Перли наших вумних медиків про ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Olay, 19 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    "Ви вже старшому груди не давайте, ви ж, мамочка, розумієте наслідки. Меньшенький нічого не отримає, не буде рости, всі вітаміни старшому підуть. Нехай собі просить. В нього і мікрофлора не та, інфікує вам малого через груди"... неонатолог, Батальна
     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Ті двійочники на кожному кроці :girl_devil:.
    Якось не дуже говорила з лікарями про ГВ, бо була підготовлена форумом до їхніх перлів. Але пам"ятаю, як розповідала в парку одна мама. Їй лікар сказав, що в неї нема молока, бо жінки, як корови, бувають молочні, і не молочні. От вона і є немолочною. Я була шокована. Уявляєте, молоду, здорову і гарну жінку назвати немолочною коровою :girl_devil:
    З власного досвіду лише скажу, що педіатр казала,що дитину треба допоювати водичкою :girl_mad:
     
  3. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Те, що неможлииво годувати дитину маючи маленькі груди -- це вже всім відомо:girl_crazy: А я от знаю, що не може годувати жінка з великими грудьми -- молоко НЕ ДОХОДИТЬ до сосків:girl_cool:.
    Ой, сказала б я що до кого не доходить!
     
  4. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А не була підготовлена і трохи наламала дров. На форум натрафила, коли малому було півроку.
    Прийшла педіатр, ніби кваліфікована, мамина знайома і....
    треба дати дурника, бо кладе пальці в рота буде неправильний прикус :8: - я дала нехотя малому дурника, бо таки читала, що не варто то робити. Але дитя розумніше - виплюнув, а я і не наполягала далі
    також порадила годувати по режиму кожні 3 :eek: год. і сціджувати поміж годуваннями, я почала так годувати, молоко почало пропадати, махнула на всі поради - почала годувати на вимогу - все налагодила
    а потім знайшла ще тоді ЛФ :girl_curtsey:
     
  5. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Лактолог в пологовому: "У Вас дуже гарні груди... щоб на них дивитись і фотографувати, але з такими грудьми вічні проблеми з годуванням..." :girl_crazy: Я (подумки): "Ну и не надо завидовать...":girl_haha:
     
  6. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А мені в лікарні лікарі після пологів казали, що після того як погодуєш малу, ту грудь якою годувала обов"язково доціджуй до останьої каплі, а інакше молоко пропаде. Спочатку перші пару днів я так і робила.Люди добрі якби ви зналя як я мучилась, скільки в мене того молока було, я разів 5 - 6 вставала за ніч і трошки зціджувалась і міняла тяжкужчі накладки на грудях, і температуру мала бо був завжди застій молока але добре, що вчасно найшлась така людина як laposka з нашого форуму і все нормально пояснила, що цього робити не треба.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    "ні в якому разі не годуйте дитину,коли блєте. бо молоко тоді теж токсичне,а як тільки блювота припиниться - можете сміливо годувати" - радила мені лікарка,коли я отравилась
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    читаю вас і розумію, що мені в пологовому пощастило. Коли прийшла акушерка чи то сестричка, подивилась на нас і каже Ти можеш і двох одночасно вигодувати ;) та й пішла...
    Доречі, дівчатам по палаті вона помагала і досить толково. Т.щ. ще не всі такий паталогічний випадок ;)
     
  9. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А на мене, що я після року (!!!!) годую ще дитину в лікарні лікарі дивились як на ненормальну мамочку, одна майже криком "може ти ще до 10 років будеш годувати?".
    Аргументів не ніяких, чому не потрібно годувати. Просто не потрібно. І все.
     
  10. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    На хрестинах родичка-педіатр (стаж 30 літ, то ж вам не жарти) розпитує як годую, чому не допоюю. А тоді каже: "Те, що водички не давати, то був неправильний переклад. Я як останній раз була на конференції в Києві, то професор казав обовязково дитині потрібно пити!"
    Причому мені здається, що вона в це щиро вірить.Але шо то за "неправильний переклад" до сих пір пояснити не може.
     
  11. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А до мене ще в пологовому по кілька разів на день прибігала медсестра, мацала груди і казала :"Треба срочно цідити...ціди вже...потім будеш мати проблеми, будеш мучитись...я тобі вже не поможу...". Я під час вагітності доступу до форуму не мала, зате мала хорошу подругу, яка мені розповідала все, що на форумі пише про ГВ, а також забезпечила відповідною літературою - тому я була підкована :). На всі її "мудрі репліки" казала що сама справлюсь, без її допомоги :girl_bye2:, сама ж і не думала нічого зціджувати.
    При виписці вона просила записати її телефон, як будуть проблеми з грудьми (по бо її словах вони обов"язково мусіли бути!)- я відповіла, що в мене їх не буде:girl_smile: ( і правда, раз мала легенький лактостаз, і то тільки тому, що не змогла вчасно погодувати дитину!)
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    В мене були регулярні проблеми із грудьми (вічні застої). І от ще на початках: малому місяць, в мене температура 40 мені доХтори сказали, що з такою температурою годувати не можна, молоко обовязково треба кипятити, бо воно ШКІДЛИВЕ!!! Як я намучилась! Я встати не могла, не те що цідити! А легше від того цідження мені не ставало, бо то треба було дитину прикладати. Аж поки за пару днів не попала до одної жіночки, акушерки, то вона сказала не слухати тотих бздурів і кормити дитину. Ще й казала що то за ідіотизм, бо ж молоку від температури нічого нема, ну хіба трошки тепліше, але ж молоко не погане! То їй за то велике дякую, що спамятала і навчила, бо якби не вона, то я б з тими порадами сильно б нагодувалась! А тепер, ттт, годую і з своїми лактостазами швидко і якісно справляюсь сама і без зціджування!
     
  13. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    А мені казали, що при високій температурі, а також коли приймати дуже теплу ванну або душ - молоко вурдиться, тобто стає фактично сиром і дитина не може ссати і від того застої:)
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    це я теж чула. На що просто відповіла, що переклад з якої мови, бо читала мовою оригіналу і там саме щодо водички так і написано ;)

    в голові в них вже все звурдилось!
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Хотіла б я побачити то звурдженне молоко! Ну чесно! Це як, з грудей має сир невідціджений текти????:girl_crazy:
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    нє, то видно сироватка витікає, а сир там залишається ;)
     
  17. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    О, та це ж слова і нашої лікарки! Коли у мене була температура 38,5, вона "попереджала" не годувати "цим" дитину!
     
  18. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    В пологовому всі починаючи від лікарки ,що приймала пологи до неонатолога -всі рекомендували сціджуватись і ше раз сціджуватись,шо молока забагато небуває,ще й педіатр намагалась всім породілям втулити молоковідсмоктувач за 300 грн"як задарма",бо той вкрай необхідна річ. А потім питається звідки застої і лактостази.
    І ше цілим кагалом намагались правильно прикласти мені малу до грудей,так і незмогли,поки я невикликала консультанта,і вона просто порадила під голівку дитинки лікоть підставити ,щоб вище було,але до того часу вже був застій(по їхніх словах мастіт) і тріщинки.
     
  19. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    Можливо це не сюди, але коли на с Аньою виписали з пологового, прийшла наша "професорка" дільнича. Сказала, що пупок потрібно закапувати спиртом, причому стерильним, який продається в ампулах....
    Потім коли нам було 7 міс.сказала давати дитині 2 столові ложки оливкової олії в день...
    Ну і з останніх її приколів. В моєї куми малий мав висипку, температуру. Вона прийшла неоглянувши малого сказала, що то менінгіт. Розвернулася і пішла. Ми її надзвичайно любимо....
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Перли наших вумних медиків про ГВ

    а такий буває???