добре. Але кожен пан має свій план. Вона вважає, що я сильно перестраховуюся.
    Почитала Ваші думки і таки вирішила не застосовувати ходунці.
     
  14. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Про шезлонги, гойдалки, розвиваючі килимки та інші прибамбасики для малято

    Нам також щось подібне віддали, зе коли я вагітна була. Десь в 3-4 міс мій чоловік дуже хотів пхати туди малого, але я почитала, що то ефект кенгурушки, і успішно передадувала ту стрибалку. А, ще на коробці не зазначається навіть з якого віку можна садити туди дитину, лише макс вага-10 кг.
     
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    може, не зовсім до теми, але...
    донечці майже 3 місяці - дуже тягнеться ручками аби її саджати; знаю, що не можна - що безпечно у такому віці? адже у автокріслі, для прикладу, поза теж напівсидяча
     
  16. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    В автокріслі, я так розумію, мінімальне навантаження на хребет в півлежачій позі, бо крісло припідняте, типу як гамак. А якщо дитина сидить, то сила тяжіння і маса дитини тисне на хребет.
    Є такі шезлонги з народження або крісла для годування з народження, в них такий принцип як автокрісло 0+, але ми таких девайсів не використовували. Я б краще дитину на живіт клала, щоб вчилась повзати, нащо їй те раннє сидіння.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Кладемо - їй то геть не до вподоби...купа крику і негативних емоцій; намагаємося вловити хороший настрій...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Мали ходунці з донечкою, так це була добра опція "вільні руки" для мене,але наслідком цього став сильний тонус стопок-ходила на носочках,як баляринка. Зараз з другим про ходунці навіть не думаю,хоча зараз маємо"ручний" етап,про ходуни-стрибунці навіть не думаю
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. I Love Ukraine

    I Love Ukraine Well-Known Member

    О, знайома тема! Сусіди від нас тікають за місто в особняк)) (ми на другому пов. мешкаємо)
    Ніколи б не повірила що колись буду не реагувати на звук табуретки що їде по деревянній підлозі і шкребе чотирма номагами.
     
    • Смішно Смішно x 2